Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti hogyan kezelnétek egy...

Ti hogyan kezelnétek egy ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés

A férjem szülei elváltak. Hárman vannak testvérek, párom a legidősebb. Anyóssal csúnyán összeveaztem, párom azért mert mellém ált. A vita tárgya nem voltam hajlandó eltartani őt meg a lányát. Nem beszélünk, ritkán találkozunk,olyankor tartom magam.

A probléma a következő: Lassan egy éve próbálkozunk a gyermekáldással, egy vetélést leszámítva eredménytelenül. Erre bejelwnti, hogy 40 X évesen gyereke lesz. Zokogtam mint egy kis gyerek miután elmentek.

Tartok attol, hogy ahogy a páromat az én szüleim nevelték 17 éves korától és ahogy a lányát is le akarta nekünk passzolni így rá is hasonló vár.

Ne értsetek félre nem féltékeny vagyok, csak meg visel, hogy mi annyira szeretnénk és nem jön. Ő meg negyven pár évesen mint egy megesett tini. A gyerek apja sem fiatalabb, sőtt...

Meg ha bele gondolok a sogornőm kb egy idős lesz a mi gyerekünkkel? Brrr...

Meg ha a szülőkkel lesz valami ki neveli fel azt a gyereket? Ha szerencséje lesz mire betölti a 18at élni fognak még a szülei. Egy csomó olyan dolog ami ha most nem is a mi dolgunk, a későbbiekben bizony nagyon is a miénk lesz.

Bocs hosszú lett, de ez az egész nem hagy nyugodni...


2014. ápr. 15. 21:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

,,Tartok attol, hogy ahogy a páromat az én szüleim nevelték 17 éves korától és ahogy a lányát is le akarta nekünk passzolni így rá is hasonló vár.´´

Ennek így nem sok értelme van.

2014. ápr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Mekkora paraszt vagy. 41 évesen ne szüljön? Mi a pláne benne? 45től kezd necces lenni. 41nél uccsó gyerek még belefér... Mi lesz ha 18 lesz a gyerek? 59 éves lesz anyuka. És? az már a halál kapuja? beszarás...


Azt inkább nem minősítem milyen család ez ha anyuka 41 éves hány évesen szülte a férjedet és hány éves lehet a férjed és hány évesen akartok ti gyereket...

2014. ápr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
26 a férjem én 25. Nem az a bajom h gyereket szül szüljön csak a másik hármat sem nevelte. Ha a szüleim nem segítenek 8 évvel ezelőtt a férjemnek azzal hogy befogadták, akkor nem sok jóra számíthatott volna. Latam az öccsén és a húgán. A sogornőmet is velunk akarta neveltetni. És nincs arra garancia, hogy ezzel a picivel is ugyanezt tenné.
2014. ápr. 15. 22:20
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Belenyugvassal. Megertem, hogy neked hianyzik a baba, de az o eletehez nincs kozod. Ha le akarjak passzolni a gyereket, majd nemet mondasz. De egyelore nem ezen kene kattogni,
2014. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

Erre bejelwnti, hogy 40 X évesen gyereke lesz.

-ki jelentette be?


Tartok attol, hogy ahogy a páromat az én szüleim nevelték 17 éves korától és ahogy a lányát is le akarta nekünk passzolni így rá is hasonló vár.

- a tes züleid nevelték a párodat is, és ki akarta a lányát nektek lepasszolni?


bocs, de ez egy kicsit érthetetlen, amiket irtál.

2014. ápr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
igen, ez a másik..az anyos 40 x éves..a párod 26......25 évesen azon sirsz, hogy nektek nem jön össze a baba.. ráértek még!!!
2014. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen szülte a férjedet az anyós? az kemény..
2014. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%

Most mi pontosan a gond?

Hogy neki 40+X évesen is sikerült teherbe esnie, neked meg nem?

Vagy az, hogy ha ők meghalnak, akkor nektek kell felnevelnetek?

Kicsit zavaros.


Egyébként egy negyvenvalahány éves nő miért ne élhetne még 20 évet? Ja, hogy elütheti egy kamion, vagy rákos lehet? Az egy 20 éves anyával is megtörténhet.


Szóval, akkor inkább az a baj, hogy volt pofája teherbe esni, amikor neked nem sikerül. Mégis hogy képzeli?? A szemétláda...

2014. ápr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

Én sem teljesen értelek. Oké összevesztettek de azért mégis a férjed húga lesz együtt kéne örülni a boldogságuknak, nem 25 évesen úgy csinálni mint egy elkényeztetett tini aki nem kapja meg a menő telefonját ezért irigykedik mindenkire aki igen.

60 évesen még minimum 20 év aktív munkaidő van előtte, te sem a szüleiddel laksz 25 évesen, akkor annak a lánynak a jövőben miért is kellene?

Baromira rosszindulatú vagy másrészt meg mi közöd hozzá?

2014. ápr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem az anyós direkt teherbe akart esni, hogy ezzel is megmutassa neked, na majd ő tud!

Szard le az egészet!

2014. ápr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!