Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A párommal az ő szüleinél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal az ő szüleinél lakunk, nekik elég sok állat van otthon. Ezért szoktam nekik segíteni az etetésben, itatásban szóval amiben tudok. Anyám azt mondja, hogy én ott csak cseléd vagyok, de én ezt nem úgy érzem. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 13:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
57%

Ennél kicsit bővebb infó kellene...


Mennyit vagy ott, mennyit segítesz, elvárják-e vagy magadtól teszed, stb.

2013. máj. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem így érzed, mi a probléma? Ha szívesen segítesz, nem érzed tehernek, akkor csináld csak, szép dolog tőled, hogy így segítesz.
2013. máj. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
56%
Ha fizeted a megélhetésedet, és EMELLETT ELVÁRJÁK a munkát, akkor igen, ha NEM fizetsz és ÖNKÉNT segitesz, akkor nem.
2013. máj. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%

Nekem erről az a véleményem,hogy ahol lakom,ott a házimunka kötelességem,és nem segítség.Falnak tudok menni,amikor férfiak,meg kamaszok azzal jönnek,hogy "besegítenek" a házimunkába.Ez nem segítség,hanem ott laknak,kutya kötelességük nekik is megfogni a porszívót,vagy a mosogatószivacsot.Esetedben pedig az állatokat:)

Nagyon is helyesen cselekszel.

2013. máj. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Anyósoméknak is vannak állataik, illetve gazdálkodnak. Én is szoktam nekik segíteni ha ott vagyok. Vagy ha valami olyan meló van akkor megyek. Én is, a másik menyük is. Sosem éreztem hogy kihasználnának. Ők is segítenek amiben tudnak. Sőt még a szüleimnek is. Illetve ha édesapám megkéri valamire a párom akkor ő is segít.

A megfelelő szó nem a cseléd.. hanem CSALÁD :)

2013. máj. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Ma 13:15-ös:


"A megfelelő szó nem a cseléd.. hanem CSALÁD :)"


Igen jól megfogalmaztad, csak gratulálni tudok hozzá!!!

2013. máj. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
1-es. Mivel ők dolgoznak is (én is) ezért ha én otthon vagyok vagyis náluk és ők dolgoznak akkor szoktam megitatni az állatokat. Most már érthetőbb.
2013. máj. 2. 13:21
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Ahol lakom, ott kiveszem a részem a házimunkából. A házimunkába az állatok is bele tartoznak. Az, hogy a rezsibe, megélhetésbe adsz, az még ezen felül alap.


Én is azt mondom, a legmegfelelőbben az egyik előző válaszoló fogalmazta meg:

Nem cseléd, család.

2013. máj. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
4-es itt nem a porszívózásról és nem a mosogatásról van szó ha nem olvastad volna.
2013. máj. 2. 13:22
 10/29 anonim ***** válasza:

Köszönöm:)

Nálunk ezek a dolgok mindig alapnak számítottak nagymamáim -szüleim között is. Volt egy nagyon rossz tapasztalatom az exbarátom szüleivel, úgyhogy most próbálom megbecsülni ami van. Ha velük laknánk akkor pedig még természetesebb lenne a segítség.

2013. máj. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!