Miért nem keres apám?

Figyelt kérdés

A szüleim kb 5 éve váltak el. Apum hetente leszokott jönni hozzánk (pár utcával lakik arrébb). Megkérdezi hogy vagyok, ad pénzt..

Most viszont összeveszett anyummal (miután elváltak egy ideig nem beszéltek, de aztán jóba lettek. Persze nem arról van szó hogy visszafogadta, csak kölcsönösen segítenek egymásnak, beszéltek egymással), nem keres, nem hív. És ez már 2 hónapja volt. Azóta egyszer találkoztam vele a buszmegállóban. Megkérdezte hogy vagyok. Ennyi. De nem tolta el a képét hozzánk még most se. Igazából haragszok rá. Sok mindenért. A múltban történt dolgokért. Tehát engem nem igazán érdekel.. De akkor már én sem érdeklem őt?

15/L


2013. dec. 1. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Azt mondod, hogy le szokott jönni hozzátok.

És most nem jön.

Akkor te miért nem mész hozzá?

Ennyi erővel ő is mondhatná, hogy "ha én nem megyek a lányomhoz, akkor ő le se tojja a fejemet."


Nem vagy már kisgyerek, hogy ő jöjjön minden láthatáskor. Igazán át mehetsz te is hozzá.

2013. dec. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Engem nem igazán érdekel apám. Nem olyan a kapcsolatunk mint egy apa és egy lány között kellene hogy legyen.

Tudom elég fura ahogy leírom, hogy akkor még is miért érdekel miért nem keres. De azért bennem van a dolog: akkor eddig sem érdekeltem?

2013. dec. 1. 21:28
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
15 évesen már te is kereshetné, nem csak ő. Megkérdezhetné mi a baja.
2013. dec. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha ő nem érdekel téged, akkor csak nem visel meg annyira, ha kiderül, hogy te sem érdekelted őt.


Figyej! Valószínűleg ő is pont ezen agyal: eddig látogattam, de most, hogy nem látogatom, le tojja a fejem. Lehet, hogy eddig sem érdekeltem?


Vagy látogasd meg, vagy lépj túl ezen!

2013. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Csak a pénzt hiányolja a kérdező. Elég szomorú és átlátszó.
2013. dec. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

:) nem baj ha nem értitek. Akkor nem kell válaszolni.

Igazából ez a pénz dolog is. Az ő részéről átlátszó. Így akarja meg mutatni hogy szeret.... jah. de már mindegy.

2013. dec. 1. 21:39
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Szóval ha ad pénzt az a baj, ha nem az a baj. Neked is szép átmosta anyád az agyad.
2013. dec. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Lehet így is értelmezni... de nem a pénzről van szó.
2013. dec. 1. 21:42
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Erre olyan tudna válaszolni, aki volt ilyen helyzetben. Én úgy gondolom nem hagynám a gyerekem egyedül. Akkor is ha látványosan mutatja, hogy nem érdeklem. Mert lám, te is azt írod, hogy nem érdekel, de azért mégiscsak megpróbálsz utánajárni.
2013. dec. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9-es: köszönöm a választ :) valahogy úgy. Érdekel de mégse..
2013. dec. 1. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!