Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Volt-e már olyan, hogy az...

Volt-e már olyan, hogy az anyósod kifogásolta, hogy a fia vásárolt neked valamit?

Figyelt kérdés

2014. febr. 8. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Édesem.. ez a jobbik eset.. Nekem az anyósom a kórházban amikor megszültem a lányomat, egy borítékot adott át amiben 500 ezer forint volt. Ott helyben megmondta, hogy fogadjam el a pénzt, és tűnjek el a a fia életéből. A lányomat majd ők felnevelik. A kórteremben rajtam kívül 4 anyuka volt akik szintén azon a pár napon szültek. Totál kiakadtak az anyósom viselkedésétől.
2014. febr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
1-es. Az azert nagyon durva. En szerintem ott helyben leszurtam volna. Bazzzzz... milyen emberek vannak...
2014. febr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
a gyűrűt?
2014. febr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Egyes, nem semmi O.o


Nemrég volt egy topic, ahol a topicnyitó elmondta, hogy autóbalesete után kómába került, és miután felébredt, az anyósa a babát a saját nevére iratta.

2014. febr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem tárgyilag de az esküvőnket nehezményezte. Szerinte jobb helyre is mehetett volna az a kb 150.000 forint amit a 33 fős esküvőnkre költöttünk. Mondván, minek az?!
2014. febr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt buszjegyet sajnálja legjobban amivel egymáshoz utaztunk először.. :)(10 éve) minden más (esküvő,kocsi,gyerek,kutya) csak szükséges borzalom.....

:)

2014. febr. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindig szóvá teszi, ha megtudja, hogy kaptam valamit, ha elmentünk kirándulni valahova, ha esetleg étteremben ebédeltünk. Tehet egy szívességet...
2014. febr. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok...


Persze a gyűrűt képletesen értettem... Tehát azt, hogy elvett feleségül (ami ugye nem ajándék)

Sosem tudja mit kapok..ráadásul a hazasságunk előtt is közös kasszán voltunk, tehát ha vett valamt azt az én pénzemen is vette...persze a meglepetés az meglepetés, de ezt sosem kötjük az orrára..

Viszobt érdekes, mert őt inkább nem érdekli, tehát azt sem tudja mit adtunk egymásnak karácsonyra, ez most ugrott be.

Nem kérdezi, én nem mondom.. Ennyi...

2014. febr. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden forintot.

Bár kezdetektől közös kasszán vagyunk,anyós abban a hitben él,hogy én ingyen dolgozok,és párom tart el (pedig kb ugyanannyit keresünk).

Bár nem mondjuk neki miket vettünk,ha félévente egyszer jön,akkor minden neki újnak tűnőre sopánkodik,hogy fiacskám ezt minek vetted,minek ez neked,vagy ha rajtam lát új ruhát,akkor minek vett nekem megint újat.

De nem zaklat,2 havonta fél napra látjuk (2x mi megyünk,egyszer ő jön), elég is.

2014. febr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!