Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti, hogy kezelnétek ezt a...

Ti, hogy kezelnétek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Párom haveri társaságába tartozik egy nő. Ki nem állhat engem. Semmi oka nincs rá, nem is ismer soha nem követtem el ellene semmit. Olyan mintha versengene velem a saját párom figyelméért. Mintha zavarná, az hogy én fontosabb vagyok páromnak mint ő. (Én is tudom hogy elégg abszurd)

Mindezt abból következtetem, hogy szinte csak férfi "barátai" vannak és csak olyan nőkkel barátkozik akiket irányíthat. Nem én vagyok az egyetlen barátnő akit utál, már volt rá példa hogy egy kapcsolat majdnem rá ment erre, hogy ő furkálodott.

Szóval nem is értem igazán ezt a nőt és nem is akarom megérteni, van párja de vele egyáltalán nem törődik, folyton nélküle jár bulizni őt meg otthon hagyja a gyerekekkel. (Már idősebb 30-35)


Párommal szakítottunk és ők azalatt az idő alatt lettek jóba(elötte is ismerték egymást, de akkor volt sok közös buli). Soha nem volt köztük semmi, páromat nem érdekli mint nő.


Párommal kibékültünk, nem egész 2 hónapot voltunk külön, azóta rendeződött a kapcsolatunk, jobb mint valaha. Boldogok vagyunk.

Csakhogy ez a nő mást nem csinál mint furkálódik. volt egy buli, ahol még nem tudta hogy kibékültünk vagyis a buli után beszéltünk meg mindent. Akkor normális volt velem, sőt kifejezetten kedves. Szimpatikus is volt nekem. Aztán megtudta, hogy kibékültünk és minden megváltozott.

Páromat állandóan partyzni hívja, és hozzáteszi hogy egyedül menjen. Mondta, hogy utál engem és nem érti miért békültünk ki újra. Volt egy buli, ahol összefutottunk vele elkezdett velünk kiabálni, hogy menjünk innen, nem akar minket látni.

Nem is értettem az egészet, de nagyon megalázó volt. Mindenki minket figyelt. Később bocsánatot kért páromtól, hogy rossz napja volt, sokat ivott. (Bár én részegen se tudnék így viselkedni, szánalmas volt)

Szerintetek választás elé állíthatom páromat, hogy vagy én vagy ez a nő?!

Mert én ezt nem vagyok hajlandó tolerálni, mégcsak nem is gondolnám, hogy barát, mert szerintem egy "barát" nem így viselkedik.

De azt se szeretném, hogy ezt párom beszabályozásnak érezze.

Szerintetek mit tegyek?

Pontosabban szívem szerint azt várnám páromtól, hogy ő építse le ezt a nőt, de arra hiába várhatok. (Végsőkig kerüli a konfliktusokat)

Mit gondoltok a nő viselkedéséről?

Én még egy ilyen incidens nem akarok átélni.

25/N


2011. szept. 7. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a nőnek tetszik a párod a leírásod alapján.
2011. szept. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyot csalódnék a páromban, ha ezek után (kijelentések hogy menjen egyedül, meg utál téged..) még keresné ennek a nőnek a társaságát. Mondd meg neki (a párodnak).
2011. szept. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megértelek, ismerem a fajtáját :) ezek a "nők" azt képzelik, hogy ők akkora jó nők, hogy elképzelhetetlen, hogy egy pasi, adott esetben a te párod, ne érte csorgassa a nyálát, és ezen vérig sértődnek...csúnya egy faj, az biztos...

a párodtól ne várd, a férfiak nem veszik észre az ilyent, ilyen szempontból teljesen "hülyék"

szerintem vedd úgy, hogy ő egy senki, ne is beszélj róla a párodnak, hiszen ki ő hozzád képest? :)

2011. szept. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az rendben van, hogy konfliktuskerülő a barátod, de

szerintem akkor nem kellene ezzel a nővel egy társaságba járni.

Vannak ilyen nők. Mintha csak megszerezni szeretnének valakit, és csak addig, csak a megszerzés a bizonyosság, hogy megtudta csinálni élteti. Ha erre nem lát esélyt ilyen lesz mint ő. Igazálból ez önbizalomhiánya neki.

A nő viselkedése gyerekes, és én kerülném ha ennyire zavarna.

Azt már látod a barátodnak nem kell ő, szóval nem kell vele egy társaságba járni és kész. Ne rá hivatkozz, ha pl. mennétek buliba, és ott a nő, hogy te oda nem mégy, mert tudod ott lesz, hanem mást találj ki feltünés nélkül néha könyebb elérni dolgokat. Ne is beszélj róla, csak kerüld óvatosan.

2011. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ugyan az a törzshelyünk és én ez után mégcsak köszönni se vagyok hajlandó neki. Ő viselkedett közönségesen, tőlem nem kért bocsánatot és még neki áll feljebb?!


Azt is észre vettem, hogy ha megérkezünk akkor még inkább majmolja magát, tényleg verseng velem. Pedig nyilvánvaló, hogy esélye nincs mégiscsak 25vagyok, rendszeresen sportolok foglalkozom magammal, tény hogy korához képest jól tartja magát de könyörgöm neki már a gyerekeivel kellene foglalkoznia nem velem és más fiatal lányokkal versengeni.

Tényleg nem is értem az egészet.

És igazából azt, se hogy hogy kezeljem a helyzetet. :S

2011. szept. 7. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!