Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom megtudta, hogy a...

Anyósom megtudta, hogy a kapcsolatunk elején volt egy abortuszom. Azóta szóba sem áll velem, azt akarja hogy amikor átjön a férjemhez meg a gyerekekhez akkor én menjek el itthonról. (? )

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek? Szerintem a fia pont annyira hibás, mint én. Közösen hoztuk össze a gyereket, közösen döntöttünk az abortusz mellett.


Beszéljek vele?


2013. okt. 26. 12:03
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

SZerintem igen beszélj vele mond el neki hogy mi történet és miért..

ha ez után sem képes felnőttként viselkedni dobd ki a házadból és kész

Mit mondasz a gyerekeknek miért mész el?mert ez rájuk meg főleg nem tartozik..

2013. okt. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

Sógornőm mondta el, mert összevesztünk és így állt bosszút. 14 éve történt.

A bibliai idézet jó, csak anyósom mélyen vallásos vagy 50-et vágott már a fejemhez, részletezve milyen kínok várnak rám a pokolban.


A férjem az elején megvédett, elmondta hogy közös döntés, de anyósom szerint a védekezés meg a gyerekszülés meg minden ilyesmi csak és kizárólag a nő dolga és felelőssége. Akkor is háborgott, amikor a férjem pelenkázott meg fürdetett.

A férjem már belefáradt ebbe.


Igyekszem a sarkamra állni, köszönöm

2013. okt. 26. 13:17
 23/42 anonim ***** válasza:
95%
El ne menj otthonról! Üsse meg a guta a vénasszonyt. :)
2013. okt. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
91%
Úr Isten! Nem irigyellek. Erről egy nagyon régi esetem jut szembe még az előző párommal kapcsolatban. Volt egy méhen kívüli terhességem, és életmentő műtéten estem át. Az exanyósom meg annyira begyöpösödött volt, hogy fel sem fogta miről van szó, nem is szólt hozzám miután haza mentem a kórházból. Azzal volt elfoglalva, hogy mit szólnak a faluban. Mit ba..meg, nem kötelező elpletykálni, hülye vén q..va. Ez már 16 éve volt, de azóta is fáj, mert a párom sem állt mellém, annyira az anyja szoknyáján ült. Végül addig őrlődtem, hogy ez lett az oka, hogy elhidegültem tőle és elhagytam, mert nem bírtam együtt élni a tudattal, hogy kizárólag én vagyok a felelős ezért a tragédiáért. Remélem nálatok nem ez lesz, ha elfogadsz egy tanácsot, sz@rd le anyósodat és első sorban a férjeddel tisztázd, hogy ő mit gondol erről, fontos, hogy megvédjen és melletted álljon.
2013. okt. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
88%

Én megkérdezném, hogy "anyuka, akkor is kaffantott-e apukával, amikor nem gyerekgyártás céljából tolták az ipart? Mert akkor tessen jól vigyázni, mert a paráznák is ugyanúgy a kénköves pokol bűzös bugyraiban égnek el mint a magzatokat elvetetők. No, csókolom, most lépek. Piacról köll-e valami?"

Azért a fejért, amit erre vághat, nekem megérné...

2013. okt. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

A férjem az elején megvédett....

Kérdező, ez nagyon kevés! Teljes mértékben melletted kéne álljon, és ilyen beszólásra, hogy te menj el otthonról, ha jön a mamika, egyértelműen az anyja tudtára kéne adja, hogy márpedig te nem fogsz elmenni, és ha ez nem tetszik neki, akkor ne menjen hozzátok.

Férjed egy mulya....

2013. okt. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
75%

Mélyen vallásos létére ítélkezik és gyűlölködik..szép

kitartást neked és állj a sarkadra

2013. okt. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
45%
25# szuper amit írtál :-D
2013. okt. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a férjecskéd belefáradt, neked meg el kell viselned, hogy bántanak?
2013. okt. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Én nem foglalkoznék vele, nem beszélnék vele. Ha nem akar átjönni, mikor otthon vagyok, maradjon a saját otthonában. Haha! Jó vicc, még hogy menj el otthonról...
2013. okt. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!