Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem enged el Párom, és szerete...

Nem enged el Párom, és szeretek vele élni, de anyós megőrjít?

Figyelt kérdés

lassan 3 éve élek Párommal és a szüleivel.

Az anyós mondta, hogy költözzek ide, mert így jobb lesz a fiának, nekem is, mert a suli helyben van (Bp.)

Többször haza akartam menni, sőt 1x már haza is mentem, vittem a cuccaimat is, de értem jött Párom (akkor még volt autó, már nincs) autóval és könyörgött, hogy menjek vissza... visszajöttem.

De hiába. Szeretlenséget, bunkózást, körzönyt kapok az anyjától. Nem érdekelne, de látványosan kimutatja, hogy megbánta, hogy idejöttem... én szívesen jöttem, akkor minden mesebeli volt. Nem gondoltam volna, hogy ilyen... mindent a fiáért, a menyért meg semmit, őt a pokolba kívánná.

Mert, hogy nem olyan lány/gyerek korom volt mint neki, és mert nem oylan a természetem, így már szart se érek...

Párom egyáltalán nem enged el, és anyukám is azt mondja, maradjak itt, mert ha haza megyek még rosszabb lesz (családi veszekedések, néha földhöz csapkodás és pofon is van).

Ti mit tennétek? pénzem nekem nincs, még tanulok, elég sok órám van. Párom csak 1 hónapja dolgozik, az édesanyuka nem engedi. Amikor mondta az albérletet ( de mibőőőőől) akkor ordibálás és sírás volt, hogy nem megyünk sehova....


szeretnék lépni innen, de hova, kihez?


2013. okt. 23. 20:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
kollégiumi férőhelyek nincsenek már, egy évem van hátra a suliból, tehát jövőre már nem mehetnék kollégiumba
2013. okt. 23. 20:45
 2/13 anonim ***** válasza:
Mármint otthon téged vernének meg a szüleid? Nem értem ezt a pofozkodós, földre dobós részt. Egyébként meg próbáld meg az iskola miatt kibírni, illetve van olyan is, hogy eladja valaki a férőhelyét a kollégiumban, nálunk is volt aki eladta...
2013. okt. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

vagy hazamesz, mint kissebbik rossz. vagy keresel egy olyan albit, ahol tobben laknak, es a teljes ktg kozel azonos egy koleszeval.

nehez lehet! kitartas!

2013. okt. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
VAGY, ha a párod dolgozik, te meg átiratkozol estire, és mellette te is dolgozol, lesz pénzetek albérletre.
2013. okt. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, ez jo lenne, de nincs esti képzés ezen a szakon.
2013. okt. 24. 09:39
 6/13 A kérdező kommentje:
Illetve abba akartam hagyni az iskolát, elmenni dolgozni, de meg szakma nélkül nem tudtam elhelyezkedni... Pedig inkább dolgoznék. De szakma nélkül nagyon nehéz.
2013. okt. 24. 09:40
 7/13 anonim ***** válasza:
Költözz haza. Most nem azért mondom, de tulajdonképpen három éve téged is eltartanak anyósék a felnőtt gyerekük mellé, és akkor anyád még azt mondja, hogy maradjál ott? Neki nem sül le a képéről a bőr, hogy ilyen lazán más nyakába varr? Mondjuk így legalább nem neki kerülsz pénzbe.
2013. okt. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Már kit csapkodnak a földhöz,téged?te vagy a pofon zsák is?És még kérded mit tennénk?ne maradj már lyen állattal ha téged bántanak.Nem a cselédje rongya vagy.Már rég ott kellett volna hagynod.Mi az hogy még rosszabb lesz ha haza mész.menj haza és mnnél messzebb tartozkodj a rimánkodó párodtól.Kutyából nem lesz szalonna.ha most ver később is fog,talán még anyosód is be segít a verésbe.Fiatal lány vagy ne légy ennyire tehetetlen
2013. okt. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Otthon vertek/vernenek.

Párom sosem ütött meg.... Félre értetted.

2013. okt. 24. 13:57
 10/13 anonim ***** válasza:
Mivel otthon sem lenne jobb, pénzetek még nincs albérletre, így maradnak anyósék. Már csak egy éved van a suliból, szorítsd össze a fogad és csináld végig, bírd ki ezt az időt. Aztán majd ha dolgoztok mindketten, akkor mehettek albérletbe.
2013. okt. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!