Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Barátnőm 16 éves az anyja...

Adampadavan kérdése:

Barátnőm 16 éves az anyja semmit se enged meg neki nagyon mindég beleköt nem engedi h táncoljon velem szalagavatón meg alig engedi h találkozzunk mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 9. 20:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
55%
Hagyd békén a kislányt, hagyd tanuljon. Neked sem ártana, kíváncsi lennék, ennyi ésszel hány osztályod van? Még írni sem tudsz. Megkérnéd egy 16 éves tini kezét? Úgy kidobnálak az anyja helyében, hogy a lábad nem érné a földet.
2013. nov. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Írni nem tudsz, azt sem vágod, hogy kommunikálni is kéne és akkor megkérnéd egy 16 évesnek a kezét? Ohhh fuck...
2013. nov. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hát lehet h több eszem v mint nektek h itt fikáztok amikor segítséget kérek . és szeretem ez a lányt és tudom a súlyát a kérdésnek meg a válaszaimnak is . És ideges voltam amikor írtam az a legkevesebb h elrontottam az írást . Na mind 1 kár bárkitől (tisztelet a kivételnek !!!) is tanácsot kérni mert nekik van a legnagyobb problémájuk nem ismerik magukat és csak cseszegetnek másokat . De nem veszekedni jöttem ide !
2013. nov. 19. 19:35
 14/18 anonim válasza:
63%
Amúgy is, hogy kiskorút vagyél el a szülőnek is belekell egyeznie és az anyja tuti nem fog beleegyezni amúgyis ha közöttetek lenne valami az anyós feljelentene megrontásért és mehetnél a dutyiba úgy, hogy erről enyit.
2013. nov. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%
Amúgy meg ha lenne egy kicsike eszed is nem ismeretlen emberektől kérnél ilyen komoly dologról segítséget hanem magad megoldanád most mit vársz más nem látja az anyós természetét.
2013. nov. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
76%
Még együtt vagytok?
2015. okt. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
28%
Ember miert nem keresel egy egykoru lanyt miert kell megrontani a kissebbet?
2020. márc. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó! Két év van köztük te milyen megrontásról beszélsz? Ráadásul 7 éves kérdés már!
2020. márc. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!