Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósod és apósod mennyire...

Anyósod és apósod mennyire uralják a gyermekeid nevelését, mi az amiben ők parancsolnak a gyerekekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2014. febr. 5. 06:33
1 2
 11/14 anonim válasza:
63%
Semmibe nem szolhatnak bele,de a sajat szuleim sem. Persze meghallgatom a velemenyuket, de el is mondom, ha valami nem tetszik. Ok mar felneveltek a gyerekeket,most hagyjak meg nekunk. Susse a sutemenyt, setaljon vele, tanitsa meg kishajot csinalni stb.de itt ert veget a tortenet. Nem irtad a konkret problemat. Mi 12 ev egyuttelesmutan hazasodtunk ossze, s ra ket evre megszuletett a fiunk. Az anyosom annyira ranktelepedett ha eljott, v. elmentunk hozzajuk, egyszeruen elvette tolem a kisfiamat, alig volt velem, szinte csak szopizasnal lattam. Mindenbe beleszolt, borzaszto vot... Nagyon durvan kisajatitotta...(a fiunk szuleteseig semmilyen problemank nem volt egymassal). Nem mertem szolni, de total kikeszultem, masfel evembe kerult, amig osszeszedtem magam es a batorsagomat, h.megmondjam neki, eleg volt, ez az en gyerekem. Csinalta a nagymusort, de azota takarekon van. Probalkozik meg neha,de nekem tobbet senki nem szol bele, h.neveljem a sajat porontyomat. Se ok, se a vedono, se a sarki fuszeres. Hozzatartozik, h.szelmalomharcot vivtam, mert a ferjem se merte az anyjanak megmondani, pedig ez az o feladata lett volna, en is megmondtam anyunak, ha osztotta az eszt. Kitartas, es ne hagyd magad, OK SEMMIBE NEM SZOLHATNAK BELE!
2014. febr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Semennyire. Egyrészről nem így lett bevezetve, másrészről elég intelligensek voltak ahhoz, hogy csak a szülőkkel (velünk) történő előzetes egyeztetés alapján csak. Ha a gyerek náluk nyaralt, akkor akár telefonon is lehetett egyeztetni egy-egy felmerülő kérdésben (meddig mehet el biciklizni, stb.) Viszont nem egy esetben kifejezetten a mi kérésünkre "szálltak rá" egy-egy "témára", és ebben segítségünkre voltak. A nagyszülő-gyerek kapcsolat ugyanis más, mint a szülő-gyerek viszony.
2014. febr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
22%

#11: Te mekkora paraszt lehetsz!

Nagy betűkkel, ordítva: ŐK SEMMIBE NEM SZÓLHATNAK BELE.

Nem mi?

Anyád csupán a saját örömére fosott ki erre a világra, bizonyára leszarja, hogy boldog légy, csak magával törődik.

Nem?

Úgy gondolod, neked ellenségeid vannak, nem családod?

Szánalmas vagy... szülőd is bizonyára látja a tévedését, ezt akarja korrigálni az unokájánál.

Reméljük, lesz annyi ráhatása a kölködre, hogy nem lesz belőle is ilyen korcs, mint te vagy!

2014. febr. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
84%
11es vagyok, vodnik nevu felhasznalo, ez a topik nem arra jott letre,h. masokat pocskondiazzunk. Olvasd el ujra, amit irtam, mert ezek szerint nem ertetted meg. Azert gondolom igy, mert annyira belemaszott az eletunkbe, h.az mar koros es karos volt. Ekkor dontottem ugy, h.ennek vege. Megvagyunk egymassal, csak a gyereknevelesbe nem szolhat bele. Mellesleg amiket, es ahogyan irtad, valoszinu a sajat eletedbol vetted, en egyetlen serto szot sem hasznaltam,ellentetben veled. Szegyelld magad. Es barmit irsz, en itt befejeztem ezt a temat. A velemenyemet pedig fentartom.
2014. febr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!