Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van/Volt már olyan barátotok/f...

Van/Volt már olyan barátotok/férjetek, akinek az anyjától kivert a víz?

Figyelt kérdés
pl a srác anyja betegesen szerette őt, vagy titeket utált és nektek keresztbe tett. meséljetek! :)
2013. dec. 27. 11:32
 1/9 anonim válasza:
59%
Gyerek alkesz volt, az anyja meg még adta neki a pénzt kocsmára... Szép kis család volt! :)
2013. dec. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Volt olyan barátom igen.Fel is raktam az anyósjelöltet a gáztűzhelyre az utolsó találkozásunk alkalmával.Szegény alkesz p@csa.Senki nem tudja elviselni.Örülök,hogy nem láttam már 10 éve!
2013. dec. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Hogyne!

A srác anyja megszállottan utált. Nem mondom, hogy tökéletes vagyok, mert senki nem az, de nyilvánvalóan látott volna inkább a föld alatt, mint a fia mellett.

Évente 2x egy hetet voltunk egymás társaságában, de az a 2 hét idegi kiképzés volt.

Leszólta édesanyámat, hogy rossz anya, mert 19 évesen nem kísért el orvoshoz. (Nem is igényeltem.)

Apukám rákban halt meg, így amikor tesómnál is láttak valamit a tüdőszűrőn, aggódtam. Közölte, hogy túldramatizálom.

Turkált a cuccaim között. Annyira senkinek tartott, hogy megmutatta: HOGY KELL HÚST PANÍROZNI!!!

2013. dec. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a férjem huga és a bátyja helyettesitik az anyjukat, mindent elkövettek a céljuk eléréséhez, a férjem hagyta.
2013. dec. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt borzalmas kapcsolatom az aktuális párom édesanyjával, mivel folyamatosan egy volt barátnő nevén szólított. Csak hogy értsétek, mennyire nem átlagosan esett rosszul: két évig jártunk a sráccal, azzal a lánnyal, akivel összekevert, három évvel korábban jártak, két hónapig.
2013. dec. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
AZ apósom felesége (nem az anyósom, a férjem édesanyját imádom) egy utálatos valaki. Folyton iszik, bűzlik, de állandóan a mi vérünk szívja, mert ő többet keres. A 10 hónapos kisfiamat rendesen az ő gyerekének tekinti (pl. multkor azt mondta neki: na majd anya ad neked finomat, ha a Hajni- azaz én- nem is engedi, hogy csokit egyél...)Azóta nem beszélünk, karácsonykor is itt cirkuszolt a kapuban, de nem érdekelt.
2013. dec. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen barátom, de az apja rühellt engem. Fizikai munkás család volt, én egyetemista voltam. Az apjának az volt a rögeszméje, hogy felesleges diplomázni, csak az időt húzza vele az ember, és csak léhűtők járnak oda. Részben igaza volt, de én pont nem olyan szakra jártam, ahol lebzselni lehetett akár egy napig is. Ezt folyamatosan a fejemhez is vágta.

Az apukája apja is utáltam engem, de ő nőgyűlölő volt. És nagyon bökte a csőrét, hogy tanultabb vagyok a fél családnál, és meg merek szólalni, véleményt nyilvánítani az ebédlőasztalnál, és nem kussban mosogatok hátul.

Aztán egy idő után kibújt a szög a zsákból, és kiderült, hogy a kedves fiacskájuk sem különb. Szóval léptem.

2013. dec. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az exem anyjától vert ki a víz :D Szektás volt, ráadásul teljesen szerelmes a fiába, én bármit csinálhattam, nem voltam elég jó. A fia sem volt különb, csúnyán tartott lelki terrorban, megalázott, erre az anyja válasza csak annyi volt, ezt egy nőnek el kell viselni... Ha nem lettem volna fiatal és nagyon naiv, már az első jeleknél leléptem volna...
2013. dec. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az egyik exem anyja volt ilyen. Kevésszer láttam, mialatt együtt jártunk, de az alatt a kevés idő alatt sose szólt hozzám semmit, sose kérdezett semmit, mindig rideg és magának való volt. A fiával se volt jóban, azzal is csak a harc ment mindig. Sose felejtem el, amikor elvitt neki bemutatni. Hozzám se szólt, arra se volt kíváncsi, hogy melyik suliba járok, hogy mit csinálok...annyira rosszul esett, hogy el is bőgtem magam a nap végén, miután elköszöntem tőlük. Örülök, hogy nem kerültem be ebbe a családba.
2013. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!