Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is abnormális a családj...

Másnak is abnormális a családja? Anya kitett az utcára, mert féltékeny az új palijára, tesom a hátam mögött lehord a szüleimnek, apám mostohalánya gyanúsítja őt molesztálással, miközben mindenét nekik adja, mama veszekedést szít.

Figyelt kérdés

anya betegesen féltékeny ember

tesom rendkívül egoista

apa csupa szív, erre ilyen emberek találták meg, miközben eltartja az új családját, sőt a bukott mostohagyereknek motort vesz, meg sorolhatnám..

mama nem egyszer hazudgál, kicsavar dolgokat és veszekedés van belőle,meg fájdalom


van olyan család mint a Dallasban volt? vagy az csak mese?


2013. dec. 7. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a te családod pont olyan, mint a Dallasban.. Erre igazándiból segítséggel sem lehet szolgálni.. :S Kezdj új életet nélkülük. Keress munkát és albérletet, és kívánom neked, hogy találd meg a párod az életben..
2013. dec. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm, nélkülük élek, csak lelkileg is megvisel, hiába a távolság. és most jön a karácsony. majd látom anya "féltékeny" szemeit, csak mert még fiatal vagyok, hallgatom majd tesom kérdéseit ami afelől szól, hogy melyikünknek megy jobban, apa felé megszakad a szívem, mamára próbálok csak felületesen figyelni.

csak ez mégis olyan szörnyű nekem.

2013. dec. 7. 17:42
 3/7 anonim ***** válasza:
18%

Nem vagy te véletlenül valamilyen kommunikációs gagyiképző-szakon alapfokú képzésen? :-)


Nagyon olyan bukéja van a forgatókönyv vázlatodnak.

2013. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem, csak nem egy kérdés az oldalon nagyon lefárasztott azzal, hogy a magyarázatban regény van, vmint kb 70%-a nem tartozik a tárgyhoz, mondhatni felesleges info, plusz nagyon sokan nem arra válaszolnak ami kérdés, mert elvesznek a magyarázat részleteiben, szóval ez inkább gyakorikérdések tapasztalati képzés utáni forgatókönyv :)
2013. dec. 7. 18:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is örülnék egy jobbnak. Öcsémmel kivételeznek (nálam az is gond volt, ha rossz helyre tettem egy tányért, nekem meg el kell viselnem és meg kell értenem azt szerintük, ha öcsém hazudozik meg nem tartja be az ígéretét). Önállósodni nem engedtek, aztán most meg azért cs.sztetnek, mert nem vagyok elég önálló szerintük. Folyton tiporják az önértékelésemet a sárba, elküldtek pszichológushoz, mert szerintük nem vagyok normális, a pszichológus nekem adott igazat, erre rámfogják, hogy hazudoztam a pszichológusnak. Közben cédának neveznek (pedig jogalapjuk nem volt rá, 22 évesen volt először párom), hájas disznóznak, a döntéseimet és véleményemet semmibe veszik. Tőlem amúgyis sokkal többet vártak el, házimunkában, tanulásban, segítségben is. Lány létemre én egítettem több kilós pakkokat cipekedni anyának, mert öcsém lusta volt. Amíg tanult, az volt anyám ürügye erre, hogy jaj, mert tanul (pedig én is tanultam), mikor már csak benn döglött a szobájában, és meg mertem említeni, akkor jött a lelki zsarolás, hogy azért rinyálok, mert gonosz vagyok, és nem akarok neki segíteni. Soha semmi nem volt elég jó nekik, és ennek az eredményét még ma i nyögöm pszichés értelemben.


Öcsém egyszerűen a semmiért utál, keresztbe tesz mindig, majd' 23 éves létére egy hisztis óvodás kislány szintjén van, egy díva. Nem mellesleg senkire nincs tekintettel. A közös családi barátokat, akik semmi rosszat nem tettek neki, letojja. Az egyik eküvőre meghívták, szájhúzogatva ment, ott meg olyan szinten mattrészegre itta magát, hogy én szégyenkeztem (és még paraszt is volt). És még így is engem piszkáltak egy kisebb hibám miatt az ősök többet akkoriban.


Nagyanyám egy rosszindulatú, hazudozós, minket kihasználós, gonosz, kapzsi idióta szemétláda volt.


Másik nagyimat imádtam, de ő meg elmebeteg volt, kavart ő is jó sokat.


Az apai ági családom egy a képünkbe jópofizó, de amúgy rajtunk átgázoló társaság.

2013. dec. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van-e valamilyen barátod, párod, kapcsolatod?

HA van, akkor a szentestét vele töltsd.

Nem tudom, hogy fiú vagy-e , vagy lány, szóval a barátod/barátnőd családjába próbálj meg beilleszkedni és lehetséges, hogy ott jobban fogod magad érezni - úgy értem az ünnepek alatt. Én mindnenesetre inkább rájuk koncentrálnék, ha a sajátjaim csak elrontanák az ünneplésemet.

Ha nincs párod, kívánom,hogy mielőbb legyen!

2013. dec. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem menj el ebből az országból pl Amerikába (ha tudsz angolul)
2014. jan. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!