Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek ha a párom mikor...

Mit tegyek ha a párom mikor nem megyek vele az anyjához napokig behisztizik?

Figyelt kérdés

Nem bírom elviselni az anyját, mert egy igazi hárpia.

Folyton kioktat, mindig azt lesi mibe köthetne bele, állandóan a fenekünkbe van.

Nem bír engem, mert "elvittem a fiát".

Kikészülök a szekálása miatt és úgy döntöttem nem megyek hozzájuk, sem a családi összejövetelekre, ahol ő is ott van.

Nem fogok vitatkozni állandóan.

A párom viszont nem állt ki mellettem, csak ül aztán néz, nem szól kettőt sem.

Egyszer rábírtam venni, hogy beszélgessen el anyja fejével, de úgy be volt tojva mintha a halálba küldtem volna.

Az az érzésem, hogy anyuka csak ideig-óráig fejezi be ezt a viselkedést és aztán minden kezdődik elölről.

Mindig ez miatt veszekszünk, mondtam neki, hogy fogadja már el, hogy nem bírjuk egymást, ne hisztizzen. Ő természetesen bármikor mehet, sosem mondtam, hogy ne.

Mit tennétek a helyemben? Most én vagyok a gonosz?



2013. nov. 14. 08:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nézd, kerdezo. En kulfodre költöztem, nem igazán beszelem az adott ország nyelvet. Ettől függetlenül bizony en igyekszem részt venni a csaladi beszélgetésekben -pedig nem egyszeru, ha gyorsan beszélnek vagy szlenget használnak. De soha olyan meg nem volt, hogy ne menjek el egy születésnapi összejövetelre- pedig itt az a szokás, hogy kettő fele megérkeznek a vendégek es valamikor éjfél körül majd hazamennek. Próbálkozni kell. Ha látják, hogy igyekszel, befogadnak. Ha nem.... Rajtad is múlik.
2013. nov. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
55%

7-es vagyok. Akkor érdemes "erőlködni", ha a helyzet még nagyon rövid ideje áll fenn és eddig nem történt a részedről semmiféle próbálkozás, hogy valahogy kijöjjetek az anyóssal. De én úgy veszem ki, hogy ez a helyzet hosszú távon alakult ki.

Az én férjem hiába erőlködik (velem együtt) évek óta, semmi eredmény. Úgyhogy ez nem mindig úgy működik, hogy ha látja, hogy próbálkozol, elfogad. Egyáltalán nem. Ez egy homlokegyenest különböző helyzet attól, mintha azért nehéz a beilleszkedés, mert nem jól beszéli valaki az idegen nyelvet. Az a fasorban nincs hozzá.

2013. nov. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem mindig érdemes erőlködni. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy anyós hányszor volt nálunk 8 év alatt. Mert hogy ez csak lakás, neki meg háza van, mit üljenek itt egy szobában. Ha megyünk (én már csak múlt időben), még egy pohár ásványvízzel sem kínál. Én még a szomszédnak is főzök kávét, ha átugrik. Mikor anyám ott volt nyáron, én adtam neki inni, mert magától eszébe sem jutott a nászasszonyt megkínálni, akit többévente lát.
2013. nov. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de érned kell még ehhez szerintem... Gondolom hogy nem mész szívesen, de mi lenne ha fordítva lenne. Neked is rosszul esne hogy a párod látni sem akarja az anyádat. Próbálj meg jóban lenni az anyjával, magadban meg azt gondolsz amit akarsz, azt a kis időt kibírod.
2013. nov. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szerintem szakíts vele mert ha gyereketek lesz ez csak rosszabbodik
2013. nov. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!