Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan haragudott meg rám a...

Jogosan haragudott meg rám a párom? Hogyan kellett volna a sokadik alkalom után reagálnom az anyja rinyálására (már nem tudom másnak nevezni)?

Figyelt kérdés

A párom apja egy agresszív és iszákos ember. Anyósomat elég gyakran megveri. Anyósom ilyenkor taxiba vágja magát és átjön elsírni a bánatát, hogy milyen szemét ember a férje, milyen rossz sora van neki...

Már többször felajánlottuk, hogy költözzön hozzánk, vagy segítünk neki kivenni egy kis albérletet, hogy szabadulni tudjon a férjétől, de ő NEM AKARJA.

Tegnap hajnalban is beállított, hogy megint pofozkodott a férje. Én megkérdeztem, hogy végre elköltözik-e tőle vagy sem, ő azt mondta, hogy nem, erre én hívtam neki egy taxit és hazaküldtem.

A párom most szólni sem akar hozzám, hogy milyen kegyetlen voltam az anyjával, pedig csak egy kis megértésre lett volna szüksége.

Szerintetek mit kellett volna tennem? Mégis meddig kellene ezt elviselnem?


2013. nov. 2. 18:39
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen igazad van! Van akin nem lehet segiteni es nem is kell!
2013. nov. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
77%
Csak azon lehet segiteni, aki hagyja. Ezen hiàba sértödik meg a pärod. vagy talàn tud jobbat? Senkit nem lehet elzàrni!
2013. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
25%
Nincs egészen igazad! Ha nem is akar változtatni, (vagy nem tud) azért együtt lehetne érezni vele.
2013. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
50%

Miért nem akar válni?

Párod hol volt amikor kiraktad az anyját?

Szóltál neki előre, hogy legközelebb kirakod?

Valószínűleg erre rá fog menni a házasságod, de én is kiraktam volna.

2013. nov. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
81%
Én is egyetértek veled, meg az előttem szólóval. Ti segíteni akartatok rajta, de valamiért mégis ragaszkodik ehhez az állathoz. Küldjétek el az anyóst Csernus dokihoz, ő ugyanazt mondaná neki, amit mi. Van megoldás a problémájára, csak ő nem hagyja, hogy segítsetek. Nincs annál irritálóbb, mint amikor a másik igyekszik segíteni a panaszkodó félnek, de minden segítséget elutasít. Aztán százhuszadjára már megunja az ember, mert mindig ugyanazt a problémát hallgatja.
2013. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
76%
Az ember persze, hogy sajnálja az illetőt, de idő után már megunja az ember. Ha nem akarja, hogy segítsenek rajta, akkor viselje el azt az állatot. Valahogy csak meg kéne a férjednek győznie az anyját, hogy hagyja ott azt az állatot.
2013. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
96%

Leírok egy történetet, hogy megértsd mi ennek a háttere. A számok régiek nem vesződőm a korrigálásukkal, a történet így is érthető.


Fiatal nő napszemüvegben megjelenik valahol. Segítséget kér. Férje gazdag vállalkozó s veri. Leveszi a napszemüvegét, monoklija van. Akinél megjelenik, sajnálja, s közli: költözzön el, menjen albérletbe, tud egy állást, havi 60 000, ebből telik albérletre s a maradékból szűkösen ugyan de megél.

Erre megszólal a nő:

- Viccel, én 2-3 nap alatt költök ennyit.

- Várjon, mindjárt megkeresem hova van felírva, legalább járjon utána a részleteknek. na meg is van.

S felnéz a cetlivel, de a monoklis nő már nincs ott...

2013. nov. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
19%

Durván elbántál a nénivel.Azért gondolkozz basszus,hogy azt az idősödő nőt VERIK!Neked meg csak panaszkodnak elég sokszor,és mindjárt azzal indítasz,hogy elküldöd taxival?Na azért álljon meg a menet..

és jöhetnek a lepontozások,mert ugye azt nem szereti senki,ha kiállunk az ártatlan anyós mellett,aki csak vigaszt akar..és lehet,hogy nem megoldásra vágyik,mert beletörődött a helyzetébe.De ugye Magyarország nem empatikus ennyire!

2013. nov. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
11%
Miért van az, hogy a probléma megoldásának a lényege ma az, hogy elmenekülünk a problémák elől és nem megoldjuk? Ezért van ma annyi válás, mert ha csúnyán néz, elválunk, ha köszön a szomszédnak, szomszédasszonynak és mosolyog közben, elválunk. Ja, itt erőszakról van szó! Ha csúnyán nézett kidobom, minden az enyém! Bennünket még úgy neveltek, hogy küzdjük le! Igaz, hét-milliárdan vagyunk, van miből válogatni...
2013. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
64%
Az nem lehet, hogy megfenyegette valamivel a férje, ezért nem mer elköltözni?
2013. nov. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!