Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit tettetek volna a...

Ti mit tettetek volna a helyemben? Elfogadtátok volna apósom ajándékát?

Figyelt kérdés
Apósom évek óta nem beszél a párommal. Ma a kisfiunknak vett valami ajándékot, de én nem fogadtam el. Ha a fiával nem beszél akkor ne törődjön az unokájával sem.
2013. dec. 12. 18:41
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
99%
Természetesen el fogadtam volna, nem mérgesíteném még én is jobban a helyzetet.
2013. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
99%
Hát mondjuk az unokának joga van a nagyapjához, nem akarnék büszkeségből a fiam helyett dönteni...
2013. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
99%
A másodikkal értek egyet. Az, hogy a fiával gondja van, nem jelenti azt, hogy az unokájával is gondja kell legyen. Nem az unokája hibája, ha a nagyapa és az apa nem ápolnak jó viszonyt, őt nem fosztanám meg a nagyapjától, ha az törődni kíván vele.
2013. dec. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
96%
nem volt jogod elutasítani a kisfiad ajándékát. Rosszul tetted. Ha a fiával baja van apósodnak, akkor az unokájával is legyen? Gondolkodj már!
2013. dec. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
85%
Unokára még gyámügyön láthatást is kérhet amit meg is ítélnének neki,hisz az unoka érdeke is a agyszülő.
2013. dec. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
86%
Gratulalok...jol kicsesztel a......nem az aposoddal...a fiaddal.Annyira utalom az ilyen onzo "anyukakat",akik eltiltjak az unokakat a nagyszuleiktol,mert epp nem jon ki veluk...Attol meg a fiad donthetett volna...
2013. dec. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
82%
Hát jó nagy tahó vagy!
2013. dec. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
A baba még nagyon kicsi. Érdekes, hogy a fiával továbbra sem hajlandó beszélni.
2013. dec. 12. 18:58
 9/36 anonim ***** válasza:
88%
Buta vagy. Egyrészt a kisfiút nem kellene megfosztani a nagyapától, másrészt nem kizárt, hogy az apósod részéről ez egyfajta békülési szándék lett volna.
2013. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
92%
Én néhány évig nem álltam szóba a saját apámmal, megvolt rá az okom, nagyon durva dolgokat művelt az alkoholizálása miatt, viszont amióta megszületett a fiúnk, küldött családtagon keresztül néhányszor pénzt, amit nekem és neki szánt, mondván, hogy ezt nekünk szánja, én a magam részére nem fogadtam el, viszont a kisfiam részére igen, ő kapott belőle ruhát vagy éppen játékot, tehát rá fordítottam. A kisfiam nem tehet arról, hogy nekünk milyen a kapcsolatunk. Vagyis milyen volt, mert azóta valamennyire rendeződni látszik. Apám nagyon sok mindenben próbálja helyrehozni a hibáit. Én pedig örülök ennek.
2013. dec. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!