Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom haragszik rám, mert...

Anyósom haragszik rám, mert nem lájkoltam a legkisebb unokájának a fényképét?

Figyelt kérdés

Nemrég született meg, még csak képen láttam. Feltett egy tényleg nagyon jó képet, unoka+dédi. Sokan lájkolták, de én nem. Azért nem, mert elszomorított: nagyon szeretnék már gyereket, de sem anyagilag, sem egzisztenciálisan nem tartunk ott, hogy felelősen vállalhassunk. Ezt neki nem mondtuk, bár a helyzetünkkel eléggé képben van.

Ő közölte, hogy "azért ezekből a lájkokból kiderül, ki milyen ember". Azóta kimért és távolságtartó velem. Eléggé a facebookon éli az életét, neki ez számít és fontos. Mit tegyek? Mondjam el neki, mi a bajom ezzel? Félek, hogy többet ártanék, mint használnék a dolognak (ha úgy gondolja, hogy a fiának nem "ilyen nő" kell, esetleg elkezd áskálódni vagy ilyesmi - bár nem ilyennek ismertem meg, de sosem lehet tudni...)


2014. ápr. 3. 22:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi nagyobb hülyeség, irigységből nem megnyomni egy gombot, ami nem jelent semmit, vagy ezen patáliát csapni.
2014. ápr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%

Nekem is az ugrott amit az első írt. Nem tudom eldönteni melyikőtök a butább.

Anyósod mert azt hiszi a like jelent bármit is vagy te aki azért nem like-ol mert neked nem lehet..

Erre mondják, hogy a zsák megtalálta a foltját.

2014. ápr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Hülyeség nem megnyomni?? Ránéztem a képre és elsírtam magam, ott is hagytam a gépet. Mivel igen szörnyű érzés, hogy hiába minden vágyam egy gyerek, egyszerűen ha kiesik a fizetésem, nem tudunk megélni. Azaz a piszkos anyagiak tesznek keresztbe :( Eléggé megkeseríti az életem :(
2014. ápr. 3. 22:18
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
Egyetértek az első két válasszal. Anyósod eléggé buggyant, de téged sem kell félteni...
2014. ápr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Egyébként előtte nem tűnt fel, hogy így gondolkozik, őszintén szólva fel sem merült, hogy ez bármilyen problémát okozhat. Főleg hogy egyébként se szoktam lájkolgatni, csak a többi posztján nem akadt ki eddig.
2014. ápr. 3. 22:21
 6/27 anonim ***** válasza:
49%

Er csak annyit modtam volna, hogy igen me lehet látni ki élia. Közösségi oldalon az életét, és ki nem..

Mindketten szép firmák vagytok... Ahogy mar többen is írták..

Sajnálom, hgy neked nem adatik meg még a saját gyerek..de ennyire nem szabad nekikeseredni, mert komolya gondjaid lesznek, ha már nincsenek..

2014. ápr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
74%
Én biztos nem lájkolnák semmi olyat,ami nekem rosszul esik.Nem képmutatóskodnák.Nem benned van a hiba,hanem a gratulációvadászokban.
2014. ápr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%
Ezekből a like-okból az derül ki, hogy ki az, aki a Fa.szbukon éli az életét, és ki az, aki a valóságban...
2014. ápr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem is lájkolni kellett volna, hanem személyesen, vagy legalább egy üzenetben gratulálni a babához a szülőknek. Még akkor is, ha neked rossz, hogy egyelőre még nálatok nincs baba. Nem egy olyan nőt ismerek, akiknek úgy néz ki, soha nem lehet babájuk és ez nagyon fájó pont az életükben, mégsem zárkóznak el a családtagoktól, ha nekik már van gyerekük.

Ha meg ennyire megvisel a téma, hogy sírás nélkül még a baba képére sem tudsz nézni, sürgősen fordulj szakemberhez!


Másrészt az anyósnak sincs sok esze, ha egy lájk miatt hisztizik.

2014. ápr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem kellene nekikeserednem, de könyörgöm, azt hallgatom, hogy nekik már három gyerekük volt, mostanában az én szüleim is kezdik, hogy nekik is volt már kettő... én is fiatalon szerettem volna gyereket, a párom is, ehhez képest egyszerűen nem megy. Mindketten teljes munkaidőben dolgozunk, mellette ő a vállalkozását próbálja beindítani, én munka után egyetemre járok, de nem látom, hogy haladnánk előre. Szerintem bárki el lenne keseredve ebben a helyzetben.

Babalátogatóba megyünk majd, amint tudunk, nyilván gratuláció, ajándék, ésatöbbi. De momentán nem ez a fő kérdés, és nem is az, hogy kinek mi a véleménye erről a dologról. Hanem az, hogy mégis mit tehetnék, hogy anyóssal normalizálódjon a helyzetünk. Szeretnék vele jó viszonyban lenni és nem akarom, hogy ilyen marhaságon csússzon el...

2014. ápr. 3. 22:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!