Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom már teljesen kikészít,...

Anyósom már teljesen kikészít, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most voltunk hétvégén a 7 hónapos lányunkkal. Ma a párom hozott virágot neki és a lányunk nevében nekem is. Az anya meg szabályosan féltékenységi jelenetet rendezett, hogy én nem is vagyok anya, hiszen milyen kicsi még a gyerek meg egyébként is szegény rendes anyát érdemelne.

Eddig is voltak csúnya húzásai, de ezzel betelt a pohár. Most megmondtam a férjemnek, hogy ezentúl csak nélkülem mehet, és mivel a lányunk még szopik és anyósék 250 km-re laknak, ezért őt nem viheti. Persze jól összevesztünk.


Férjemmel szeretnék kibékülni, de anyóssal nem.


Mit tegyek?


2012. máj. 6. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Ne engedj. Nem kell kiabálni, méltóságga közlöd a dolgot vele és kész, ha felfogja, hogy megbántottak téged akkor ámen, ha hülye marad hát az marad.
2012. máj. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy nem vagy any attol hogy kicsi a gyerek???És mi az hogy rendes anyat érdemelne???????Ez hülye....És a párod még veled veszik össze mert nem akarsz ott ezek után bájologni? Pffffff...jol bevalasztottal te is mondhatom.Én sem mennek a helyedben,és a gyereket sem engednem.
2012. máj. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
anyósodnak nagy áthúzása van.Mi az,hogy nem vagy anya?:)))Az sem vall ép elmére féltékenységbe tört ki.Ha már igy is úgy is betelt a pohár,nincs mit veszítened küld el a halál f..szára látogatóba se kell többet menned:)rakd helyre
2012. máj. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy te mit tegyél azt én nem tudom, de elmondom, hogy én mit tennék: anyós számomra megszűnne létezni. Nem kívánnám látni semmilyen körülmények között. Méghogy nem vagy anya. Bolond az a nő?
2012. máj. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Durva nagyon, amit mondott? Ezt a férjed hallotta? Elég furcsa, hogy ezek után még veled veszett össze. Semmilyen szín alatt nem mennék és amíg ilyen kicsi a gyerek, én sem engedném.
2012. máj. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok. Nem kérdésnek szántam, hanem kijelentésnek.

Tehát helyesen: Durva nagyon amit mondott!

2012. máj. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
férjeddel ki fogsz békülni,szerintem ő is tudja hogy nem 100-as az anyja csak fel lett idegelve.anyósnak meg megmondani hogy ő nem jó anya,egy anya nem csinál ekkora hisztit,meg nem bunkózik.ja és nem menni hozzá.
2012. máj. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg a férjednek, hogy ezzel téged az anyja vérig sértett, megalázott, nem vagy rá kíváncsi, és valszeg ő is hasonlón érezne, ha a te anyád mondott volna róla hasonlókat, gondoljon bele a helyzetedbe.

Én sem engedném oda a gyereket sem ilyen helyzetben... Nem normális az ilyen...

2012. máj. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon vigyázz! Anyósod épp azt szeretné elérni, hogy marakodjatok. Ismerős a szitu, jól meg kell gondolni mit lépsz. Semmilyen körülmények között ne szidd férjed előtt, mert bár bizonyára ős is tudja, hogy nem százas az anyja, de még is csak az anyja. Mondd el szépen neki, hogy mennyire fáj, hogy mindig megbánt téged és, hogy te szeretnél normális viszonyt, még ha nem is így gondolod. Ha férjed azt látja, hogy te nem bántod ő viszont igen téged, akkor nem lesz gond, magától dönt majd úgy, hogy ha anyuka nem változtat ős sem kívánja addig látni. Mert ha a férjed egyedül megy el hozzá, akkor majd jól telebeszéli a fejét és hidd el még annak az embernek is bele lehet ültetni a fülébe a bogarat, aki addig teljesen mást gondolt. Kérj bocsánatot a férjedtől! Tudom, hogy igazad van, de tartsd szem előtt, hogy csak az anyja. Sajnos így kell ezt játszani, mert a leírtak alapján tipikusan az az anyós, aki annak örül, ha marjátok egymást. Az enyém is ilyen. Ha gondolod írj priviben és jól kibeszéljük őket, kiadjuk a mérgünket hátha jobb lesz.
2012. máj. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Na még ilyent. Akkor az a szegény gyerek mégis kié, talán a szomszédé?
2012. máj. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!