Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon megromlott a kapcsolatu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megromlott a kapcsolatunk a lányunk születése után: szerintetek csak nekem kéne engedni? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A férjem mindig a vékony nőket szerette. A terhesség után 12 kg maradt rajtam, ezt lényegében első perctől szóvá tette. 4 hét után elkezdtem itthon tornázni, de csak lassan mennek le a kilók.

Most 3 hónapos a babánk, mondtam neki hogy eljárok edzeni, úgy biztos gyorsabban lemenne, de hallani sem akar róla, mert ő dolgozik és nem fog utána a gyerekkel bajlódni.


Hogyan tudnék megfelelni neki? Hagyjak fel a szoptatással, hogy tudjak diétázni? Mi legyen?


2013. szept. 13. 11:54
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rosszul választottál párt....


Nem fog a gyerekkel bajlódni? az ő gyereke is !!!!!

a kilók meg lassan mennek le értékelni kellene hogy haladsz vele teszel az ügyért......

a gyereket meg szoptatni kell ez van..komolyan sajnállak téged...

2013. szept. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém. :(

Szülés után nem várhatja el a férjed, hogy újra pillanatok alatt ne legyen rajtad plusz kiló. Nehogy abbahagyd a szoptatást. A gyereked azért csak fontosabb, mint néhány plusz kiló.


És mi az, hogy nem akar a gyerekkel bajlódni? Ő nem akarta a picurt? Nem szereti?

Ha pl. hétvégente otthon van, akkor nem tudnál elmenni konditerembe?

2013. szept. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 A kérdező kommentje:

Akarta a babát, hónapokig nem védekeztünk, már orvosnál is voltunk mire teherbe estem.


Hétvégén sem akar vele maradni :-( Meg heti 2 alaklomtól nem is hiszem, hogy gyorsan le tudnék fogyni.

2013. szept. 13. 12:01
 4/69 anonim ***** válasza:
100%
Persze nyugodtan hagyj fel a szoptatàssal, mert a fèrjed olyan oltàri nagy paraszt, hogy èn màr kèpen vàgtam volna. Ja ès a gyereket addig hovà teszed míg edzel??? Jól kifogtad hallod, egy ilyen önző egoista baromnak nem is akarnèk tettszeni, nemhogy mèg a szoptatàst is abbahagyjam. Làto nem kèszült fel erre, hogy ez mivel jàr, de azért segíthetne azzal hogy pàr óràt elvan a gyerekkel addig. Követelőzni azt tud....
2013. szept. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
100%

Szóval mertél kicsit hízni a terhesség alatt, szörnyű és még van rajtad pár kg, ÉS??? Ja, hogy fogyjál, de a gyerekre nem vigyáz???

Szarul választottál!

2013. szept. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora egy bunkó állat... szóvá teszi, de nem ám segítene is akkor benne, hanem oldd meg tök egyedül. Roppant modoros megoldás, mit ne mondjak.
2013. szept. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de eddig nem volt ilyen tuskó?


Támogatom, hogy a szülés után max. 1 évvel egészséges lenne visszafogyni a kezdősúlyra, de 3 hónap alatt 12 kg az rengeteg, szoptatás mellett nem is szabad ilyen mértékben diétázni... A férjed meg egyszerűen egy bunkó, komolyan, erre nem tudok mit mondani.

2013. szept. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén te akarsz most fogyni? Ezzel akarsz bajlódni, vagy a kicsiddel lenni? 3 hónap nem a világ vége, van még idő, majd szépen lemegy!

Mi az, hogy a vékony nőket szereti? SZÜLTÉL Bassssszamármeg! Igen, ez hízással jár, nem tudta???

2013. szept. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fontosabb lenne a babám, aki rám számíthat, minthogy egy olyan embernek akarjak tetszeni, aki nem tesz semmit.

Az a baba nem tehet arról, hogy ilyen párt választottál mért Tőle akarod megvonni az egészséges ennivalót?

Szerintem a pároddal itt több probléma van annál, hogy nem tetszel neki. Ülj le és beszéld meg vele, hogy Ő mégis hogy képzeli el a jövőtöket, mert ebben a felállásban csak annyi van, hogy Te tenni szeretnél érte, de Ő érted a füle botját sem mozdítja.

2013. szept. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek, mondd hogy ez nem igaz, és hogy kamu kérdés.


Mi az, hogy nem akar a gyerekével lenni? Nem is értem. :(

Mi az, hogy fogyj le azonnal, most, rögtön, miközben nemrég szültél.

Bocsi, de szeret téged ez az ember egyáltalán? Azért +12 kg nem a világ.

2013. szept. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!