Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt lakom testvéremékkel,...

Együtt lakom testvéremékkel, már 3 honapja! Julius elején költözünk párommal saját lakásunkba! Elég kellemetlen a helyzet! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden honapban egy bizonyos összeggel segitettem nekik de most már nem tudok mert sok mindent kell vennünk a sajátunkba!Lelkiismeretem van mert nem sok pénzből kell élniük(félre ne értsetek nem szegények)!Normális ez az érzés?Vagy én nem vagyok az mert mindig mindenkinek segíteni akarok?
2008. jún. 12. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülj, hogy ilyen vagy. Ez lenne a normális. Ha tesódék nem kérnek tőled pénzt, akkor most hagyd. Esetleg majd később, ha egyenesbe jöttetek ti is, viszonozhatod vhogy a segítségüket.
2008. jún. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19%
Mi a francnak kell minden mondat után felkiáltó jel? Most komolyan.
2008. jún. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Normális az érzés,viszont gondolj arra,hogy a te életedben te vagy az első...szóval vedd meg nyugodtan magadnak meg a családodnak azt,amire szükséged van,és csak akkor adj neki,ha kérnek.Egyébként ha pl.a munkahely nem jövedelmező nekik,akkor nem sokat ér a te pénzed hosszú távon.Arra gondolok,hogy próbálj meg úgy segíteni neki,hogy ne legyenek a te pénzedre rászorulva,ugyse mehet ez a végteleneségig.Pl.keress neki mellékállást,vagy vmilyen más pénzforrást.
2008. jún. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!