Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » "Elengednétek" a férjeteket...

"Elengednétek" a férjeteket ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Most derült ki, hogy a férjemnek jövő héten külföldi munkára kell mennie, és valószínűleg nem is jön haza karácsonyra. Azt mondta, ha nagyon törné magát talán sikerülne kibújnia alóla, de az nem vetne rá jó fényt a főnökei szemében.

Én elvagyok itthon a gyerekekkel, van segítségem is, de azért a karácsony az mégiscsak karácsony. A 3. babánk még 2 hónapos sincs, a nagyobbak is picik még.

Nem tudom mit mondjak neki.


2013. nov. 27. 09:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Nehéz helyzet, de én elküldeném. Igen, a karácsony karácsony, de ha visszamondja a munkát ki tudja, hogy a főnökök hogyan reagálnak rá.
2013. nov. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem örülnék ha nem lenne otthon karácsonykor, viszont nem tudom, hogy megenegedhetitek e magatoknak azt a luxust, hogy esetleg elveszítse a munkáját emiatt.


Nem tudom hova megy, de nem megoldható, hogy karácsonyra utána menjetek és akár egy hotelban karácsonyozzatok? Vagy, hogy ő jöjjön hazaz az ünnepekre?

2013. nov. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha rászorultok a munkára, a pénzre, akkor karácsony ide, vagy oda, elküldeném!
2013. nov. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Rendesen megfizetik, a pénz meg szerintem mindig, mindenkinek jól jön. Nekünk meg pláne, most vettünk új autót a 3. gyermek miatt, totál nullán vagyunk.

Utánamenni nem tudunk,olyan helyre megy, ahová semmi pénzért nem vinnék gyerekeket.

Elképzelhető, hogy haza tud jönni, ez minden attól függ, hogy alakul a munkájuk. De szerinte ennek nagyon minimális az esélye.

2013. nov. 27. 09:40
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Egyetértek korábbi válaszolókkal, úgyhogy nem ismétlem konkrétan, úgyhogy igen, "elengedném"
2013. nov. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Medsdig marad? Hozzátok előre/toljátok el a karácsonyt:)
2013. nov. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Elvileg 12.28-án jön haza. De a cégüknél minden csak akkor biztos, ha már megtörtént. :( Előfordult már párszor, hogy 1 hetet is csúszott a hazajövetele.
2013. nov. 27. 10:00
 8/16 A kérdező kommentje:
Előre nem szeretném hozni, eltolni megoldható. A fa még állni fog, de a karácsonyi ebédet nélküle is lebonyolítjuk.
2013. nov. 27. 10:01
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem munkája is olyan, hogy számítok rá, lesz olyan karácsony az életünkben, amikor nem leszünk együtt... Megértem hogy rosszul esik neked, én is mindig bőgök egy sort ilyenkor. Dehát sajnos pénz beszél.

Beszéld meg a családdal, hogy legyenek veled sokat, töltsétek esetleg valamelyik nagyszülőnél az ünnepet, és amikor hazajön a férjed, otthon tartsatok még egy karácsonyt.

2013. nov. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Persze, nem örülnék; de én sose tartottam annyira fontosnak a "napra pontos" karácsonyozást. Évek óta 2 helyen karácsonyozunk, egyszer az én anyukámnál, egyszer a párom szüleinél, így az egyik mindig máskorra esett. A hangulat a lényeg és a "karácsony szelleme", nem a dátum. :)


(Persze ha a gyerkek már nagyobbacskák és tudják hogy karácsony van, úgy azért elismerem, hogy nehezebb)


Szóval én elengedném. Nem örülnék, de elengedném szó nélkül.

2013. nov. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!