Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akadtam ki? Ti ezt a...

Jogosan akadtam ki? Ti ezt a helyzetet hogy kezelnetek?

Figyelt kérdés

Megbeszeltem anyukammal hogy haza jovok(mert egyebkent pesten elek parommal), hogy konnyebben betudjak jarni iskolaba.

Budapestrol 3 atszallassal es fel 5-kori kelessel tudtam bejarni, az iskolaban. allandoan csukodott le a szemem oran, es nehezen tudtam koncentralni(bar koran mar 20-21 korul aludtam, nem tudtam mit csinaljak). Ugy egyeztunk meg hogy itt alszom legalabb 3-4 napot es igy csak 6:15-kor kellene kelnem, a busz az iskolatol nem messze tesz le.

Szep tisztasag fogadott mindent megcsinalt csak egy dologrol feledkezett el: a kutyat hatrakotni, ezert konyorgok mar 1 teljes eve!

A kutya minden ejszaka 4 oran keresztul ugat es vonyit, semmivel se lehet elhallgatatni, meg fenyitesre se reagal.

Hajnali 1 ota fent vagyok.. Anyunak szoltam ejszaka de csak azt mondta menjek vissza aludni... Ejszaka kiengedte melle a benti kutyat is egyutt ugattak hajnali fel 3tol. Azert engedte ki hogy ot ne zavarja mert kaparja az ajtot es o nem tud ezert aludni. Az hogy en tudok-e mar az en bajom(?)...

Reggel 7 orara hallgatott el(!!!), 8 orakor ram szol anyu hogy keljek ki az agybol, ne legyek mar ilyen kenyelmes!

Ma emiatt nem is tudtam suliba menni... Csak pihenni akartam de meg nem sikerult, nem engedi meg.

Szerinte kenyelmes vagyok... A reggel fel otos kelesem es a tobbi dolog kenyelmes es ne panaszkodnak a kutya miatt!

A kutyat nem szeretne hatra vinni mert sajnalja hogy egyedul lesz es hatra kell vinni a kajat is neki ezt o nem akarja...

Azert jottem haza hogy 6:15ig aludhassak es. Anyukammal lehessek mer hianyzik es szeretem ot... Erre ezt kaptam.


2012. szept. 27. 10:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
19%

Hát anyukád mindenkinek kedvez, magának és a kutyáknak is, csak neked nem. Én összepakolnék, és megmondanám neki, hogy na látod, ezért nem élek veled. És viszlát.

elhiszem hogy szereted és hiányzik, de ő nagyon önző. Ez a tipikus "akkor marad a jó viszony, ha jó nagy a távolság" kapcsolat. Gondolom ő már megszokta hogy így él, és nem igazán hajlandó rajta változtatni, nem alkalmazkodik senkihez.

2012. szept. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
13%
Engedd ki a kutyákat az utcára egy kicsit kóborolni és mondd azt anyudnak,hogy elszöktek.
2012. szept. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
53%

Ha anyukád nem köti hátra, akkor kösd te, meg vigyél neki enni te és meg is van oldva a probléma. :) Ha pedig ez nem oldható meg jobban jársz ha vissza mész a párodhoz, hiszen ott még a korán kelés mellett is többet alszol mint most jelen pillanatban.


Én is fél 5-kor kelek minden nap, de én azért mert dolgoznom kell és megyek a vonathoz, viszont 8-9 között már alszom este. Azt nem mondom, hogy könnyen megy a kelés, de meg lehet szokni idővel. :)

2012. szept. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem mentél ki te a kutyához?
2012. szept. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem engednek a kutyahoz, feltik ahogy irtam-ahhoz kepest lancra van kotve-.
2012. szept. 27. 10:44
 6/26 anonim ***** válasza:
68%

Nem akarlak megsérteni, de szerintem igaza van anyukádnak. Ennyiért nem menni iskolába?

A kutyát pedig nehogy kiengedd, anyukád egyből sejtené, hogy te voltál a ludas. Te sem örülnél, ha a te állatodat engednék ki a vakvilágnak.

Kutyát nevelni sosem késő, ha nehezen is, de le lehet szoktatni a folyamatos éjszakai ugatásról.

2012. szept. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
tehát hajnali egytől reggel hétig egyfolytában ugatott megállás nélkül. 6 órán keresztül folyamatosan. Na persze. Amúgy meg azt írod, "Anyukammal lehessek mer hianyzik es szeretem ot". Nos lehet, hogy szereted, de azért költöztél hozzá, hogy kényelmesebben tudj suliba vagy hova járni, nem azért mert nem tudsz meglenni nélküle. Azt írod Anyud kitakarított, rendben volt minden, gondolom főz is rád, de neked még ez sem elég. És az a vicc, hogy még oda írod a végére, hogy erre ezt kaptam... Hát tudod, örülj, hogy ott lehetsz és van neked, és használj füdugót, ha zavar a kutya ugatás, ne akard már, hogy csak azért megváltoztassa teljesen az életét, mert te méltóztattál haza menni. Szóval szerintem nem jogosan akadtál ki, sőt.
2012. szept. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Napi 7-8 oram van. 1 eves kepzes, napi 5-6 oldalt irunk fuzetbe. Es olykor feleltetnek, nekem az iskola nem melegedesre van es nem arra h divatozzak, csak szerettem volna ha vele lehetek es feltudok kelni ugy hogy a napi 7 orat kibirom es megtanulom az anyag nagyreszet.
2012. szept. 27. 10:48
 9/26 A kérdező kommentje:
Fozok, es a takaritast nem kertem, mindig rendet csinalok a furdoszobat soha nem takaritja ki.. Mindig segitettme neki, de nem is irtam h nem!
2012. szept. 27. 10:51
 10/26 anonim ***** válasza:
79%

Jaj, mentes sírva fakadok, mennyire szereted anyukádat. Nem kell ez a duma!

Figyelj, az ő háza az ő vára. Azt csinál a kutyáival, amit akar, te meg ott alszol, ahol akarsz (amíg hagyják), ahol szerinted jobb. Senkitől nem várhatod el viszont, hogy alkalmazkodjon.


Egyébként nem tudom, hány éves vagy, de baromi furcsa nekem, hogy képes vagy a saját kényelmed miatt a párodat 3-4 napra egyedül hagyni hetente, holott együtt éltek. Le kéne feküdni egy-(két) órával korábban a párod mellett, és akkor nem lenne kutyaugatás és nem lennél álmos, és nem kéne ilyen mondvacsinált ok miatt lógni a suliból. Nagyjából ennyi a véleményem.

Mellesleg nem értem, mit kerestél 7-kor még az ágyban, ha úgysem tudtál aludni a kutyától, és 6.15-kor kellett volna kelned. Egy egészséges fiatal simán kibír egy napot, akár kettőt is néhány óra alvással (nem mondom, hogy nem lesz fáradt, de nem hal bele!).

Én is voltam egyetemista, bőven jártunk bulizni éjjel 3-ig, és simán beértünk 8-ra suliba. A vizsgaidőszakot pedig meg sem említem, amikor éjszakákon át tanultunk, alig aludtunk pár órát, és ezt nem egy napig csináltuk, hanem egész vizsgaidőszakban.

2012. szept. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!