Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A barátom anyuci pici fia....

A barátom anyuci pici fia. Tanácsokat szeretnék.! Valaki esetleg tud segíteni?

Figyelt kérdés
23 éves a barátom,anyuci pici fia,mivel első szülött gyermeke. Minden mindig úgy van ahogy anyuci akarja és kiakasztó. Amikor megismerkedtünk az anyja tiltotta tőlem,mert féltette,és nem akarta hogy mi együtt legyünk. Végül bele nyugodott (2 hónapba telt) és elfogadta hogy a fia már nem csak az övé. Nagyon utál még mai napig is. Egy városba lakunk,de csak hétvégenként tudunk találkozni mivel kollégista vagyok. Tegnap este jöttem haza mert nincs ma suli,a barátom eljött elém,és megkérdeztem hogy ma (mármint tegnap) velem-e alszik. Ő azt mondta hogy nem,és mindenre hivatkozott csak arra nem hogy az anyja nem engedte meg neki. miután már 3 órája mondogattam neki felhívtam az anyját ( három negyed 9 körül) hogy itt-e aludhat a fia. ( elég cink már az is hogy egy 23 éves férfi anyját meg kell erről kérdezni. ) Ő azt válaszolta hogy a fiának fél 9-re itthon kellett volna lenni-e és nem aludhat velem MERT : túl sok az együtt alvásból ( szombat este szoktunk csak együtt aludni),van mindenkinek saját ágya és nem kell a másikéba menni,és konkrétan majd nem azt mondta hogy nem akarja hogy a fia felcsináljon,csak ő körbe kerítve mondta ezt el.. Hát azt hittem hogy padlót fogok.. Ez még oké,de mikor anyuci megmondja hogy mikor hova mehetsz,hánykor kelsz fel,mehetsz-e buliba vagy esetleg a barátnődhöz hát akkor kitudok akadni.. Valaki segítsen mit tegyek??? Választás elé nem tehetem mert még is csak az anyja,meg otthon lakik. De nagyon elegem van az egészből,még is szeretem és nem tudok elhagyni..
2013. nov. 15. 09:42
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
51%
Anyja hany eves? Kronikus betegsege van? Ha van ra esely hogy par even belul fold ala kerul, akkor turj. Ha nem, akkor viszont menekulj.
2013. nov. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

11-es elég morbid, de sajnos egyet kell értsek valahol.

Előtte azért még add meg az esélyt, hogy választás elé állítod a párod, aki láthatólag egy kis tacskó csak 23 évesen.

2013. nov. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
42-43 éves.. 19 évesen szülte meg a fiát,és nem volt fiatal kora.. Nem egy hamar kerül sajnos a föld alá.. lehet azért csinálja ezt,mert nem akarja hogy én is úgy járjak mint ő.. már elmagyaráztam neki hogy tudom hogy kell biztonságosan szeretkezni,és nem vagyunk hülyék a fiával együtt,de hiába..
2013. nov. 15. 10:33
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
És mik a tervei a barátodnak? Karrierben is ilyen esetlen?
2013. nov. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de egy ilyen srácra nem tudnék férfiként tekinteni. Nálam ez már szánalomra méltó, hogy 23 éves létére ilyen tutyi-mutyi, és az anyja szabja meg hova mehet mikor, kivel, és meddig. Nekem ez nem lenne párkapcsolat, és valószínűleg 1-2 hét után el is hagytam volna. Én 23 éves nő vagyok, ahhoz képest 1 éve a párommal élek, dolgozom, önállóak vagyunk, nemsokára tervezzük az esküvőnket és a babánkat. Én az olyan pasiktól mint a párod gutaütést kapok, és csak kinevetni tudnám..
2013. nov. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű:

Menekülj, vagy szenvedj tovább. Te döntesz.

2013. nov. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
A barátomnak van egy érettségie, autó szerelő szakmája,technikuma. 1évet otthon volt suli után aztán a munkaügy adott neki egy olyan lehetőséget hogy elmehet Dunaújvárosba a Hankook céghez egy tanfolyamra,utánna pedig dolgozni. Ő nem akart menni,de az anyja felkényszeritette. totál idegroncs lett fent a barátom 4 hónapos tanfolyam alatt kapott a gumikészítésről is egy papirt,és egy hetet birt a cégnél dolgozni mert nem birta tovább.. Most itthon van és munkát keres,de persze anyuci küldi jobbra-balra..
2013. nov. 15. 10:40
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy még a lehetőségekkel sem tud élni önállóan, és kényelmes neki, hogy anyuci eltartja...Jesszus!!

Az én páromnak is autószerelő a végzettsége, gumisnál dolgozik. Ha a Hankookhoz mehetne tanfolyamra, és papírja is lenne róla, a két kezét összetenné, hogy milyen szerencsés!!

2013. nov. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Anyuci nem tartja el,ugyanis elvárja hogy dolgozni járjon jobbra balra,és maszekoljon itt-ott és rakjon le pénzt az asztalra,a kajára. a Hankook nem annyira fényes mint ahogy hiszi a párod.. 1 nap alatt 6an jöttek el a cégtől.. és havi 100 ezer forintokért meg kevesebbért járatják le őket elég rendessen.
2013. nov. 15. 10:45
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt írtam, hogy ha ott dolgozna, hanem ha továbbképzésre oda mehetne. És azért 23 évesen szakmával a kezében, igen is várja ez az anyja h ne a seggét meressze a számítógép előtt, hanem igen is kezdjen el dolgozni és építeni a saját életét!
2013. nov. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!