Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van értelme egy olyan férfival...

Van értelme egy olyan férfival lenni akinek az anyja a legfontosabb? Részletek lent

Figyelt kérdés
Már 3 éve együtt vagyunk a párommal lassan szeretnénk összeköltözni. Ő azt mondta, hogy csak akkor költözik velem össze ha az anyja is velünk lakik majd.. Régebben is mindig egy munkahelyen dolgoztak, még nyáron mikor mentünk motoros találkozóra még az anyja is jött velünk.. stb. Viszont mostmár lassan 1 éve a párom tartja el az anyját mert annak nincs kedve dolgozni. Már kicsit kinyilt a szeme ez miatt, de azt mondta, hogy nem teheti az utcára. Erre besokkaltam már és 2 hete szakítottam vele. Az anyja mindig bunkó volt velem volt, hogy bevolt rúgva és beszólogatott persze a párom nem szólt semmit, mintha ő ott se lett volna.. Jól tettem, hogy szakítottam vele?

2014. márc. 14. 09:04
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Csak úgy félek, hogy nem találom meg az igazit, azt hittem, hogy ő az. Pedig még csak 22 éves vagyok, de félek nem találok még egy ilyet, de akkor is inkább magamba leszek mint egy ilyen kapcsolatban.
2014. márc. 14. 09:46
 12/33 anonim ***** válasza:
94%

Gratula!

Igen, jól tetted. A pasi sosem volt megváltozni, anyuka sem.

Te viszont nagyon jól döntöttél, mert ha vele maradsz, akkor csak idegeskednél állandóan, nem lenne magánéleted, sőt, semmilyen életed.

2014. márc. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól tetted.Az ilyen pasik sosem változnak!

"Anyuci pici fiai maradnak és az anyjukkal fognak megöregedni"!

Tapasztalatból mondom!

Jobb az elején kiszállni,mert akkor úgymond nincs vesztenivalód.

22 évesen ne izgulj emiatt,hogy nem fogod megtalálni az igazit.Van még időd bőven.

Amúgy most természetes,hogy azt érzed,hogy itt a világvége és nem fogsz még egy ilyen pasit találni,de utána majd rájössz, hogy jól döntöttél és sok pasi van még a Földön. :D

2014. márc. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél! A srác meg csak maradjon anyuci szoknyája mellett, vegye el az anyját, meg csináljon is neki gyereket. De rühellem az ilyen életképtelen férfiakat.
2014. márc. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
De jó ezeket a válaszokat olvasni, sok erőt adnak!! :) Köszönöm nektek!!! :)
2014. márc. 14. 10:37
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól tetted. Ebben a kapcsolatban te örökké csak második lennél a kedves mama után. Nekem már az elég lenne, ha nem állna ki mellettem a párom. Ráadásul anyós iszik, beszólogat, nem dolgozik. A következő lépés az lenne, hogy a te pénzeddel is anyóst támogatjuk...stb.

22 éves vagy, és hihetetlenül fiatal. Az első komoly kapcsolatnál mindenki azt hiszi, hogy megtalálta az igazit, ha vége lesz, soha többet nem talál ilyet...stb.

Aztán később, mikor már lesz viszonyítási alapja, rájön, hogy az igazinak hitt pasi mégsem volt annyira igazi, és jobb, hogy így történt. Persze idő kell hozzá, mire túllépsz ezen az egészen, de csak jobb jöhet.

2014. márc. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
De jól tetted!!!! Tudom miről beszélsz, én szintén ebbe a cipőbe jártam, ugyanígy fiatalon - 19 évesen, én sajnos nem mertem kilépni belőle, mert szintén azt hittem ő az igazi... 5 év után lett vége ( ma már azt mondom ez volt a lehető legjobb) , de sokkal előbb le kellett volna zárnom... mi is 3 év után költöztünk össze, annak ellenére, hogy tudtam, nem lesz jó vége... Te sokkal bátrabb vagy mint én voltam! Csak előre nézz, hidd el nem ez volt az igazi szerelem , bátran lépj tovább!!!
2014. márc. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Jól tetted, hogy szakítottál!

Most akkor elmesélem az én történetemet!


Mikor megismerkedtem a párommal, ő elmondta nekem, hogy neki rettenetesen fontos szerepet tölt be az anyja az életében, vannak, akik ezt nem tudták elfogadni.

Én ennek ellenére belementem abba, hogy próbáljuk meg, mert akkor még nem értettem, hogy ez pontosan mit jelent.


Eleinte nem volt annyira gáz( bár így utólag visszagondolva így is elég fura volt).

Pár utcával arrébb lakott csak a mama, de párom naponta minimum 3x felhívta, és mindennap átment hozzá. Ha elutaztunk valahová kikapcsolódni, nem bírta ki, hogy ne hívja fel minden nap, és ne beszéljen vele fél órákat. Aztán mikor már huzamosabb ideje együtt voltunk, kitalálta hogy vigyük magunkkal őt is.

Mindenben kikérte az anyja véleményét. Egy éjjeli szekrényt nem tudott megvenni anélkül, hogy ne beszélte volna meg az anyjával. Ha nem volt pénzünk, akkor is az volt a legfontosabb, hogy 20 ezer forintos párnát vegyen a drága mamának, mert fáj a nyaka, az kell neki.

Engem ki nem állhatott, a riválisát látta bennem, ott kötött belém, ahol csak tudott. Párommal pl hazaküldetett egy szőnyeget, és képes volt átjönni megnézni, hogy hova tettük le a szőnyegét! Aztán beszólogatott, hogy miért oda, miért nem ide tettem le a szőnyeget, stb....

Nagyon nagyon idegfeszítő volt, mondom úgy, hogy engem iszonyat nehéz kihozni a sodromból, türelmes típus vagyok.

A legviccesebb az volt, mikor a párom beteg lett, elkapott valami hasmenéses vírust, nekem semmi bajom sem volt, erre átjött kiabálni, hogy biztos én fertőztem meg, így makk egészségesen (persze utána én is elkaptam a páromtól, de lényegtelen)

Mit szólt a párom?

Nem volt különösebb baj a kapcsolatunkkal, de ilyen téren gyerek volt. Félt a saját anyjától, így sosem állt ki értem. Aztán elérkezett az idő, és végleg belefáradtam ebbe, így szakítottunk.

2014. márc. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted. Az ész győzött nem a szív

max annyit sajnálhatsz hogy elpazaroltál rá néhány évet....

2014. márc. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Meghoztad életed talán legjobb döntését!!!
2014. márc. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!