Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy házasságba belefér, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házasságba belefér, ha a feleségnek ellenkező nemű barátja van, és néha kettesben találkoznak, csak beszélgetések, közös programok címén?

Figyelt kérdés

A saját házasságotokban kizárjátok azt, hogy bármi közelebbi történhet ilyen esetben?


Van itt olyan akinek a házassága ilyesmi miatt ért véget/került válságba?


2013. dec. 19. 14:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%
Feleség vagyok, van pár férfi barátom, a közös hobbi köt minket össze. Velem beszélik meg a nőügyeiket, adok néha tanácsot. :) Van, amikor többen találkozunk együtt, de többször voltam egyikükkel-másikukkal kettesben is, beültünk egy kávéra valahova. Nagyon szomorú lennék, ha ezek a baráti kapcsolataim bármit is változtatnának a férjemmel való szerelmünkön, én kizártnak tartom, hogy egy jó kapcsolatot ez veszélyeztessen.
2013. dec. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
37%

Szia! Nálunk ilyen dolog nincs. A férjem sem megy el nővel kettesben programozni, meg én sem megyek el egy férfivel kettesben kikapcsolódni.

A munkahelyen nyilván beszélgetünk ellenkező nemű személyekkel, mint jó ismerősök, de kettesben nem császkálunk el. És igen, nekem sok ismerősömnek ment úgy tönkre a házassága, hogy csak egy barátság jelszóval indult a dolog, de intim kapcsolat lett belőle, nyilván azért is, mert a másik fél meg nem törődött eleget a párjával, de végül válás lett belőle, és több esetben is.

Mi nem is akarunk teret adni ennek, ezt eleve kizártuk.

És így is nagyon boldogok tudunk lenni, hogy csak egymással randizunk:-)

2013. dec. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez nagyon pár függő, nekem gyerekkorom óta vannak fiú barátaim, akikről nem mondanék le, de olyan kapcsolatba bele se kezdenék, ahol ilyesmi elvárás lenne. Vannak párok akik ilyen mindig kettesben és közös baráti társasággal típusúak, vannak akik meg nem.
2013. dec. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%
Belefér ha azt is csinálják ami cimen tálalva van, akkor is belefér ha dugás cimén van tálalva de nem azt csinálják, ugyanúgy ahogy nem fér bele ha ezzel a cimmel van tálalva de dugnak közben.
2013. dec. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
89%
második válaszoló az ellenkező nemű baráttal kettesben közös program az neked randi? szerintem neked akkor nincsenek és nem is voltak ellenkező nemű barátaid :D ettől függetlenül sok boldogságot kívánok neked
2013. dec. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%

A feleség vagyok! Még a főiskoláról "hoztam" magammal az egyik legjobb barátomat, aki fiú!

A férjemmel nagyon jól kijönnek, többször el is jön hozzánk, elmegyünk közösen vacsorázni stb. De van,hogy csak ketten iszunk meg egy kávét. A férjem sosem volt féltékeny. Bízik bennem!

2013. dec. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is volt ellenkező nemű barátom (nő vagyok), és a férjem csak azért nem problémázott miatta mert nagyon szerencsétlen egy alak. Kicsit furcsa gondolkodása van a férjemnek, mert ha esetleg egy jobban kinéző pasiról lenne szó, egyből féltékenykedne...
2013. dec. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
75%
Nemek vannak fiú barátaim, sőt őszintén mondva mindig is több fiúbarátom volt, mint lány. A férjemnek is vannak lány barátai. Nekem az nem fér bele a házasságba, hogy bizalmatlanok vagyunk egymással. Nekünk természetes, hogy akár kettesben is van programunk az ellenkező nemű barátunkkal. Az mondjuk zavarna ha ezt bármelyikünk titkolná a másik előtt.
2013. dec. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
75%

Bele, nyilván. Nem csak egy emberre van szüksége az embernek az élete során. Itt ne úgy értsétek, hogy több férfit tartanék egyszerre. (: Mindenkit máshogy szeretek, de mint FÉRFI az életemben csak a férjem az. Ettől függetlenül, ha ráérnek a barátnőim, elmegyek velük. Ha ráérnek a barátaim, akkor elmegyek velük. Ha a párom barátnői ráérnek, elmegy velük. Ha a párom barátai ráérnek, elmegy velük. :) Én csak örülök, ha kitudunk kapcsolódni külön is ugyanúgy, ahogy együtt is. Be is sz4rnék, ha ezen megy a probléma. :) Amikor pedig amúgy hazaérünk a találkozóról, akkor elmeséljük egymásnak, hogy képzeld, a Beával találkoztam ugye, ez meg az van vele ... Kedves volt nagyon, remélem legközelebb neked is lesz kedved eljönni. vaaagy: Jaj, a Béla meghívott egy kávéra, azt üzeni, ha ráérsz, akkor menjünk át hozzájuk egy grill partira, míg jó az idő ... Egyébként jól vannak, a felesége pedig puszil.


Ebben szerintem semmi extra nincs. :)

2013. dec. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
26%
A házasságtól, a párkapcsolattól függ. Nem tartom helyesnek, ha külön-külön szórakoznak. Nehéz elképzelni, hogy vannak olyan dolgok, amelyek a páromra nem tartoznak, a barátomra igen! Ha te most azt mondod, hogy neked aztán nem, a barátodnak aztán nem, akkor mi az ami összeköt? Akkor a párod, nem az igazi párod, vagy neki nincs igazi párja! Ha valamelyiknek nincs tökéletes kapcsolata, mindenképpen férfi-nő kapcsolat. Ha mindkettő tökéletes párkapcsolatban él, nincs rá szükség! Ezt csak az képes igazán megítélni, akinek volt már "tökéletes" párkapcsolata! Akinek nem volt, azt hiszi, most ez az, de kell egy barát...
2013. dec. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!