Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kellene...

Szerintetek mit kellene tennem? Már 6 hònapja munkanélküli vagyok. Most talán lenne munkám de 3 müszakba kellene járnom. Van 3 gyermekem, a legkisebb 6 éves. Nem tudom öket kire hagyni amíg dolgozom. Ti hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 00:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent pontosan nálad az, hogy 3 műszakba kell járnod?

Mettől meddig?

2013. jún. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
6-2- ig, 2-10-ig illetve 10-6-ig. Hetes váltásokban.
2013. jún. 22. 01:03
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha 6-2-ig, még suliba sem tudod vinni a kicsit.


A nagyobb tesó nem tud foglalkozni a kisebbekkel?

Vagy nem elég nagy hozzá?

2013. jún. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
12 éves. Szerintem nem tudna még vigyázni rájuk.
2013. jún. 22. 01:42
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Az tényleg nem, kicsi hozzá. Hát ez nehéz.

Szerintem így nem lehet elvállalni a munkát, csak ha lenne egy férfi melletted.


Ha egy bébiszittert fogadsz hozzájuk, akkor meg elviszi az egész pénzt amit keresel. Nem?


Bár a nagymamám is egyedül nevelt 3 gyereket és valahogy dolgozott is mellette, de ott a nagyobb fiú verte a kicsi lányt, nagy terrorok voltak.

2013. jún. 22. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
A gyerekek még kicsik ahhoz, hogy délutánra-éjszakára egyedül hagyd őket. Próbáld megbeszélni a munkahelyeden, hogy csak délelőtti műszakra osszanak be. Nálunk a munkahelyen ilyen is van. Férjed amúgy nincs aki a gyerekekkel lenne?
2013. jún. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
6%
Jó kifogás sosem rossz. Szerintem nem is akarsz menni dolgozni.
2013. jún. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Ha nincs kire hagynod, akkor kizárt ez a munkahely, hacsak nem rugalmas, és engedi a délelőttöt folyamatosan. Már csak ha az éjszakát vesszük. Kivel lennének? Az a leghúzósabb. Emellett jön, hogy ki hozná el a suliból őket, ki lenne velük délután...?
2013. jún. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
16%
Nem igaz, hogy nincs: nagypapa, nagymama, nagybácsi, nagynéni, apuka.
2013. jún. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

Kedves utolsó!

Nekem hiába van apósom,anyósom,apám,anyám,ha apósomon kívül mindegyik dolgozik és nem is itt laknak.

Após meg sajnos 10 percig nem tud a gyerekekre vigyázni.elalszik mellettük,ami kicsi gyerekeknél veszélyes.

Nagynéni,nagybácsi...azért hosszabb távon ez se működne,még ha rá is érnének,hisz van saját életük.

Ha esetleg nincsenek rokonok,akkor elég necces az ügy.

2013. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!