Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Igaza van anyukámnak? (anyósom...

Igaza van anyukámnak? (anyósommal kapcsolatban)

Figyelt kérdés

Nem akarok regényt írni, a lényeg, hogy én december első 3 hetében nagyon elfoglalt vagyok, ezért szeretem már előtte megvenni a karácsonyi ajándékokat. Most nem sikerült anyósomnak megvenni időben, hiába kértem a férjemet, hogy intézzük el (megvettem volna én, csak ki kellett volna valamit találni és még abban is segítettem volna). A férjemet nem érdekelte különösebben, ezért mondtam neki (már többször), hogy mostmár intézze el egyedül, én nem érek rá. Azóta se történik semmi.

Anyukámmal beszélgettem és mondtam neki, hogy jól meg fogom szívni, mert mehetek majd 23-án ajándékért, mert úgyse fogja a férjem elintézni. Erre anyukám közölte velem, hogy az én dolgom anyósomnak ajándékot venni, nem a férjemé.


2013. dec. 17. 12:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem igaza van, a férjedet minősíti, hogy ennyire nem érdekli, hogy mit vegyen az anyjának. Ilyen hozzáállással és ráhagynám a francba az egészet, felnőtt ember, oldja meg maga akkor.
2013. dec. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

nincs igaza


a kettőtök dolga...


Én tuti kiborulnék a férjemnek, és ha nem venne ajándékot én nem mennék át a szüleihez...

Viszont azért mert húzza, nem jelenti azt, hogy nem is fog semmit tenni, az én férjem is szeret mindent az utolsó pillanatra hagyni..

2013. dec. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem közösen kellett volna elmennetek. Ha a férjednek ez büdös volt, akkor idén meg fogja szívni a dolgot, mert nem kap az anyja semmit sem.

Nálunk egyébként csak a gyerekek kapnak ajándékot a többiek gasztroajándékot kapnak mert szeretek sütni meg ilyesmi. Nem mellesleg az összes tortát, sütit én csinálom mind anyámnak, mind anyósomnak (egész évben). Szóval részünkről ez az ajándék.

2013. dec. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs igaza. Nálunk is ez a helyzet: az én családomnak minden megvan, párom családtagjai közül csak annak, akinek én megvettem.

Évek óta ez van.


Nem rugózok rajta. Ha neki így megfelel, egészségére. Én nem fogok 22-23-án ajándékért futkosni a 2 éves gyerekkel főzés és díszítés helyett.

2013. dec. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Igazából most csak arra lennék kíváncsi, hogy anyámnak igaza van-e. Az akasztott ki, amit ő mondott, nem a férjem viselkedése. Ajándék meg mindenképpen lesz és megyek is anyósomhoz.
2013. dec. 17. 12:36
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs igaza anyukádnak, legalább az ötletelésben segíthetett volna a férjed.
2013. dec. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%
Én azért adok igazat anyukádnak mert a vásárláshoz és az ajándék kiválasztáshoz a nők értenek a legjobban, a pasik legtöbbször elképzelni sem tudják minek örülnének a nők , főleg az anyukája, amíg jártunk anyósékhoz én intéztem az ajándékát amit közösen adtunk oda, maximum megkérdeztem tőle hogy szerinte ennek vagy annak örülne jobban, a válasz az volt hogy nem tudom döntsd el te. :) Ezzel le is tudta én nem erőltettem, miért nem rendelitek meg neten az ajándékot? Vagy választotok együtt neki valamit és megnézzed az üzlet címét ahol meg tudná venni.
2013. dec. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

utolsó, szerintem ez nincs így


nálunk nincs így.

Apukám és a férjem is hathatósan kiveszi a részét az ötletelésből, a kivitelezésből még jobban.

Ha pl én találok ki valamit, van, hogy a férjem szerzi be..


Most az, akinek nincs felesége nem lepi meg semmivel a szeretteit?

2013. dec. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolóval egyetértek abban, hogy a nőknek ez jobban megy, de szerintem ettől függetlenül nincs igaza anyukádnak.

A párom szüleinek adott ajándékokat (ahogy az én szüleimnek adottakat is), együtt választjuk ki, együtt vesszük meg, mert bár lehet, hogy nekem mint nőnek ez jobban megy, de azért fontos a párom a véleménye, plusz simán lehet, hogy amit kitalálok, olyanjuk már van, csak én még nem láttam.

2013. dec. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok, és a 7-essel értek egyet, csak közben valaki gyorsabb volt :)
2013. dec. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!