Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon rossz anyós vagyok...

Nagyon rossz anyós vagyok amiért szúrja ez a szemem?

Figyelt kérdés

Facebookon ismerősöm a menyem.

Állandóan látom és most már tényleg felbosszantottam magam.

Megoszt férfiakról képet és akkor: Hmm... nagyon szívesen megmosnám, meg például de morzsolnám vele a kukoricát és egyebek egyebek.

Kezd nekem ez sok lenni.

Ott a fiam, aki szereti, eltartja, elviseli mert nagyon hisztis. Én sosem szóltam bele a kapcsolatukba, nem bántottam ezt sem fogom szóvá tenni de mit gondoljon az ember???

Rendben nézze meg, lájkolja, de ilyeneket megoszt hozzá fűz, és nem csak én látom.

Ráadásul ha ilyen "könnyen vélekedik" akkor míg esetleg a fiam messze dolgozott ( már mindketten külföldön vannak az unokámmal ) elment diszkóba akkor az is lehet akár hogy megcsalta.

Egyébként fura módon féltékenykedik és hasonlókat csinál akár hol vagyunk vele. Szerintem az viselkedik így akinek takargatni valója van.


2014. ápr. 2. 20:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez tényleg elég érdekes.És is megnézegetem a jó pasikat,meg elfantáziálgatok esetleg,de ennyi.Nem osztogatok meg képet facebookon (és nem alázom meg ezzel a férjem,nyilván nekem sem esne jól ha ő meg más nőket oszatana meg ilyen kijelentésekkel),nem csorgatom a nyálam nyilvánosan,és semmi ilyesmi.Valószínűle tényleg elég könnyűvérű lehet.
2014. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

Egyedulallokent sem osztanek meg ilyet a facebookon, plane nem ugy, hogy ferjem van. Gusztustalan.

A fiad hogy velekedik ezekrol?

2014. ápr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%

Én elég sok tartós, jó párkapcsolatban élő embernél látom a Facebook-on, hogy néha szexi pasikról, nőkről oszt meg képeket, amikről a párjuk is tud. Nem biztos, hogy ez több ártatlan játéknál, nem mindenki veszi ezt komolyan.

Egy barátnőm egy csomó képet kirakott már a kedvenc színészéről, hogy milyen jó pasi, de ettől még szereti a férjét és nem szándékozik megcsalni.

Mondjuk nekem is sok lenne, de hát nem vagyunk egyformák.

Nem tudom, a fiad fenn van-e a Facebook-on, ha fenn van, gondolom, ő is látja és ha őt ez nem zavarja, tényleg ne avatkozz bele.

2014. ápr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

És a fiad az nem látja?

10 éve vagyok házas nekem fura lenne a férjem előtt vagy háta mögött ország világnak ilyeneket kommentelni.

2014. ápr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

Szintén anyósként: szúrhatja a szemed, ehhez jogod van. Ha zavar, akkor vagy ne nézd meg a menyed oldalát, vagy töröld az ismeröseid közül, akkor nem fogja tovább szúrni a szemed.


A menyed nem a gyereked, meg eleve felnött.

Ha a fiadat nem zavarja, akkor másnak (téged is beleértve) semmi közöd hozzá. Ez a kettejük magánéletébe tartozó téma.

2014. ápr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagy rossz anyós emiatt, és érthető, ha idegesít az, amit a menyed csinál. Csak tudod, mindig kettőn áll a vásár. Egy párkapcsolatban mindig vannak hullámvölgyek, és mindig a két félen múlik, hogy hogyan alakul az életük.


Nem tudhatod, hogy a menyed mit miért ver le a férjén. A fiad "szereti, eltartja, elviseli" - ez az ő dolga, de a te szádból bizony csúnyán hangzik. Tudod, meg lehet ám alázni valakit ezer módon úgy, hogy a másik félenk nem marad semmi más, mint a hisztirohamok és a másik ember bosszantása ország-világ előtt.


Azt javaslom, hogy ne szólj bele. Rejtsd el a menyedet a FB-oldaladon és ne is idegesítsd magad a dolgaival. Egyébként sem tudod, hogy mi a valódi ábra kettejük között, és elfogult vagy a fiad felé.

2014. ápr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%

Előzőnek teljesen igazat adok mindenben.

Annyit még hozzá fűznék, h a face-en sok olyan történik, ami nagyon elüt a valóságtól, és rengeteg a képmutatás is.

Én töröltem is magam többek közt ezek miatt is, mert kifejezetten szúrta a szememet, h kb. senki nem vállalja fel saját magát, kétszínűsködnek, okoskodnak, gusztustalan módon poénkodnak, beszólogatnak stb.

Ha én minden egyes ilyen ismerősömre rá szóltam volna, akikről ugyanakkor tudom, h az életben/valóságban nem olyanok, csak ott kiérti miért ilyenek, akkor már megutáltak volna, így mivel engem zavart/idegelt én léptem onnét le. Persze ez nem jelenti azt, h te is tegyél így.

2014. ápr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%
Előző alatt 5ös hszt értettem, lemaradt. :D
2014. ápr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
45%
Én a gyerekemmel beszélnèk maximum,de azt is finoman,puhatolózva,h minden okè e...nem mondanàm a facebook dolgait!
2014. ápr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
49%
Mégis az ilyeneket istenitik a csalàdokban, a joravalo nöket pedig kiturjäk. Valamit tudhat.
2014. ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!