Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Két kicsi gyerekkel,3 műszakos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két kicsi gyerekkel,3 műszakos munkarendet, egyedül, hogy oldjam meg, ha megoldható lenne vhogy, válnék. Hogyan?

Figyelt kérdés
Boldogtalan vagyok a házasságomban,de egyébként a férjem jó ember,szerintem a többség ilyenre vágyik,tőle jobb apát keresve sem találnék.Viszont elhidegültem,annyira,hogy már a szex gondolatától is rosszul vagyok,azt sem szeretem ha hozzám ér.Anyagilag meglennék egyedül,van házam,állásom,viszont 3 műszakban dolgozom,éjszaka hova raknám a gyerekeket.Vagy még ez a kapcsolat megmenthető,hogyan?Úgy érzem sosem fogom már kívánni a férjemet.Megjegyzem más férfira sem vágyom,úgy érzem nem szeretem már elég régóta.
2013. okt. 21. 12:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Ha a férjed ilyen jó apa, esetleg beszéld meg vele.

Ha nem, akkor nagyszülő vagy fizetett segítség.

2013. okt. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem csak éjszakás,hanem délutános műszakban sem tudod hova tenni őket sajnos.

Apukával közös felügyelet,attól hogy férjnek nem jó,attól még jó apa lehet.

Vagy melóhelyváltás.

2013. okt. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szereted elég rég őt, akkor ott már nagyobb gondok vannak! Én 1 gyerekkel váltam (teljesen más okból). A szüleimre tudtam támaszkodni amikor nekem dolgoznom kellett. Ők vitték és hozták a gyereket az óvodából.

Mindemellett én azért meggondolnám helyedben a válást! Ha tulajdonképpen semmi probléma nincsen a férjeddel, mert jó ember és jó apa, akkor szerintem gondold át a te érzéseidet és hogy mikor és miért érzed ezt.

Nem tudom mióta vagytok házasok, de gondold végig, hogy még amikor nagyon szeretted miért szerettél bele. Hozd vissza azokat a szép emlékeket.

De én elmondanám a férjemnek a problémámat (persze árnyaltabban)és együtt keresnék rá megoldást. Akár segítséggel is. Ne hidd, hogy egyedül nevelni, főleg két gyereket olyan könnyű, ráadásul három műszakban!

Én megpróbálnám rendbe hozni a házasságomat!!!

2013. okt. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ne valj el tole beszeljetek.

Miert nem jo a szex?

Miert hidegultel el tole/

Mi a gond koztetek?

Keress segitseget ezt a kapcsolatot meg helyre lehet hozni.

Egy vals nagyon megrazo megalazo es nehez komoly dolog.

Ha nem vagy boldog annak oka van ezt kell kideriteni.

2013. okt. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4 éve vagyunk házasok,összesen 8 éve vagyunk együtt.Már beszéltünk erről a problémáról,mondtam már neki ,hogy boldogtalan vagyok,és el is küldtem,egy éjszakát aludt az anyjánál,más nap jött egy hatalmas csokor virággal,hogy nem akar minket elveszíteni,és ,hogy változtat meg minden.Akkor jó volt egy kis ideig ,aztán minden marad úgy ahogy volt.Ő amolyan régi módi típus.Hazajön a munkából,mint aki elvégezte a dolgát,és nézi a tv-t estig,vagy a gyerekekkel játszik.Velem nem igazán beszélget,csak ha én szólok hozzá. Nem tudom :(
2013. okt. 21. 13:13
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

A kommunikáció némi tudatossággal javítható. A jó szexhez is hozzásegít egy jó adag őszinteséggel fűszerezve.

Olyan szomorú, hogy manapság az eldobható cikkek korát éljük, és ebbe az emberi kapcsolatok is beletartoznak. Régen ami elromlott, azt megjavították, de nem dobták el. Miért küldenéd el a gyerekektől az édesapát?

2013. okt. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igazából főzők,mosok,takarítok,mindent megcsinálok,igyekszem jó anya is lenni,és külsőleg is odafigyelek magamra,DE elfáradtam,a, férjem nem segít szint semmiben,én intézem a hivatalos ügyeket,még az autóvásárlást is,ami pedig tényleg a férfi dolga,olyan kis tutyi mutyi,mindent a szájába kell rágni,néha bambának és esetlennek gondolom...és ezek a dolgok ugye nem derültek ki az együtt járásból.Míg a gyerekekkel otthon voltam addig se nagyon tűnt fel.Ráértem.De most ,hogy dolgozom.Sok.
2013. okt. 21. 13:19
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

Beszélni, megbeszélni, átbeszélni és újra átrágni és megbeszélni. Hidd el, hogy ez a legnagyobb hiányosságotok. Amikor változtatott rajta és az jó volt, mondtad neki? És amikor már minden visszaállt a régi kerékvágásba és újra nem volt jó, akkor mondtad neki?

Mellesleg egy kapcsolatban ne csak azt várd, hogy a másik fél tesz valamit. Neked is tenned kell és ha kell akkor változtass dolgokat!

Egy házasságot (ami szerintem egyáltalán nem válás közelinek kellene lennie) fenn kell tartani. A válást csak akkor érezném jogosnak a részedről, ha te már mindent megtettél a házasságotok jobbá és kellemesebbé tételéhez és még mindig ugyan ezt érzed!

Ne csak a másiktól várd a változást!!!!

2013. okt. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%

Az előző vagyok:

Most olvastam a kommentedet! Megértelek! De ezt te szúrtad el! Elkényelmesedett a férjed, mert mindent te csináltál ezt megszokta. Szorítsd rá, hogy valamilyen részét ő végezze e házimunkának, illetve a pénzügyekből valamit.

De ezt is meg kell beszélni!!!

2013. okt. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
2013. okt. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!