Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyósom kikészít, semmi...

Az anyósom kikészít, semmi nem jó neki? HELP

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, és a vőlegényem is! A barátomnak nincsenek szülei, a mamája neveli a testvérével együtt. A barátomnak és nekem sincs saját szobám, így sohasem lehetünk "együtt kettesben" (nálunk sem mert a húgomma alszom, és még az ágy is recseg-ropog) ráadásul most már a mamája is egy szobában alszik velünk, mert a fia odaköltözött,mivel kidobta a felesége, így a mama szobájában alszik! Viszont az a szoba sem jó mert azon keresztül közlekedik mindenki, és az ajtót sem lehet becsukni... Ráadásul már nagyon találkozni sem tudunk mert 30 km-re lakom tőlük és összevesztem akaratom ellenére a mamával. Ha én ott vagyok a mama csak főz és max elmosogat, a többit én csinálom ( beágyazok mindenki után, felporszívózok, törölgetek, kiviszem a szennyeseket) aztán megyek ki hozzá segíteni a konyhába, és megterítek! Aztán ha vége a kajálásnak leszedem az asztalt (vagy ő mosogat,vagy én) felsöprök, és felmosok! Ez mindig így van! Viszont van egy lány unokája is aki ha ott van nagyon ritkán segít ( inkább eszik és lelép). Én nem panaszkodtam soha (max megjegyeztem a barátomnak, hogy ez hogy is van...) A barátom besokallt és leosztotta a mamáját, hogy a lány unoka nem segít semmit... és hogy mindent én csinálok!Tudni kell hogy tartozik a családom 90.000 ft-tal és nem tudjuk megadni már több mint 2 éve. ( részletben nekik nem jó) A fejünkhöz vágta, hogy én mindíg délig alszom, ő pedig addig megrohad a konyhában...

(max 10-ig alszunk, és én suli miatt hétköznap reggel 5-kor kelek) Szeretek aludni, sztem ez nem vészes, főleg hogy sokat segítek neki!) Nem akarok 6-7-kor kelni mint ő!

Ráadásul mikor szó nélkül elrohantam onnan utánam kiabálta, hogy mondjam meg anyáméknak, hogy jó lenne már megadni a nyaklánc árát... ( ez az aranynyaklánc a barátomé, amit még az anyukájától kapott, de kiváltani sem tudjuk, mivel a zálogházat kirabolták, és a nyakláncot is elvitték.

Szerintetek azt akarja hogy mindent én csináljak? Így sem tudtunk nagyon kettesben maradni, de valahogy mindig megoldottuk "gyorsan", és ezek után még elvárják, hogy nyugodtan aludjak ott mintha mi sem történt volna..

A vita karácsony előtt 3 nappal történt, elmentem hozzájuk karácsonykor, de csak azért h a temetőbe elkísérjem a barátomat a szüleihez, majd hozzájuk is bementem, és kellemes ünnepeket kívántam megpusziltam és onnantól nem is szóltam hozzá! Viszont ő szokása szerint parancsolgatott volna ("hozd már ki a fiam tányérját a szobából, látod milyen keveset eszik?" és beszélt hozzám mintha mi sem történt volna! Nem tudom mi lenne a helyes??!


2011. dec. 27. 11:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

1 nem kell ott lakni náluk

2 marha egészséges, ha egy felnőtt férfi a nagyanyjával alszik egy szobában + még a barátnőjével is ott szexel

3 90 ezret 24 hónap alatt havi pár ezerből össze lehetett volna spórolni - amúgy sem értem, ha a pasid nyakláncát vágtátok zaciba, hogy került hozzátok a pénz

2011. dec. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
nagyon szegények vagyunk! Tehát ha félre tesszük ami nincs, akkor marad az éhezés és hozzá kell nyúlnunk... a saját eljgyzési gyűrűmet is be kell néha adnom, a nyakláncot kölcsön kértük villany számlára! Elég bonyolult bocsi...
2011. dec. 27. 11:51
 3/29 A kérdező kommentje:
jah és nem lakom ott! Elég sűrűn szoktam ott lenni.
2011. dec. 27. 11:52
 4/29 anonim ***** válasza:
90%

tehát akkor: nagyanyós?

két megoldás látszik, innen a messzeségből:

1. külön költözni

2. kisbalta

2011. dec. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
50%
Én megmondanám, hogy nem tudjuk megadni a nyaklánc árát, de viszont te ledolgozod ezt 500 Ft-os órabérben. Szerintem 2-3-4 hónap alatt letelne, jó sokat lehetnél a barátod közelében és utána már nincs vita ezen a pénzen. Akkor szerintem te is máshogy állnál hozzá ha tudod, hogy van értelme ott dolgozni náluk.
2011. dec. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
80%
Ennek a kapcsolatnak nincs jövője.
2011. dec. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
87%

én is szegény vagyok, de a tartozásaim az elsők

2 év alatt 90 ezer az havi 3750 Ft - ha akartátok volna már meg lehetett volna adni

2011. dec. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
ja és suli mellett el lehet menni melózni, ha kell a pénz!
2011. dec. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

De igenis van jövője, de minket senki nem fog segíteni a "háttérből", és mindent nekünk kell együtt megszereznünk...

Nagyon szeretjük egymást, és komoly terveink vannak! A barátom most fog végezni a sulival, és dolgozni fog így talán eltudunk majd menni albérletbe! Engem nagyon bánt, hogy nem tudjuk megadni a pénzt ( sokat is sírok ez miatt), de én hogyan szedjem a pénzt, ha egy bugyit nem tudok venni magamnak?! :(

2011. dec. 27. 11:57
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor is a mamanak is elege lehet mindenkibol, jogosan. Egy atjarohaz a lakasa.

Ha Neked valami bajod van a mamaval, miert a baratodhoz mesz segitsegert, miert ot uszitod a mama ellen. Nagylany vagy, megbeselhetned vele.

ugy nez ki a lanyunoka nem lakik ott, Te viszont sok idot toltesz ott. Lehet lanyunoka nem akar utban lenni, hamar ketten csinaljatok a hazimunkat.

Szo nelkul nem rohanunk el a baj elol, sot meg a mamatol sem.

A zaloghaznak kell biztositasa lenni, ugyhogy lehet hogy idoben telik, de meg kell hogy teritsek a lancot, ha van papirotok hogy oda lett es mikor beadva.

A helyes az lenne, hogy megprobalsz alkalmazkodni a csalahoz, ha baratodat latogatni akarod. Mama nem csinaltat mindent veled, hisz Te is mondod, hogy o is dolgozik otthon. Viszont azt se vard hogy meg az unokaja nojere is o dolgozzon.

Azt csinald, hogy elfogadod mama beszelgeteset mint bocsanatkeres, es nem uszitod unokajat ellene.

Addig mig nem tudtok teremteni magatoknak egy helyet ahol egyutt lehettek, (szexualisan), addig ez igy van, es kesz.

2011. dec. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!