Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vissza lehet valahogy ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza lehet valahogy ezt fordítani? Lehet még jo kapcsolatunk mint régen?

Figyelt kérdés

Nehéz megtalàlni a helyes szavakat, de megprobàlom: férjemmel nagyon jo kapcsolatunk volt (van?), egyetlen dolog ami engem bánt; az anyja. Bánt szavakkal, főleg célzàsokkal amik lehetnek viccesek is ( ha valaki NEm akarja érteni a bántó részét fel se tűnik) , egyéb tettekel. Legutolsó ami nálam valamit megvàltoztatot bennem: anyos büszkén horja a férjem előző házassági gyűrűjét (meg az ex gyűrűjét). Nem is az ex miatt aki semmiről nem tehet, nem is a féltékenység ami megmozdult bennem hanem az az éktelen vaksàg amit a férjem produkál az amyjàval szemben. Szerintem ez egy perverz dolog, ép eszű ember nem hordja más ex esküvői gyűrűjét.

Szóval amikor férjem megint nem szol egy árva szót se az anyjanak, ott aznap este valami falat húztam magam köré, nem beszélgetünk, nem kívánom a közeledését,hideg vagyok mint egy darab kő.(ettől függetlenül szex van/ én mondtam neki hogy falat húztam magam köré, de az ajtó nyitva van) amúgy is mit érnék el vele ha azzal büntetném nincs szex... nem vagyok ennek a híve. Szeretném őt megint olyan szmel nézni, ugy szeretni, akarni mint régen. De nem megy. Egyszerűen sirhatnékom van ha a közelemben van.tudja hogy mi bajom, mégse tesz semmit, nem mond semmit. Mintha mi se történt volna. 2 hete e beszéltem vele ugy normálisan. Csak tömondatokat. De le se sza@rja. Hogy kéne ezt ugy megoldani hogy ő megértse mi az ami bánt, én meg túl twgy magam a mérhetetlen csalódottságomon. ?


2013. szept. 15. 21:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%

Ne haragudj de te nagyon hülye vagy!

Hordja,mert szereti az aranyat.Mondjuk be is lehetne olvasztatni és csináltatni belőle valamit,de az pénz.Ngy ügy,had hordja.Örülj,hogy nem a férjed viseli.

2013. szept. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék szexelni egy ilyen tutyimutyi emberrel,mint ez a te férjed.De ondjuk talán BESZÉLHETNÉL vele normálisan..és ha mondanád neki,hogy mi van,akkor talán megmozdulna.Ha mégsem,akkor válj.

Megértem,hogy az előző MIÉRT menekült!Elvált férfihez bűn hozzámenni.Ilyennel csak élettársnak szabad lenni.

2013. szept. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne a férjed büntesd az anyja hülyeségei miatt. Az én anyósomnak is van sok hülyesége, nagyon sokszor megbánt, de ez nem változtat a férjemmel való kapcsolatunkon, pedig, az az igazság, hogy ő sem viselkedik valami férfiasan az ilyen helyzetekben, nem áll ki mellettem, ccsak próbálja csitítani a viszályt.
2013. szept. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen eddig akár jo is lenne.de amior a férjem kérte hogy adja oda (férjem vette saját pénzből) mert beolvasztanànk azt nem...merthogy emlék. E téren nincs tisztelettel a páromra se, mivel a válàs csúnya volt, anyos is ahol tudja szidja a lányt.
2013. szept. 15. 21:44
 5/16 anonim ***** válasza:
Neki emlék? :D Szerintem csak imádja az aranyat.Vegyetek neki másikat azt meg kérjétek el!
2013. szept. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy csak csititani próbálja. És igen tudom hogy e téren tutyimutyi.de jo ember. Már 2 szer megprobàltam beszélni vele erről a témáról, teszi a hülyét. Akkor mi értelme beszélgetni (beszélni), ha a vége az hogy sehova nem jutottunk max én lettem idegesebb.
2013. szept. 15. 21:46
 7/16 A kérdező kommentje:
Ez is megvolt.tavaly karacsonyra kapott aranynyaklàncot, felhuzta rá a gyűrűket. :/
2013. szept. 15. 21:48
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a helyzet, anyósom is megszámlálhatatlan burkolt célzást tett, a hátam mögött a saját családomnak szidott, és az én párom is évekig nem szólt érte. Most sem teszi, de legalább már odáig eljutott, hogy ha az anyja neki akar szidni akkor meg sem hallgatja. Viszont az, hogy nem állt ki mellettem (fordított helyzetben én mindig megvédtem ha bárki rosszat szólt róla) nagyon tönkretette a kapcsolatunkat. Szerintem téged is az bánt, hogy nem áll melléd, hiszen ha neked ez ennyire rosszul esik akkor a minimum, hogy beszéljen az anyjával.
2013. szept. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen 8-as ez az ami fáj. De annyira hogy nem tudom magam túl tenni. Én vagyok a hülye? Vagy csak a bizalmam rendűlt meg benne és ezért nem tudok lapozni?
2013. szept. 15. 21:55
 10/16 anonim ***** válasza:

Jaj, így már emlékszem, a te anyósod a Frodó, ill. Froda.:)

Sz.ard el, szerintem nagyon egyszerű lehet szegény, a férjeddel egyszer beszéld át normálisan, mondd meg neki, hogy ez neked baromira fáj. Ha nem lép semmit, hááát, akkor... vond le a konzekvenciákat: tutyimutyi, beletrottyantós, önző ember.

Én bármit megtennék, hogy a férjemnek ne legyen rossz érzése.

2013. szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!