Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szeretem a párom, de bánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a párom, de bánt lelkileg. Mit tehetnék, melyik a helyes út?

Figyelt kérdés
a párom 1 éve van kint dolgozni,sok rosszat megéltünk értem ezalatt az anyagiakat,de tudtuk jó lesz,jónak kell lennie,majd történt egy változás másik embernél kezdett el dolgozni és kifordult önmagából napokig nem hív nem veszi fel a telefont,azt hittem nem akar minket de volt itthon az ünnepekre és olyan volt mint régen,olyan jó volt minden csak megbolondítja a pénzhajtás ő sokat akar kis időn belül munka nélkül,,,,most 4. napja nem veszi fel miközben megbeszéltük minden oké lesz és hív minden nap,,,szeretem de lelkileg kész vagyok hisz itt vannak a kicsik is nem egyszerű de tényleg az a legjobb apa a gyerekének aki szereti az anyját,mert amit átélek majd mindent a kicsik is hisz ideges vagyok,ingerült...és ezt nem akarom hogyan tudnék erős lenni és véget vetni ennek hogy tudnák pontot tenni ennek a végére bánt hogy így viselkedik és szeretnék boldog lenni!!Főleg aki megjárta ezt az írjon már mert az az oldala érdekelne hogy hogyan tudtak kilépni egy rossz kapcsolatból mikor még szerették a párjukat???köszi mindent
2014. jan. 4. 07:45
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Ha "sokat akar keresni kis idön belül munka nélkül", akkor az nem lehetséges becsületes úton, hanme csak bünözéssel. Ilyen esetben ha elkapják, a vagyonát elveszik, azt is, ami a "tietek".
2014. jan. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az még nem bántás, ha nem hív mindennap és nem azt jelenti, hogy nem szeret. Ha akkor jó ember, amikor itthon van, mi a bajod vele? Azért hajtja a pénzt, hogy nektek jobb legyen.

Ezen az oldalon nagyon sok az elvált nő, akik azt mondják majd, hogy biztos megcsal és válj el. Úgy gondolják, hogy neked se legyen jobb, mint nekik!

Két kisgyerekkel egyedül élni nagyon nehéz. Ha elválnál, akkor boldogabb lennél? Újra anyagi gondokkal akarsz küzdeni?

Bízz a párodban és ne hisztizz fölöslegesen. Tudod van egy mondás, hogy valamiét valamiért.

2014. jan. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
egy igen én is ettől tartok,a másik fajta ilyen pénzkeresés amit ő nagyon akar az meg a főnökösködés,hogy adjon neki a mostani főnöke embereket és jó pénzért csak a száját jártatja,dolgozott anno meg boldogok voltunk de hogy a fenébe tud egy ember ennyire kifordulni önmagából??imádja a gyerekeit vagyis mikor itthon volt mást sem bizonyított de ha kimegy mindent elfelejt mi ez nemtán agymosáson megy keresztül mert esküszöm ha nem tudnám hogy ilyen nincs akkor azt mondanám vele ezt teszik kint...
2014. jan. 4. 08:07
 4/10 anonim ***** válasza:

"főnökösködés,hogy adjon neki a mostani főnöke embereket és jó pénzért csak a száját jártatja"


Azért a fönökösködés NEM ennyi - ha bármilyen gond van, akkor ö a felelös és adott esetben börtönben köt ki, ugyanis külföldön komolyan veszik a felelöeg kérdését. Ha valakit baleset ér, akkor ö személyesen felelös anyagilag is érte, azaz akár élete végéig is köteles eltartani az illetöt.

2014. jan. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2. te vagy az akit az Isten küldött!!ennyi nekem elég volt :) mert amit te írtál húúú nagyon kellett...egyszerűen kérdezni akartam és nem tudom mit annyira meglepett a te válaszod,annyira érezhető hogy TE JÓT AKARSZ!!!remélem ezért megkapod jutalmad hogy engem egy kicsit helyreráztál :)))
2014. jan. 4. 08:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindig szeretni fogod...
2014. jan. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valami baj van, ha ennyire megváltozott, és nem tartja be az ígéreteit a telefonhívásokkal. Én is arra gondoltam, mint amit az első írt.
2014. jan. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem én írtam nagyon nagy vonalakban mert arra gondoltam hogy keresi az álommelót ahol kevés munklával sokat keress...kicsit bonyolult ez az ember :)
2014. jan. 4. 09:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne gondolj semmi rosszra, valószínűleg a pénzhajtásban kivannak a párod idegei, és talán ha Veled beszélne, elég rossz passzban kapnád el, ami nem tenne jót Nektek.

Nem tudni milyen környezetben dolgozik, milyen agybeteg emberek között, ezek nagyon felőrölhetik az ember energiáját.

Ha hazamegy hozzátok, és látod rajta, hogy örül, megnyugodott, akkor biztosan szeret titeket.

2014. jan. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) csak ennyi ezer hála!!ez nagyon kellett olyan kedvesek vagytok,erőt adtok és én is így gondolom de az a fránya kisördög mindig és mindig ott van,és pont az ami itthon trötént az add erőt mert mondta haza akar ő is jönni csak pénz kellene hogy elinduljunk innen mert falun lakunk...meg hogy az ő kicsi családja így meg úgy :)) hát csak szeret minket ugye??!! :) boldog vagyok hogy írtam ide és az Úr áldjon meg főleg 2-es és utolsó válaszoló :)
2014. jan. 4. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!