Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit tennétek ebben a...

Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Anyós kérdés.

Figyelt kérdés

Nyáron voltunk nyaralni és anyósomnak adtunk kulcsot a házunkhoz.A férjem elutazott három napra és egyedül voltam a gyerekekkel.Minden ment a megszokott módon.Ebéd után lefektettem a gyerekeket én meg elmentem tusolni és hajatmosni.Egyszer csak anyósom betoppan a fürdőnkbe.....

Nyáron visszakértük a kulcsot nyaralás után.Úgy tűnik lemásolta magának a tudtunk nélkül.

Azt mondta kopogtatott, de nem nyitottam ki (nem hallottam a tus alatt, nem számítottam látogatóra) és azért jött be, mert gyanús volt neki, mert egy idegen kocsi is állt a ház elött és kíváncsi volt ki az.

Fura ez az ellenőrizgetés.Férjem miután hazajött másnap átment beszélni anyukajaval, de olyan dühösen jött haza azt hittem felrobban.Kicserelte még aznap a zárakat és el akar költözni a városból.Nem mondja el miről beszéltek és miért volt annyira mérges.Azt mondta nem akarja, hogy szomorú legyek.Sosem volt túl jó a viszonyuk, de nem láttam még ennyire mérgesnek rá.Ti költöznétek? Beszélnétek anyósotokkal a helyzetről? Nem értem az ellenőrizgetest de nincs mit takargatnom így inkabb csak ertetlen vagyok mint dühös.Az egyetlen ami bosszant, hogy lemásolta a kulcsot és bármikor használhatta a tudtunkon kívül.Az hogy a fürdőbe bejött ellenőrizni azért akkor kicsapta a biztosítékot, de már tùlléptem rajta.


2014. jan. 4. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A ferjed mar megbeszelte, amit kellett, megvolt a zarcsere, tovabb nem erdemes ragozni.

Anyos a kivancsi fajtaba tartozik es amint lehetosege volt ra, elt vele.

Koltozni biztos nem koltoznek emiatt.

Legkozelebb ne adjatok neki kulcsot.

2014. jan. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Úh, ez valóban durva helyzet!

Én arra gondolnék, hogy anyós pajti azt gondolta, hogy egy másik pasival vagy bent, övé lehet az idegen autó, és azért nem nyitsz ajtót.

Lehet ezt vetette fel a férjednek, ezért lett ilyen dühös.

De ez csak egy tipp, bennem ez merült fel így első olvasatra.

Az meg, hogy lemásoltatta a kulcsotokat... pffff (mindennek a teteje).

Én tuti nem bírnék beszélni vele, mert felrobbannék.

2014. jan. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem költöznék rögtön, viszont az anyóssal leülnék 3asban elbeszélgetni, hogy ne kukkoljon utánatok, és főleg ne állítson be hívatlanul. Ha nem nyugszik ezután se, akkor költöznék.

Szerintem olyasmit mondhatott a párodnak, hogy itt volt egy idegen autó, és egy idegen férfit látott a házban mikor ő odavolt. a párod meg nyilván nem hitt neki.

2014. jan. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

az egy jó jel ha a férjed az anyjára mérges lett és költözni akar, mert így a te oldaladon áll úgy mond.


hogy mi történt én arra csak tippelni tudok: anyuka elkezdte kavarni a kakit, hogy te megcsalod a párod, és ezért ellenőrizget téged.

2014. jan. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen egyértelmű, hogy ezt gondolta, csak nem értem miért?

Férjem az egyetlen férfi az életemben.(16 évesen volt az első barátom és csak csókig jutottunk) 17 éves korom óta a ferjemmel vagyok.Már 12 éve. Anyósom meg többször elhagyta a férjem futó kapcsolatokért.Igazábol nem is ismer anyósom, mert 2 éve beszél a férjem újra anyukájával (azóta lakunk ebben a városban)

2014. jan. 4. 13:52
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Azért egy költözés nagyon túlreagálás lenne. Kicseréltétek a zárat akkor többet úgysem jut be.
2014. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit tenni már ebben a helyzetben, hiszen amit kellett, megtettétek.

Én azért - már csak kíváncsiságból is - kiszedném a férjemből, mit hordott össze anyósom, amitől ennyire felhúzta magát.

2014. jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, a férjed teljesen helyesen rendezte az ügyet és a jelek szerint fenntartások nélkül melletted áll. Ami teljesen helyén való; ha bent csörren is a kanál, kifelé egyek vagyunk.

Inkább csillapítsd az indulatait, semmint szítsad. Olyan módon, amivel érzékelteted, hogy értékeled a kiállását és félted a további összeütközésektől, azok következményeitől.

2014. jan. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!