Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A nejem terrorizalja az anyja...

A nejem terrorizalja az anyja gyerekkora óta. és elszedi apénzét folyaton kölcsökér valamint lelkileg hat ra, hogy adjon stb. A nejem meg odaadja az én fizumbol. Mert ő is munkanelkuli. Mit tehetnek hogy ne hagyja magat?

Figyelt kérdés
Szeretem a nejem
2013. okt. 17. 10:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Ne adj pénzt a kezébe. Vásároljatok be együtt, plusz pár naponta adj neki friss árura pénzt (tej, kenyér), de ne add le az egész fizud. Ha nem tud vigyázni rá, akkor vigyázz rá te.
2013. okt. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De azzal meg megalázom nagyon sporolos nem költ szinte semmire. De az anyja könyörög neki. Ha nem adnék akkor is sirna hogy éhezik az anyja tehat az anyjat kéne valahogy kiiktatni a környezetebol. Messze költóztunk de telefonalgat
2013. okt. 17. 11:02
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Szép dolog hogy szereted a nejed, de a szülő felé vannak kötelességek a gyereknek is.
2013. okt. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%
Állapodjatok meg egy havi összegben, ami még belefér a ti költségvetésetekbe, és csak annyit kapjon az anyuka.
2013. okt. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Kötelessgek inkabb az anyjank kéne támogatnia őt. Nejem munkanelkuli 0 ft.tal anyós havi 250 ezret kap csak elszórja
2013. okt. 17. 11:04
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
felhívod az anyóst hogy jövőhónaptól tanuljon meg spórólni mert nem fog többet a nejedtől pénzt kapni. te meg megmondod nejednek, hogy elvesztetted irányába a bizalmad, így nem adsz neki pénzt, mert az anyjának adja.
2013. okt. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Ezt így miért nem mondod meg a feleségednek?
2013. okt. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A nejemmkezeli a pénzt mivel otthon van spórol bagyon kivtel az anyja. De megalaznam azzal ha ezt elvennem tőle és a számla közös néven fut nekem a nejem mindig szól hgy az anyja éhezik stb és könyörg hogy adjunk neki és sír a nejemnek őt meg maghatja. És aztan a nejem is sir itthon hogy szegeny anyja ehezik és hitelt hitelre halmoz. A nejem is belevonta regen egy ilyen hitelbe így a nejem lakasa is meg van tethelve. Arra is rá akarta venni hogy a mi házunkra vgyünk fel hitelt fedezetként. Szerintem nem normalis az anyja és azt sem tudom mire szőrja a pénzt ill. Azt tudom hogy a masik gyereket aki amúgy dolgozik eltartja... De a masik gyerektol nem ker penzt mert annak meg ferjhez kell menni ..lezt mondja anyós és hogy ezert a kiscsaj fizuj az egyből megy lekötni kártya sincs hozza. Nejemnek meg mondja a te férjed vállalkozo van pénze te életed már elrendezve meg jajj 24 ezres cipőt vettel magadnak van pénzed. Közben elárulom van olyan hónap hogy kevesebb volt a bevétel mint anyós fizuja.és mi is szeretnenk felretenni mert gyermeket akarunk
2013. okt. 17. 11:21
 9/19 A kérdező kommentje:
De megmondom, el is fogadja mondja igazam van. De ha jön az anyja zaklatja telefonon ő is sír kikészül ebédnél sír hogy az anyja meg éhezik mi meg eszünk stb nagyon a hatasa alatt van az a baj
2013. okt. 17. 11:22
 10/19 anonim ***** válasza:
8%
Te most tanulsz magyarúl, hogy helytelenül írsz?
2013. okt. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!