Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van értelme egy olyan férfival...

Van értelme egy olyan férfival lenni akinek az anyja a legfontosabb? Részletek lent

Figyelt kérdés
Már 3 éve együtt vagyunk a párommal lassan szeretnénk összeköltözni. Ő azt mondta, hogy csak akkor költözik velem össze ha az anyja is velünk lakik majd.. Régebben is mindig egy munkahelyen dolgoztak, még nyáron mikor mentünk motoros találkozóra még az anyja is jött velünk.. stb. Viszont mostmár lassan 1 éve a párom tartja el az anyját mert annak nincs kedve dolgozni. Már kicsit kinyilt a szeme ez miatt, de azt mondta, hogy nem teheti az utcára. Erre besokkaltam már és 2 hete szakítottam vele. Az anyja mindig bunkó volt velem volt, hogy bevolt rúgva és beszólogatott persze a párom nem szólt semmit, mintha ő ott se lett volna.. Jól tettem, hogy szakítottam vele?

2014. márc. 14. 09:04
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
:)
2014. márc. 16. 10:43
 22/33 A kérdező kommentje:
csak kár, hogy ennyire fáj :(
2014. márc. 16. 10:44
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Ne sajnáld!

Az igazi attól válik igazivá, hogy téged mindennél jobban szeret!

Ez persze nem zárja ki azt, hogy az anyját szeresse, de el kell fogadni, hogy az egy másmilyen érzelem, nem várhatja el, hogy első legyen a felnőtt fia életében! Ez az élet rendje: "A férfi elhagyja apját és anyját, ragaszkodik feleségéhez, és lesznek egy testté."


Az, aki belőled egy kísértetet csinál, aki örökké második lesz az anyja háta mögött, az nem lehet "igazi" semmilyen téren, sem felnőtt személyiség, ha már itt tartunk!


És nincs is sajnos mit kezdeni vele, mert ezek az emberek sajnos nem alakíthatóak tartósan! Legjobb döntésed volt, hogy 22 évesen nem szültél neki gyereket, hanem volt benned annyi karakánság és ész, hogy megláttad a csapdát, gratulálok hozzá!


Ne aggódj, pár év múlva (vagy még annyi sem, ki lát bele a jövőbe?) találsz majd egy normális embert, akkor majd mosolyogva fogsz erre visszanézni.


(Ne haragudj, de ezt meg nem tudom kihagyni: "mikor mentünk motoros találkozóra még az anyja is jött velünk" :xDDDDD - mi van??! Épp az ilyenekből látszik, mennyire nem normális személyiségek, pl. a haverok mit szóltak hozzá?! A külvilág értékelése nagyon jó kontroll az embernek, sok mindent -ha tetszik, ha nem- annak megítélésében teszünk, hogy a környezet mit fog hozzá szólni, na elképzelem a jelenetet, hogy elmegyünk motoros találkozóra, párom anyja meg lekászálódik honnan is? Vagy autóval voltatok? De mindegy is, haverok közé nem mernék bemenni, kiszekálnának bennünket :DDDDD.)

2014. márc. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
82%

Felnotkor kezdete ha a gyerek elhagya szuleit.

Hazassag kapcsolat alapja ,, a ferfi elhagya apjat anyjat es feleseget szereti maganal is jobban,,

A parod nem jott ki a gyerekkorbol kapcsolata beteges az anyjaval es meg nincs kesz egy igazi kapcsoltra.

E

Sok elvalt szulok vagy ferfiatlan apak gyereke fia lesz ilyen sajnos mert nincs apaszerep es pelda.

Az anyanak a ferjehez kell ragaszkodni nem a fiahoz

2014. márc. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Hát a haverjai már megszokták, hogy ilyen az anyja, még mindig azt hiszi magáról, hogy tini.. És a párom, vagyis már csak ex élvezi ezt, hogy ilyen, sőt azt mondta, hogy neki az anyja a barátja is egyben. Ja és ráadásul motoroson is úgy berúgott mint a dög. Én haza is hozattam magam hajnalba, mert persze velünk aludt volna egy sátorba.. Kész vicc mi??

Egyébként 10 éves korában meghalt az apja, és biztos ez miatt is lett ilyen, de akkor is nekem ez igy nem megy.

2014. márc. 21. 15:42
 26/33 anonim ***** válasza:
63%

Felnotkor kezdete ha a gyerek elhagya szuleit.

Hazassag kapcsolat alapja ,, a ferfi elhagya apjat anyjat es feleseget szereti maganal is jobban,,

A parod nem jott ki a gyerekkorbol kapcsolata beteges az anyjaval es meg nincs kesz egy igazi kapcsoltra.

E

Sok elvalt szulok vagy ferfiatlan apak gyereke fia lesz ilyen sajnos mert nincs apaszerep es pelda.

Az anyanak a ferjehez kell ragaszkodni nem a fiahoz

2014. márc. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon jól tetted, hogy szakítottál vele. Gyászold meg a kapcsolatot és a pasi nevét is felejtsd el. Aki ilyen szinten az anyja szoknyáján él, és tőle függ, az nem felnőtt ember, annak örökké az anyja dirigál.
2014. márc. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy meghalt az apja,nehogy már feljogosítsa az anyját arra,hogy a ti életeteket tönkretegye...Az élet megy tovább.Főleg nektek most kezdődött volna együtt.
2014. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
3 hete szakitottunk de azóta is keres. És azt mondta, hogy én fontosabb vagyok neki mint az anyja és már keres munkát az anyja és ha talál utána pár hónap múlva elhagyja és összeköltözhetünk. De félek, hogy becsap. Félek, hogy majd nyavikolni fog az anyja és megsajnálja.. Többször volt olyan, hogy együtt voltunk és felhivta az anyja, hogy menjen haza mert rossz neki egyedül meg ilyenek. Szerintetek higgyek neki vagy mi legyen?? Már nagyon ki vagyok :(
2014. márc. 26. 11:02
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak akkor higgy neki, ha anyuci tényleg talált munkát és elment pszichológushoz meg elvonóra.

Az egy dolog, hogy mondjuk dolgozik, de lelkileg is le kellene válnia a pici fiáról, és ennyi év után ez nem fog egyik pillanatról a másikra menni, szakszerű segítség nélkül meg egyáltalán nem. Tarts ki, idővel kiderül, hogy mennyire gondolják komolyan a változást. Én akkor hinném el, ha már látnám valami eredményét.

2014. márc. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!