Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan kezeljem anyósomat?

Hogyan kezeljem anyósomat?

Figyelt kérdés
Ha a párodnak azt kezdené el ecsetelni, hogy te nem végzed el a házimunkát illetve kihasználom a páromat? Nekem meg bájolog? A történet annyi, hogy veszélyeztetett terhes voltam a második bab várásom végére és feküdnöm kellett és felhívtuk segíteni mert van egy 3 éves lányom. Előtte édesanyám mindent megcsinált csak neki főznie kellett, mert én nem emelhettem és nem is kellhettem fel az ágyból. Ti mit csinálnátok?
2013. okt. 28. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmit, csak innentől kezdve kerülném, amennyire lehet. A párommal őszintén átbeszélném az érzéseimet, és kész, ha vele rendben van a kapcsolatod, akkor úgyis kiáll melletted, ha kell.
2013. okt. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nahát, majdnem a saját történetem :-)


Nekem a szülésem alakult rosszul, 3 héttel később hívtuk át segíteni. Egész nap csak azt hallgattam, hogy "ugyan már, ezt biztos meg tudnád csinálni ha nem lennél lusta" meg hasonlók. Mikor a férjem hazajött, ő lerendezte - szerintem nálatok is ő tegye.


Ezután természetesen nem hívtuk többet se segíteni, se más okból.

2013. okt. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egy dolgot tudok neked mondani anyóssal kapcsolatban!Kerüld ahogy csak lehet.

Ugyanezt teszem és semmi idegeskedés nincs azóta az életembe.Szerencsére nem is kell a segítsége,de neked ugye ez megint más dolog.

2013. okt. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Meg annyira nem őszinte se ő se a családja. Mindig mondják, hogy jaj mennyire hiányoznak a gyerekek de egyszer fel nem hívnának, hogy hogy vannak. Segíteni meg nem kell neki azt megbeszéltem a párommal.
2013. okt. 28. 10:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Mivel a férjem anyja ezért hagyd rá hagy rendezze le ő. Te meg Légy távolságtarto
2013. okt. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen a férjed rendezze ezt le, te pedig ne szidd a férjednek, ne kelljen védenie. Inkább anyukáddal beszéld meg, ha bajod van az anyósoddal.

Nem vagyok anyósellenes, de nem szeretem az ilyen szembe bájolgó, a hátam mögött fikázó embereket. Azt hiszem én is távolságtartó lennék vele ezek után. Ne mentegetőzz neki, nem tartozol elszámolással. Ha nem érti, hát nem érti.:((

2013. okt. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Távolságtartás, mást nem tehetsz. Próbáljatok meg boldogulni nélküle.


Egyébként hasonló volt a helyzetem, és korábban itt a gyik-en sokan lehurrogtak azért, mert várandósan segítséget kértem anyóstól, nem kaptam és rosszul esett... ne tudd meg miket vágtak itt a fejemhez. Na mindegy...

Vigyázz magadra és a babára!

2013. okt. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget. Igen nem is akartam felhívni csak a családommal már nem tudtuk megoldani ezt. De bánom nagyon. Én tudom, hogy nem vagyok szent de ez akkor is durva volt amit csinált. Párom igaziból nem szeret haza járni. Már jó régen beszéltek telefonon én mondjuk nem is bánom ezt. Idáig én mondtam, hogy hívni kell őket mert még is csak a szülei. Ennek ezek után úgy gondolom vége. Ha a párom akarja felhívja őket, ha nem akkor nem ő dönt én nem fgom mondani, hogy menjünk hozzájuk, de azt sem, hogy nem.
2013. okt. 28. 12:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, én is így vagyok vele. Nem tetézem a problémát, ha neki nem vagyunk fontosak, ám legyen, de sűrűn én sem fogom látogatni. Soha nem szóltam a gennyeskedései miatt, de az, hogy az adott helyzetemben nem segített, betette nálam a kaput. Nem haragszom, de arra a polcra tettem el a sztorit, ahová az való.

(előző voltam)

2013. okt. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok híve az ilyen szóljapárodnakelvégreazőanyja típusú megoldásoknak. Ha nekem bajom van anyóssal, azt ÉN rendezem le.
2013. okt. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!