Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy alakult az összeköltözése...

Hogy alakult az összeköltözésetek a párod szüleinél?

Figyelt kérdés
Mindenre kíváncsi vagyok,jóra rosszra egyaránt
2013. dec. 2. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Hát sok jóra ne számits pláne ha meló nélkül vagytok.
2013. dec. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
A nővéremnél es egy barátnőmnél is válással végződött.
2013. dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Az én szüleimnél laktunk, válással végződött.

Inkább egy sufni, mint bármelyik szülőnél.

2013. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A feleségemmel másfél év után házasodtunk össze 2 éve. A fél év már együtt élés volt.


Édesanyjával és nővérével lakott, én pedig odaköltöztem. Túl nagy lett volna a ház, nem lett volna kihasználva. Nekem mindegy hol lakunk, csak a szerelmemmel lehessek.


Nálunk nagyon jól működik. A feleségem a régi szobájából, átköltözött a ház túlsó végében lévő szobába. Van még konyha, fürdőszoba, és egy kis terasz is. Kettőnknek ez elég.


Az átjárórészt anyósomékhoz pedig leválasztottuk. Tehát teljesen elszeparálódtunk. Külön bejáratunk van, külön háztartás külön kaja stb...


A rezsit pedig felesben fizetjük. Ebben benne van az alap, illetve még a tv és internet. A modem nálunk van, megy a wifi. A ház másik felében a feleségem nővére is tud internetezni:)


Nagyon jó megoldásnak tartom. Hamarabb beérek a Budapesti munkahelyemre így vidékről, mintha a másik lehetőséget választottuk volna (3. kerület) Budapesten.


És így tudunk félre tenni is:) leginkább ezért költöztünk a 2 szobás lakás helyett ide.


Talán, ha lehetne gyerekünk, elgondolkodnánk, hogy visszamegyünk Bp re a 2 szobás lakásba. De így nem. Minden félretett pénz számít.


Nagyon jó egyébként. Mivel gyakorlatilag nem egy légtérben élünk, remekül működik. Jó fejek egyébként, csak kell azért a magánszféra....


24/F

2013. dec. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Anyósomékhoz költöztünk,először a férjem volt gyerekszobájába,majd egy év múlva,a ház első részébe amiben volt egy konyha,szoba,kis terasz külön bejárat,csak a fürdő volt közös.Kb a 3.-4. évben kezdődtek a gondok:S
2013. dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Borzasztóra. Teljesen kiborított az anyós nagyon sokszor, úgyhogy mi már nem lakunk vele.
2013. dec. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk az megy ha hagynánk az összes pénzt elszedné tölünk ha hagynánk magunkat
2013. dec. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!