Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért változott meg így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg így a barátom? Ez az igazi énje, és én csak túlreagálom? Szerintetek? Várom a tanácsokat! ) :

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú, de kérlek olvassátok el


Barátommal 5 hónapja vagyunk együtt. Mielőtt összejöttünk sokat ismerkedtünk, nagyon félénk fiúcska volt, mivel előttem nem volt barátnője.Tehát nagyon kedves volt, figyelmes, törődő, és én az elején nem mutattam ki,hogy érzek iránta valamit, ezért nagyon igyekezett mindenben és a kedvemben akart járni(mindig ő írt, ő hívott el stb)


Aztán miután elkezdtünk járni még pár hónapig ilyen kedves és figyelmes volt, viszont mostanában, ahogy telik az idő, és többet vagyunk együtt, megváltozott. Néha flegmán beszél velem, mintha hülyének nézne...vagy mikor mondom neki, mennyire várom a következő közös programunkat,és hogy milyen jó lesz, csak simán azt válaszolja "nem mondod?" Aztán elmosolyodik...máskor mindig azt mondta,'igen,szívem,én is nagyon várom' meg néha olyan flegmán beszél...néha pedig újra olyan, mint régen, aranyos, kedves figyelmes.

A másik meg az, hogy mikor úgy érzem nem törődik velem, kicsit én is máshogy állok hozzá,és nem úgy beszélek/írok neki, és erre fel ő sértődik meg, hogy miért csinálok így, és ő sem ír azután, majd másnap felhozza, hogy milyen vagyok. Régebb pedig ha látta, hogy nálam valami nem okés, annál jobban próbált a kedvemben járni, nem hogy megsértődjön ő is.

Nem értem miért van ez. Kibontakozott a saját énje, ahogy jobban-jobban megszokott engem(először félénk volt nagyon) és nem kellene ezen kiakadnom, vagy más is lehet a háttérben?

És elvárja, hogy mindig viszonozzam a kedvességeit, és ha nem, akkor már ő sem mond olyan szépeket nekem....

Nagyon szeretem őt, és ki is mutatom, viszont szeretném érezni, hogy lány vagyok, és becsül engem, mint az elején, most teljesen úgy érzem, hogy ha már megkapott, ott vagyok neki, azt annyi, nem is törődik.

Szerintetek? Hogyan éreztessem vele, hogy nem csak egyszer kellett megszerezni, és aztán teljesen természetes dolog hogy ott vagyok neki mindig.....?

Nagyon megköszönném a hasznos válaszokat. 17évesek vagyunk


2013. márc. 27. 17:20
 1/10 A kérdező kommentje:

Meg néha teljes erejéből állítja, hogy ő sokkal jobban szeret engem, mint én őt. Én erre viccelődve azt válaszoltam, hogy na ne füllents, te is tudod, hogy én jobban!

És azóta mind azt hozza fel, hogy én hogyan válaszoltam vissza...

Ez a 'változás' lehet csak ő maga? És azért beszél így, mert megnyílt előttem, és csak túlreagálom? Nem értem...

Bocsánat a zavaros fogalmazás miatt, de még bennem is kavarognak az érzések e miatt, és mind csak erre tudok gondolni, hogy mi van vele...

2013. márc. 27. 17:24
 2/10 anonim ***** válasza:

"És elvárja, hogy mindig viszonozzam a kedvességeit"

ez teljesen jogos...

2013. márc. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tudom, azt viszonozom is, néha többet is, de azért jól ene egy kis több törődés, mint az elején, mikor még nem jártunk.
2013. márc. 27. 17:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Beleszokott, belekényelmesedett a kapcsolatba, már nyeregben érzi magát, nincs miért tepernie. Nyilván un is egy kicsit. Egy 17 éves kölöktől ne várj többet. Majd lesz jobb nála, nyugi.
2013. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kicsit szarj a fejére. Viselkedj úgy ahogyan ő veled, mutass neki tükröt. Járj nyitott szemmel.


Jól mondja az előző válaszoló, el van de nagyon kényelmesedve, de ha azt látja hogy bármit megtehet ezen nem is fog változtatni, ilyen flegma és bunkós lesz.


Én nekem ha bajom van mindig megmondom a barátomnak, volt hogy keményebben ahhoz képest ahogy eddig mondtam neki... Aztán rosszul éreztem magam miatta, de igazam volt tagadhatatlanul és az a lényeg. Láttam rajta, hogy nem esett jól neki, de talán meggondolja hogyan válaszol máskor.


Amiket leírtál, én már rég olyan balhét csaptam volna érte, elküldtem volna lehet a francba is. Sőt...


Ha mond valamit neked, valami hasonlót mégiscsak hogy várom a találkozást, mondd csak neki: NEM MONDOOOD! :)

2013. márc. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! 2. nem akarok jobbat, mert teljes szívemből szeretem! Csak azt nem értettem, hogy a mostani viselkedése azért van, mert ilyen ő és mert tényleg elkényelmeskedett, vagy csak én reagálom túl...

ezek szerint igazam van? És csináljak én is úgy, mint ő? De mivan, ha megint bevágja a durcit, amiért így csinálok, mint szokta?

2013. márc. 27. 18:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Pont ugyanebbe a helyzetbe vagyok, és mi is 17 évesek vagyunk. Mintha csak én írtam volna ki a kérdést :(
2013. márc. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:[
2013. márc. 28. 16:53
 9/10 anonim válasza:
Nálunk is ugyanez volt, pedig idősebbek vagyunk. Én (lány) 32 ő (pasi) 29. És mi lett vége? Szakítás. Ő szakított énvelem. Az ilyen pasik akik így viselkednek, nem szerelmesek. Nem tudják mi legyen. Ne várd meg, hogy ugyanez legyen. Az ilyen pasi csak elvan veled. Sokkal jobbat is találsz, aki minden nap kimutatja, hogy szeret, fontos vagy neki és tisztel.
2015. jan. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem skrizofén.
2016. aug. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!