Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sógorom nem rég vett egy...

A sógorom nem rég vett egy házat ami családi okok miatt üresen áll. Mivel a párommal nemrég házasodtunk össze ezért még az ő szüleinél lakunk. A sógorom felajánlotta, hogy költözünk a saját lakásába. Jó ötlet? Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem teljesen tiszta a kérdés. akkor a sógor elköltözik az üres házba, ti meg a sógor lakásába?


azért kérdem, mert lakásnak a társasházi tulajdont mondják, ház meg a családi ház.


Ettől függetlenül én költöznék, de nem ingyen, valami albérleti díjat, ha csak jelképesen, de adnék neki

2013. máj. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Miért ne fogadnátok el? Van valami konkrét okod?


Az én húgom lassan 2 éve lakik a lakásomban. Akkor én a páromhoz költöztem. Nekem jó, mert a lakás nem áll üresen, tudom hogy vigyáz rá, fizeti a számlákat. Albérleti díjat nem kérek tőle, cserébe ő most felújította a fürdőt. Nyáron beköltözik a párja is.


Ha nincs harag köztetek, mindenki jól jár.

2013. máj. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha jó viszonyban vagytok, miért ne? Senki nem jár rosszul.
2013. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1-es A sógorom a szüleinél lakik ezért mondta, hogy költözzünk a házába.
2013. máj. 6. 16:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Mikor összeköltöztünk a párommal akkor az ő lakásába is beköltözött az öccse. Ott lakott 4 évig (aztán eladtuk a két lakást, mert építkeztünk)

Nem értem mi a gondod :) Annyi hogy elestünk az albérleti pénztől, de a család azért csak fontosabb. Ő pályakezdő volt (nagy a korkülönbség közöttük) jól jött neki ez a segítség. Ha sógorod felajánlotta akkor gondolom átgondolta előtte.

2013. máj. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ha belegondolok, hogy anyósom nem lesz velünk... És mindent nekünk kell fizetni... Hát nem is tudom.
2013. máj. 6. 20:14
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

NEm is akarok többet hallgatni... belegondoltok, h mindent nektek kell fizetni?

bmeg, minek házasodtál!? Ne fizessük helyetted a csekkeket?

2013. máj. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!