Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek a férjem gyáva?

Szerintetek a férjem gyáva?

Figyelt kérdés

Anyós sztori,millió baj van vele,én sem vagyok rugalmas vele szemben már nem tudok az lenni.

13 éve vagyunk együtt a férjemmel 6 évig tűrtem az elnyomást egyszer elgurult a gyógyszer,megmondtam a magamét nem jött hozzánk 2 évig.Tök jó volt.Aztán a 3.babánk érkezése előtt,még terhes voltam már elkezdett átjárogatni,eleinte szolid hölgy volt,de lassacskán kinőttek a fejei...Mondtam a férjemnek a napokban,hogy kilátásba helyeztem egy újabb cirkuszt az anyjával,mert itt egy hosszú mantra,de a lényeg,hogy nem vagyok egy degenerált hülye gyerek akinek mindent meg kell magyarázni,különösen nem az ő hülyegyereke,erre a férjem rávágta,hogy ő nem szól bele.Egyáltalán nem szól bele.Pedig neki kellene megbeszélni az anyjával,hogy hol vannak a határok,mert ha én mondom akkor csak bántani akarom és persze nem értékelem sem őt,sem a segítségét blabla.Nyeljem a békát,vagy álljak a sarkamra?Mondjam meg az anyósnak,vagy tűrjem még?Még éppen bírnám tűrni,csak nincs kedvem erőm hozzá.


2013. dec. 4. 10:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Erdekes!


Az Anyja meg ezt kerdezte:

"Szerintetek a fIAM gyáva?" ;DDD

2013. dec. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok.Köszönöm a sok választ:)Végigolvasva leginkább két csoportra húzható a véleményetek.Mivel volt aki kérte CSak két esetről írnék amit a múlt héten történt.Tehát,mint írtam 3 gyermekem van 10 éves 3 éves és 1 éves-(ek).Velem ugye itthon a két kicsi,a nagyobbacskám suliba.Egyik nap összerendeztem a nagy és a középső szobáját,bútor húzogatás ágy ide oda tologatás,mellette főzés,mindezt úgy,hogy a kicsikre is maxim.odafigyelni.Átjön sárkányasszony,mit csinálok?Sorolom,azt ami egyébként is szemmel látható,megvolt a téli nagytak.a gyerekszobákban,erre megjegyzi,hogy de szép,de jó,DE a TV alatt miért nincs terítő? ???És mivel várod haza a férjurad?Mondom egybe sült fasírt a menü.És hogy csináltad? így és így...hát azt nem úgy szoktuk.Majd az ebédlő asztal terítőt gurigázva mutatja nekem,hogy azt hivatalosan hogyan kell csinálni.Azért hozzá tette,hogy biztos úgy is jó ahogy én készítem,de azt akkor sem úgy szokták.Hát én így szokom...megjegyzem nagyon szép és tényleg egybe lett.

Szóval ilyen kis finomságok,amiket a mindennapokban nehéz ám szó nélkül hagyni.Egyedül a gyerek nevelésbe nem szól bele,sosem hagytam és,bár ahhoz is idő kellett,de megértette,hogy én vagyok az anya.Tehát nem hiszem,hogy én lennék túl érzékeny,de konokul vicsorgok amikor butorokat huzigálva,elismerés helyett szörszálhasogató.Inkább nem mondana semmit felérne egy bókkal.

2013. dec. 7. 07:55
 13/14 anonim ***** válasza:
Érzékeled, kérdező, az utolsó kommented óta eltelt 10 napos "hatásszünetet". Mindenkinek elment a kedve a válaszadástól. Hosszú lenne ugyanis kifejteni, hogy mennyire nincs igazad. Én is csak röviden írom le: nem a férjed gyáva, hanem te vagy háklis.
2013. dec. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a férjed nem gyáva, hanem úgy viselkedik, ahogy a legtöbb férj, ha ilyen helyzet áll fenn. A fiús anyák mások, van amikor évek múltán jön elő a szörny és akkor nem kímélik a fiuk egyébként teljesen jól működő házasságát. Elvárják, hogy a fiuk mellettük álljon ki. Szerintem te ne segítsd elő ezt a helyzetet, nehogy a férjednek döntenie kelljen és a végén egyedül maradsz három gyerekkel, pedig a házasságotok rendben volt. Mennél jobb egy fiú, annál kevésbé száll szembe az anyjával. Van olyan jól nevelt, intelligens férfi, aki inkább az anyját választja, mint a családját. Ez tényleg tragikus, mert nem gyávaságból, hanem jóságból (szerinte) teszi. Próbálj meg örülni annak, hogy a te férjed nem ilyen...
2013. dec. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!