Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ezek után a férjem az anyósom...

Ezek után a férjem az anyósom pártját fogta, igaza van?

Figyelt kérdés

Anyósomnak születésnapjára hosszú gondolkodás után vettem egy porcelán étkészletet, ami nem volt olcsó, és jó sokáig jártam utána egyébként is. Tegnap adtam neki oda egyedül, a férjem nem volt ott.

Ezek után elkezdtünk beszélgetni arról hogy lesznek az ünnepek. Mondtam anyósomnak, hogy nekem sütni időm nem lesz, mert nem engedtek el szabadságra, ezért cukrászdából megrendelem majd a süteményeket. Anyósom elkezdett velem kiabálni, hogy képzelem ezt, majd fogta az ajándék étkészletet, és elém vágta, ripityára tört, de úgy, hogy az egyik szilánk megsebesítette a szememet is, és a balesetiben kötöttem ki. Mondtam a férjemnek, hogy ezek után nem vagyok hajlandó anyósommal egy levegőt szívni Karácsonykor. De őszerinte nem ronthatom el ezzel az ünnepeket.



2013. nov. 26. 07:54
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
88%

Szia!


Szerintem igazad van, ezek után én se lennék hajlandó egy levegőt szívni az anyóssal Karácsonykor. Esetleg ha eléd állna és bocsánatot kérne de még akkor is meg gondolandó.. Elég heves anyósod van.. o.O

2013. nov. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%

Hát téged se becsülnek sokra!


Az én birkatürelmű párom, aki soha senkinek sem ártott még az életében, minimum a szemét kaparta volna ki a saját anyjának, ha az így viselkedik. De ha nem is, fix, hogy ő maga mondta volna, hogy "ide márpedig nem jövünk".

2013. nov. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%
Érdekes emberek vannak. Ezen mért akadt ki ennyire? Neki nem mindegy, hogy Te honnan szerzed a sütit? Hát én ezek után biztos nem mennék és elmondanám a férjemnek, hogy nem én tettem tönkre az ünnepeket, hanem a kedves anyukája.
2013. nov. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%
Nincs igaza a férjednek. Ezek után én sem mennék. Az mennyivel lenne jobb, ha odamész és feszeng mindenki. Boldog ünnep lenne :(
2013. nov. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Azért akadt ki, mert ő még abban a régi világban nevelkedett, amikor az volt az elv, hogyha a nőnek szégyen, ha nem őmaga süt-főz....

Férjem ebben a légkörben nevelkedett sajnos. Szerinte szerencsétlenül jött ki, de anyósa nem akarta, hogy a szemembe menjen :(

2013. nov. 26. 08:11
 6/32 anonim ***** válasza:
90%
Én be nem tenném oda a lábamat többet. Egyáltalán hogy képzeli, hogy szemrehányást tegyen azért, mert nincs időd sütni? De hogy ilyen stílusban...Látszik, hogy egész életében seggvakarós munkahelye lehetett, vagy már nagyon régen elfelejtette, hogy milyen, amikor egy napod van mindenre, mert nincs szabadság, és nem esik ki 4-kor a toll a kezedből...Nincs az az isten, hogy együtt bohóckodjak egy ilyen emberrel pont a szeretet ünnepén...Most látszott meg igazán, hogy mire tart téged...
2013. nov. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
92%
Az anyós idegbeteg, a férjed meg egy ostoba balek. Nem mész és kész.
2013. nov. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
elírtam, na! Anyósom nem akarta
2013. nov. 26. 08:12
 9/32 besenyőpistabácsi ***** válasza:
89%
Itt azért kimaradhatott néhány elhanyagolhatónak tűnő részlet, de nem is ezen van a hangsúly. Ilyen előzmények után az ünnep akkor lesz elrontva igazán, ha mégis együtt töltitek.
2013. nov. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
27%
Ez egy kamu.arra jó ugorjanak az anyós gyülölők.nagyon ráérsz valami hihetőbben agyalj
2013. nov. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!