Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kikészít az anyósom mit...

Kikészít az anyósom mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Előre felszedték a menyasszonytánc pénzt a családtagjaiktól,mi nem láttunk belőle egy fillért sem,állandóan áskálódik utánam,azt híreszteli a városban ahol laknak hogy mi egy barlangban lakunk,retkesek vagyunk,nem főzök,nem mosok,ők fizették a lagzit,meghívtak minket ebédre Cba Cola volt nekünk felszolgálva de a veje Coca Colát ivott,össze akar ugrasztani minket a férjemmel,persze ez nem sikerül neki,és még ennél van durvább is...1 éves a kislányunk,és amiért nem engedem hogy elvigyék egy napra most megint veszekedik a férjemmel de az én szemembe nem meri mondani.Nem ismeri őket kislányom két hétbe egyszer látja őket!Ti mit tennétek a helyemben?

2014. márc. 24. 22:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
A ferjed mit szolt ahhoz, hogy a menyasszonypenzt szo nelkul lenyeltek? O.o
2014. márc. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
határolódjatok el tőle esetleg, amikor szembe mentek az utcán, akkor is csak nézz a szemébe, mintha nem ismernéd, nem kell nektek vele kapcsolatot tartani, jó, mondjuk férjed, há mer anyja, párszor, mondjuk havonta 1-2 elmehet hozzá, de az se fontos; de ő hozzátok anyós semmiképpen ne menjen, mert nem látjátok szívesen, akkor minek máá
2014. márc. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
*minek menjen máá'
2014. márc. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Szóba nem állnék velük, amíg az utolsó fillérig ki nem perkálja a menyasszonytánc pénzt a férjed meg álljon már a sarkára.


Ha nem akar fizetni megfenyegetném, hogy az összes ismerősnek, akik bedobtak valamit a kalapba elmondanám, hogy anyuka lopott és nála a pénz azóta is, ami ugye nem az övé. Megnézném hányan állnának vele szóba ezek után.


Addig az unokával se találkozzon. Itt lenne az ideje, hogy keményen helyre rakjátok és cáfoljátok a hazugságait minden fórumon. Nyugodtan el lehet mondani a legnagyobb pletykafészeknek, hogy anyuka hazudozik és elvette a pénzt. Aztán hadd adják csak tovább mindenkinek.


Anyóst meg bojkottálni kell. Ha nem megy akkor perelhetitek is habár ez durván hangzik de a legkevesebb, hogy kiiktatjátok az életetekből.

2014. márc. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Központozás?Vagy egy kis igényesség esetleg?
2014. márc. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Természetesen kérdőre vontuk őket a pénzzel kapcsolatban de hazudoznak össze vissza hogy nem maradt belőle mire kifizették a birkát őzet stb...de utólag kiderült hogy a zöldségek a birka és az őz még a házi pálinka is ingyen volt...a férjem kész idegroncs már ő is ki van készülve,ma nagyon kiosztottam anyósomat mindent a fejéhez vágtam ami eddig nekem ba**ta a csőröm,hát nem tetszett neki,azt mondja mindenért én vagyok hibás,úgy váltunk el hogy azt mondtam neki a telefonba hogy felejtsen el minket egy életre...
2014. márc. 24. 23:04
 7/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ne haragudj,de ez most így sikerült!
2014. márc. 24. 23:10
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

Nem kellett volna egyik ilyen örult csaladdal kombinalj es most a lanyod issza meg a levet!

Persze h ne engedd veluk, a lanyod megsinylene, te is tudod

2014. márc. 25. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Örülök hogy egy véleményen vagyunk,mert én sem szeretném hogy elvigyék,egyszer ott hagytuk egy fél órára náluk és mire vissza mentünk már vörös volt a feje,és képesek voltak azt hazudni hogy nem sírt.Ismerem a gyerekem tudom hogy néz ki ha folyamatosan sír!Ez a legfőbb oka hogy nem engedem, mert nem mondják meg az igazat!Amúgy én is úgy érzem,hogy mindenkinek az lenne a legjobb, ha elfelejtenénk egymást!
2014. márc. 25. 08:53
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
szüntessétek meg vele a kapcsolatot
2014. márc. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!