Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szeretnék közelebb kerülni a...

Szeretnék közelebb kerülni a pasim szüleihez, barátságosabb kapcsolatot ápolni velük, hogyan érjem ezt el?

Figyelt kérdés
...:D tippeket várok, meg bíztatást... csak annyi, hogy ne érezzem magam kínosan amikor beszélnem kell velük, ne mondjak nekik hülyeségeket meg ilyenek...

2013. dec. 25. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"tippeket várok, meg bíztatást"


Hajráááá!

2013. dec. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát, szerintem ez úgy jön magától..

én pl. barátom anyukájával pár találkozás alatt tök jóba lettem, már szoktunk együtt menni vásárolni mindig amikor ott vagyok, pedig 'csak' 1,5 éve ismerem kb, és nem vagyok náluk sokat, csak szünetekben.

de ha kedves vagy velük, viszel néha sütit csak úgy kedvességből, felajánlod sokszor a segítséged, biztos kedvelni fognak :)

2013. dec. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
XD
2013. dec. 26. 13:36
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi második :) viszek neki sütit :D
2013. dec. 26. 13:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán ne hívd a "pasim"-nak. Sokat fog segíteni.
2013. dec. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szörnyű :D 18 vagyok :)
2013. dec. 29. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!