Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek anyosommal? Ilyen...

Mit tegyek anyosommal? Ilyen prud asszonyt még nem hordott hátán a fold.

Figyelt kérdés
Igen anyóssal élunk, de egyszrúen a lehetoségeink nem engedik meg hogy albérletbe menjunk, ezért próbálunk ez alatt az ido alatt minél tobb megtakarítást felhalmozni, hogy hamarabb szabaduljunk. Szóval anyósom annyira prud, hogy ha a tévében csókjelenet van becsukja a szemét. Ha mi szeretkezunk a párommal általában mindig meghallja nem tudom hogyan. Nem nyogunk hangosan, nem sohajtozunk, probaltuk ágyon, foldon de mégis mindig tudja mikor csináljuk és ilyenkor hangosan bezorget az ajtón. Majd másnap nekem áll, hogy babát szeretnénk-e, mert a sex arra való.Eszem megáll.

2013. nov. 14. 13:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%

Adj egy gyertyát a kezibe, hogy tartsa.


Amúgy biztos az a baj, hogy túl csöndben csináljátok, nem hall beszédet vagy valami, aztán agyal, hogy na most action van biztos. Szex közben hangosan ecseteld, hogy menyire szereted a mama főztjét. Vagy kapcsold be hangosan a tv-t.

2013. nov. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%

jaj az ég áldjon meg:D

Mondd meg neki hogy igen babát akartok csinálni csak még nem akar összejönni, ezért sokszor kell gyakorolni:D

2013. nov. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%

Eszem megáll! :D

Legközelebb ha bezörget az ajtón, úgy ahogy vagy, meztelenül, menj ajtót nyitni, hogy "Segíthetek?".

Tuti nem fog többet kaparászni.

2013. nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
81%

13-as: nagyon tetszik:), jó megoldás!

Biztos, hogy aberrált, és hallgatózik minden este, hogy szexeltek-e? Alig várja, hogy zörögethessen:). De tényleg! Én a helyedben mondanám neki, ha szóvá teszi, hogy "mama, mi nagyon szeretünk szexelni, ezt tesszük amikor csak lehet. Maguk nem így csinálták?" Persze mindezt kb.ugy, mintha a szép időről beszélnél. A szex természetes dolog, lehet róla tabuk nélkül beszélgetni egy reggelinél, ha valaki nem így gondolja, ne hozza fel a témát...

4-es: veled valami gond van! 23 éves férfi ha így gondolja akkor vagy viccel, vagy nagy a baj!

2013. nov. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
56%

Az utolso barátom muterja volt ijen h csokjelenetnél ott háborgott meg nem engedte azt se hogy elötte akár a kezünket

Összekulcsoljuk arcrapuszinál 1x elzavart házbol xdd

Aztán 1x arra jött haza h a kádba szeretkezünk akkor mindennek elhordott engem

Aztán mondtam neki hogy attol hogy maga nemtud sexelni meg nem is akar én attol még akarok es elkell ezt fogadnia

Párnapra rá hagyott 1 levelet hogy vett nekünk 1 csomaggumit használjuk egézséggel

2013. nov. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem sok mindent lehet tenni. Ényimé, kopogás nélkül benyitott. Brrr Szerencsére le tudtunk lépni időben.
2018. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!