Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Gáznak tartod, ha komoly...

Gáznak tartod, ha komoly kapcsolatban valaki egyáltalán nem érintkezik a párja szüleivel?

Figyelt kérdés

Két éve élettársak vagyunk a párommal, 3 éve vagyunk együtt.


Párom szüleivel valahogy megragadt a viszonyunk a nullán. Sosem cseréltünk telefonszámot, nem tartjuk a kapcsolatot. Jelenleg utoljára karácsonykor jártam náluk, azóta nem is találkoztunk. (20 km-re laknak)

Nővérét is akkor láttam utoljára, a már több, mint 1 éves gyerekükkel 1x találkoztam.


Van más is, aki ilyen szinten nincs kapcsolatban velük? Harag sosem volt egyébként köztünk, egyszerűen kínos az a pár óra náluk, így nem nagyon van kedvem menni, mikor párom nagy ritkán elmegy hozzájuk.


Egy csomó velük egykorú munkatársam van, akikkel simán elbeszélgetek bármiről, de náluk kínban ülök, olyannyira nincs közös téma, semmi. Kéne ezt erőltetni?

Sokszor megkérdik, ha párom arra jár, miért nem jöttem, vagy bajom van-e velük.


2013. aug. 19. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsikét megpróbálhatná közeledni feléjük, hiszen a párod szülei.

Néha látogass el hozzájuk, ne gondolják azt, hogy bajod van velük.

Aztán lehet, hogy így közelebb kerültök egymáshoz a szülôkkel.

2013. aug. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kínban érzem magamat náluk, iszonyat feszült vagyok. Ha próbálnék oldottabb lenni, beszélgetek, netán próbálok valami kapcsán finoman humorizálni, nem esik le, csak néznek komoran...

Pont, mint Ben Stiller jelenete az Apádra ütök elején, mikor megismeri a szülőket... :D

2013. aug. 19. 11:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Én már férjnél vagyok,de olyan ritkán látom az anyósomat,amennyire csak lehet,pedig pár utcányira lakik.Nagyon nem kedvelem,mert anno hazugságokat terjesztett rólam a hátam mögött,a szemembe viszont adta a szépet.Pedig sosem ártottam neki.Fél évig együtt laktam vele,ügyeltem rá,hogy mindig legyen meleg kaja,rendet raktam stb.Ha adtak okot rá,hogy ne akarj menni,én nem tartom gáznak.
2013. aug. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Velem szemben nem adtak okot, mint írtam, sosem volt vitánk, nem hallottam vissza semmit, hogy mondtak volna rám rosszat.


De mondjuk tény, hogy én azért nem túlzottan kedvelem őket. Vagyis elsősorban párom apját. Tudom, hogy miket tett, amivel tönkre vágta a gyerekkorát, és emiatt unszimpatikus.

2013. aug. 19. 14:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a párodat és a szüleit ez nem zavarja, szerintem teljesen rendben van így. Kár erőltetni.
2013. aug. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó, hogy mégis csak a párod szülei, de hát a párod szülei. Neki kell velük lenni, nem neked. Én sem nagyon "érintkezek" velük, ha látom, hogy ők hívnak, akkor mindig szólok a férjemnek, hogy vegye fel stb.


Én sem erőltetem a férjemnek, hogy mászkáljon anyámékhoz, bár ő többet jön, mert jól érzi magát ott.


Szerintem neked elég évente 1x-2x rájuk nézni, hogy élnek-e még, ha nem tudsz mihez kezdeni velük, a párod foglalkozzon velük többet, az ő szülei.

2013. aug. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!