Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyám Zsarol lelkileg mit...

Kékszemű26 kérdése:

Anyám Zsarol lelkileg mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hello mindenkinek 25 éves fiatalember vagyok.Anyámmal élek és már a 4. kapcsolatom megy tönkre miatta!

Nem dolgozik beteges!Segelyekböl él,18 éves koromra több hitelt vett fel vagyis vetettet fel velem mert semmit nem beszélt meg velem csak h menjek le a bankba kivan készitve a papir irjak alá,többször eljátszotta azóta bárlistán vagyok és vonnak a fizetésemböl minden félét amiröl nem tudok.Nem lehet vele egyűtt élni,2 évig itt laktunk a párommal vele és már kikészitette és elment!Engem zsarol hogy miattam beteg mert én idegesitem azzal hogy nem tudok normális lányt idehozni!Neki nem felel meg senki csak a pénz a hasznot nézi mindekiböl!Azzal zsarol h ha elmegyek ö nem tudja eltartani magát és miattam kerül a korházba mert ilyen beteg olyan beteg!Miattam hal meg!A párom nagyon becsületes dolgos talpra esett lány volt!Ilyen párt kivánnék mindenkinek!Anyám a 4 kapcsolatott tett tönkre,el űzött mindenkit mellölem!Ha elmegyek az a baj lelkiismertfordulást csinál bennem h ott hagyom magába de igy sem maradhat hogy én megyek tönkre!Mit csináljak legközelebb??


2014. jan. 16. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem:

Költözz el. És ha azzal zsarol, hogy ebbe ő belebetegszik, és meghal? Te tudod, hogy nem így van, próbáld meg neki is elmondani, hogy attól még szereted, ha meg nem érti meg, az már nem a te bajod.

2014. jan. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit anyád mond, egyik füleden be, a másikon ki.

... és persze elköltözés, minél előbb. Hidd el, anyádnak nem lesz semmi baja a krónikus sértődöttségen kívül.

2014. jan. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Így a te életed megy tönkre. Kicsit keményítsd meg a szívedet, állj a sarkadra és költözz külön! Ha beszélni nem tudsz vele, fejtsd ki egy levélben hogy mi a gondod. Mondd el, hogy felnőtt ember vagy, ő az anyád és a saját utad kell járd. De attól még fogod látogatni és nem hagyod el. A

hitelekkel kapcsolatban nem tudom mi tévő légy, talán a banki hitelkárosultak szervezete segíthet valamit.

2014. jan. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
pereld be anyad
2014. jan. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazán köszi mindenkinek!Gyorsak voltatok!:)
2014. jan. 17. 08:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ocsmány egy helyzet... de a zsarolásnak az a lényege, hogy soha-sincs vége, akár fizetsz, akár nem - akár pénzben, akár kapcsolatban.

Szóval légy határozott, és mond meg, hogy ennek a játéknak vége: ne aggódj, szerintem nem lesz semmi extra baja.

2014. jan. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
félt
2014. jan. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Most olvastam és ismerős a szitu. A lényeg: anyád felnőtt és nem ő a te gyereked, hanem fordítva. Amit leírtál, már beteges/a részéről/. Lépj és hagyd ott, amíg nem tesz téged is teljesen tönkre! A zsarolók általában vígan élik tovább a világukat, akit lelkileg zsarolnak, abban nagyobb nyomot hagy, hidd el!
2014. febr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!