Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan barátotok/barát...

Volt már olyan barátotok/barátnőtök aki egy szó nélkül szakította meg veletek a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Magyarázat nélkül, évek óta tartó barátságot...Nekem ez most nagyon fáj, nem tudom hogy ha én voltam hülye akkor miért nem lehet a szemembe mondani vagy megírni , miért kell se szó se beszéd eltűnni...Veletek volt már ilyen? Vagy ti csináltatok már ilyet és ha igen akkor miért?
2012. ápr. 20. 21:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

Én voltam az. Mondjuk én "csak" 1 éves barátságot rúgtam fel, de az nagyon jó barátság volt, többévessel felért.

Hogy miért? Igazán máig nem tudom 100%-ig. Hirtelen makacs döntés volt, és ha én valamit a fejembe veszek, attól nem tágítok. Egyik napról a másikra nem vettem fel a telefont, kerültem vele a találkozást. Próbált másokon át keresni, nem kommunikáltam vele semmilyen formában. Azóta úgy 7 év telt el, néha, ha találkozom vele, pár szó beszélünk, néha facebookon is beszéltem vele, de ennyi. A barátságnak vége lett. Ha bánom is már, meg bántam is, sosem mondtam ki.

Okai közt lehetnek annak, amiért megszakítottam vele a kapcsolatot, hogy épp előtte akartak eltiltani tőle a szüleim. (akkoriban, tiniként elég zűrös élete volt, de engem egyébként semmi rosszba nem vitt bele) Rontottam a suliban, de hát nem őmiatta, hanem sz*rtam bele meg hülye is voltam ahhoz a tantárgyhoz. Persze ők őt okolták. És talán úgy akartam megmutatni, hogy nekem márpedig nem parancsolnak, hogy magam akaratából nem szóltam többé hozzá.

2012. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy ilyen barátnőm.Gyerekkori barátnők voltunk,óvodáskorunktól kezdve együtt lógtunk.Ő akkor tűnt el,amikor a legnagyobb sz@rban voltam.Mégpedig azért,mert talált egy pasit és már nem volt rám szükség.De amikor a pasi pár év múlva megcsalta,én voltam az első,akit keresett.Azóta már nem foglalkozom vele.
2012. ápr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen. Én egy barátnőmmel szakítottam meg így a kapcsolatot, mert megtudtam, hogy egy kérdésemre a szemembe hazudott. (A kérdés az volt, hogy tud-e valamit arról, hogy megcsal a párom. Azt mondta, hogy nem csal meg, pedig tudta, hogy igen.)

Velem egy barátnőm azért szakította meg, mert az új párom jobban szeretett engem, mint őt az, akivel évek óta együtt volt.

2012. ápr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű, írj neki és kérdezd meg, mi a baja veled, lehet, hogy csak egy félreértés.


Nekem volt már ilyen, de nem hirtelen szakítottam meg, hanem csak leépítettem a barátságot olyan emberekkel, akiket érdemtelennek találtam a barátságomra (az ok az volt, hogy a részükről egyoldalú volt a barátság, csak akkor kerestek, amikor nekik kellett valami, vagy unatkoztak).

2012. ápr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt, egy gyermekkori barátnőm szakította meg velem a kapcsolatot, úgy hogy nem tudom miért, a "hogy vagy?" üzenetekre se reagál FB-n... Hát gondolom éli az életét :) Van más is szerencsére, jobb is nála, nem ő volt a legjobb.


Én is szakítottam meg egy haverral, mert kipletykált és az volt az utolsó csepp a pohárban.

2012. ápr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat (off: nem én pontoztam le).


Sajnos nekem fogalmam nincs, hogy mit vétettem illetve egy tippem van, de az annyira távol állhat szerintem a valóságtól...nem akarok neki írni mert utoljára én kerestem és tudom hogy jól van, él és virul. Ha ennyit nem érdemlek meg, hogy megmondja mi a problémája, akkor hagyom. Egyébként sajnos legjobb barátnő volt.

Sajnálom, hogy többen is jártatok így.

2012. ápr. 20. 21:53
 7/14 anonim ***** válasza:

naná hogy volt szerintem mindenkinek.

azesetek többségében mindig én voltam akit lekoptattak.de már meguntam. ha heti rendszerességgel nem keres valaki akkor az el is áshatja magát felőlem.

az is igaz hogy nincs sok barátom barátnőm. sőt, max 2 van. de ők igaz barátok. örülök hogy őket ismerem és nagyon vigyázok az ő barátságukra. amugy kb 5. osztalytol fokozatosan hagytak el az addigi "ió baratok" elkezdtunk kamaszodni mindenki mas lett.. en keson ero tipus vagyok es ez lehet az egyik oka hogy amig en kis szerencsetlen voltam addig ok nagyfiuk nagylanyok voltak mar.. a poen az hogy most is elbujhatnek a 8. os ballagók kozt pedig mar gimibol ballagok...

2012. ápr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én igen 2 barátnővel is. Mindegyiknl szebb voltam és irigykedtek ram. Az egyik a jól állo ruhákra mondta ne vegyem meg a hazakra vegem meg. A masik folyton beleszolt a pasidolgaimba és le akart beszélni a hazassagról mivel őt a vőlegénye nem vette el 6 év után se azóta már eltelt 4 év most se..plussz mikor ledobtam egy 5öst azt mondja nekem akkor most kb akkora lett a melled mint nekem. Addig mindig azért irigykedett hogy milyen jo nekem hogy nagy a mellem.hozzáteszem ezt direkt bántóán mondta hogy akkor most akkora nekem is nem akartam neki mondani jah a pushupodban biztos ugyanis ő 80 a kosár volt és 80 e és abból lettem 75 E. Csak én a visszaszolassql nem akartam megbántani meg már a sok kicsi dolog összeadódott így ugy döntöttem mehet a levesbe nem barátnő az ilyen
2012. ápr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen. Érettségi után megszűnt létezni. Vagyis inkább én neki. Írtam neki smst, nem válaszolt. Kerestem később is, nem válaszolt. Aztán ráébredtem, hogy mi is történhetett. Dühös voltam, mintsem csalódott, mert eléggé hullámvölgy volt a kapcsolatunk, de akkor sem értettem. Mondjuk annyiban örültem a dolognak, hogy végre a sarkára állt, bár bántam, hogy éppen velem szemben. Mindegy, így alakult.
2012. ápr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen,vagy 3 éve voltunk elválaszhatatlan barátok,míg egy nap nem köszönt többé,3 éve nem szóltunk egy szót se egymáshoz. Ami nem is baj,mert rájöttem,hogy egy nyomorult. :D
2012. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!