Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A barátom anyuci pici fia....

A barátom anyuci pici fia. Tanácsokat szeretnék.! Valaki esetleg tud segíteni?

Figyelt kérdés
23 éves a barátom,anyuci pici fia,mivel első szülött gyermeke. Minden mindig úgy van ahogy anyuci akarja és kiakasztó. Amikor megismerkedtünk az anyja tiltotta tőlem,mert féltette,és nem akarta hogy mi együtt legyünk. Végül bele nyugodott (2 hónapba telt) és elfogadta hogy a fia már nem csak az övé. Nagyon utál még mai napig is. Egy városba lakunk,de csak hétvégenként tudunk találkozni mivel kollégista vagyok. Tegnap este jöttem haza mert nincs ma suli,a barátom eljött elém,és megkérdeztem hogy ma (mármint tegnap) velem-e alszik. Ő azt mondta hogy nem,és mindenre hivatkozott csak arra nem hogy az anyja nem engedte meg neki. miután már 3 órája mondogattam neki felhívtam az anyját ( három negyed 9 körül) hogy itt-e aludhat a fia. ( elég cink már az is hogy egy 23 éves férfi anyját meg kell erről kérdezni. ) Ő azt válaszolta hogy a fiának fél 9-re itthon kellett volna lenni-e és nem aludhat velem MERT : túl sok az együtt alvásból ( szombat este szoktunk csak együtt aludni),van mindenkinek saját ágya és nem kell a másikéba menni,és konkrétan majd nem azt mondta hogy nem akarja hogy a fia felcsináljon,csak ő körbe kerítve mondta ezt el.. Hát azt hittem hogy padlót fogok.. Ez még oké,de mikor anyuci megmondja hogy mikor hova mehetsz,hánykor kelsz fel,mehetsz-e buliba vagy esetleg a barátnődhöz hát akkor kitudok akadni.. Valaki segítsen mit tegyek??? Választás elé nem tehetem mert még is csak az anyja,meg otthon lakik. De nagyon elegem van az egészből,még is szeretem és nem tudok elhagyni..
2013. nov. 15. 09:42
1 2 3 4
 1/39 acelsziv ***** válasza:
95%

"még is szeretem és nem tudok elhagyni"

Akkor szenvedj. Mert ez csak rajta múlik, hogy változzon.

2013. nov. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
96%
Az a baj, hogy ha a fiúdnak 23 évesen megfelel ez az életmód, hogy az anyukája mondja meg, mikor aludhat nálad, hányra menjen haza... Akkor te sok mindent itt nem tudsz tenni. Gyerek még, annyit tehetsz, hogy vársz, hátha rájön, hogy felnőtt ember, és helyre teszi az anyukáját, hogy ne szóljon bele mindenbe. De ezt neki kell meglépnie, és ahogy írod, egyelőre nincs igénye rá.
2013. nov. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
97%
ugyanezt játszottam 7 és fél évig!Rámant a fiatalságom...Hidd el,aki ilyen,az nem változik soha!Lépj ki minél előbb!!!
2013. nov. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
84%

Abban, hogy ki hol alszik szerintem nincs beleszólása már 23 évesen. Azt is megértem, hogy fél a felcsinálás dologtól, de ez mindenképpen előfordulhat. Megértem, hogy fáj, hogy emiatt nem lehetsz pároddal, mert megtiltotta. AKkor próbáld ki, hogy egyáltalán nem leszel vele, és mit szól ehhez párod... Gondolom hiányoznál neki, és végül nem engedelmeskedne már anyukájának.

Nekem is ilyenekkel jött a párom, bár ő nem ilyen durván...Arra hivatkozott, hogy ő jó gyerek, én meg lesz.artam amit anyámék mondtak. De ez nem jó gyerekség, hanem csak önállótlanság. Mond meg neki, ha mindenben az anyja véleményére kíváncsi, akkor ezentúl beszélje meg vele minden kínját és jónapot.

2013. nov. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Gondoltam már arra is hogy elhagyom az anyja miatt,és ez lesz az indokom is.. Ha szeret,és én fontos vagyok neki akkor változtat és újra együtt leszünk. De ha az ellenkezője következik be akkor soha nem szeretett igazán.
2013. nov. 15. 09:50
 6/39 klopusz ***** válasza:
100%

Látod, megválaszoltad a saját kérdésedet!

Én elmondanám a srácnak, hogy mi bánt. Nyugodtan állítsd a tények elé: nem vagy hajlandó versenyezni az anyjával. Ha neki az megfelel, hogy 23 évesen anyuci szavára ugrik, akkor erről ennyit. Mindemellett nem hiszem, hogy egy ilyen anya valaha is megváltozna, tehát ebből a szempontból sok jó a későbbiekben sem fog kisülni.

Vagy a fiatalember változtat az anyjához való hozzáállásán és felfogja, hogy felnőtt emberként nem viselkedhet így, vagy megtapasztalhatja a következményeket.

2013. nov. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Mielőbb felejtsd el ezt a faszit. Minek jársz egy ilyennel?


Ha tényleg ez kell, akkor benned van a hiba. Előbb ezen gondolkozz!

2013. nov. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem egyáltalán hogy lehet férfiként kezelni egy olyan lényt, akinek 23 évesen a z anyukája megtilthatja hogy hol alszik :D


Ez valami röhejes.

2013. nov. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy gondolom, hogy tudod te mit kell tenned. Ez így nem állapot. Jobb még az elején tisztázni a helyzetet, mert anyuci kb. 5 X-en túl úgysem fog változni, és ha a fia nem változtat, akkor neked soha, de soha nem lesz vele boldog kapcsolatod.

Sajnos én a párod viselkedéséből azt látom, hogy teljes mértékben alkalmazkodik az anyjához, és ebből sajnos te, mint betolakodó harmadik soha nem fogsz jól kijönni.


Biztos vagyok benne, hogy nagyon szereted, és ez egy nagyon nehéz lépés, de a helyzet változni nem fog, legfeljebb elpazarolsz egy pár évet. Sajnálom.

2013. nov. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, te szegény, mibe keveredtél? Ezt csak úgy tudod rendezni, ga elmondod a barátodnak, hogy az anyukáját mellőzze a kapcsolatotokból. Egy 23 évesnek otthon kell lennie fél kilencre? Anyuka vérciki.
2013. nov. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!