Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szebb nálam az anyósom, sokan...

Szebb nálam az anyósom, sokan a férjem szeretőjének hiszik, ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Férjemmel 30 évesek vagyunk, az ő édesanyja 48 éves. Pár éve megözvegyült és sokkal fiatalosabb lett, összejött egy nála 10 évvel fiatalabb férfivel, elkezdett magára nagyon adni, befestette és megnövesztette a haját, konditerembe kezdett járni, lettek műcickói és botoxon is volt. Divatos ruhákat hord nagyon és gyakran jár fodrászhoz.

Többször szóltak már nekem, hogy látták a férjem egy csini szőke csajjal, csak nem a szeretője? Pedig az anyósom az, ez tuti, mert egy barátnőm le is fotózta őket.

Én duci vagyok, nincs pénzem drága ruhákra, a hajamról lenőtt a festés. De akkor sem akarom, hogy az anyósomat a férjem szeretőjének nézzék. Mi legyen?


2014. jan. 15. 14:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
59%

Hááát, hogy így nézel ki, az csakis a te hibád.


30 évesen -ha csak nem betegség miatt- mi a fenének kellett elhízni?


Ha hagyod lenőni a festéket, az kimondottan visszataszító és igénytelenség. Ne fesd, ha ha nincs rá időd/pénzed.


A jólöltözöttség nem pénz kérdése. Turikban is lehet nagyon csini rukájat beszerezni. Vállfás turi biztos vana környéketeken, ott nézelődj.


Ne másokat irigyelj, hanem tegyél valamir magadért, 30 évesen nem kéne így elhagynod magad.

2014. jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 acelsziv ***** válasza:
83%
Az anyósod jobban néz ki, mert jobban akart kinézni és tett is érte. Te csak a kifogásokat keresed és magad mentegeted.
2014. jan. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%
Az a nagyon gáz, hogy irigy vagy az anyósodra, amiért jobban néz ki, mint te... és hogy mindezt úgy állítod be, mintha az anyósod "hibája" lenne, az még gázabb.
2014. jan. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
80%
Ha már 30 évesen így elhagyod magad, akkor később hogy fogsz kinézni? Az anyósodat később nem csak a férjed szeretőjének fogják nézni, hanem a gyerekeitek anyjának is. Téged pedig nagymamának. A tornázás nem kerül pénzbe, a turkálóban pedig fillérekért kapsz jó minőségű és divatos ruhákat, a hajfestést meg ezer forintból meg tudod oldani otthon. Ne haragudj, de szerintem te csak a kifogásokat keresed.
2014. jan. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
74%

Nálam ez a két mondat verte ki a biztosítékot:


"Többször szóltak már nekem, hogy látták a férjem egy csini szőke csajjal, csak nem a szeretője? Pedig az anyósom az, ez tuti, mert egy barátnőm le is fotózta őket. "


Szóval a barátnőddel kémkedtetek a férjed után.

Nagy lehetett otthon a csalódásod amikor kiderült, hogy a szőke bombázó, a csaknem kétszer idősebb anyósod!

2014. jan. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
64%
Nem kellenek milliók ahhoz, hogy jól nézz ki, csak jó ízlés. Olcsón is be lehet szerezni ruhákat és a tornázás nem kerül semmibe. A műcickókat meg ne irigyeld. Szerintem a mellnagyobbítás gáz.
2014. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Weilheim válasza:
73%
sokkal gázabb, hogy 30 éves létedre elkezdtél hasonlítani egy kifejlett bölényre és ahelyett, hogy magadat formálnád az anyósodat ekézed.
2014. jan. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
57%
vegyél példát anyósodról.
2014. jan. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
53%
Miért lett mindenki lepontozva?
2014. jan. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
56%

Mert a kérdező egy elhízott trampli, aki mindenkire féltékeny,

akinek a súlya 100 kiló alatt van!!

2014. jan. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!