Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom kutat a cuccaink...

Anyósom kutat a cuccaink között. Ti hogy kezelnétek a helyzetet?

Figyelt kérdés
Úgy értem szólnátok érte? Ha igen milyen formában? Bosszant a dolog, de nem fog találni semmi különöset és nem tudom megéri-e belemenni egy vitába. Nem szeretném, ha én jönnék ki rosszul az egészből.
2013. nov. 10. 10:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%

-Aggódok, hogy besurranó ovaj jart a házban/lakásban...meg kell nézne, minden megvan-e...


Anyós:- ???


- minden másképp van, ahogy hagytam...minden elozdulva, mintha. VALAKI túrt volna a holmijaink közt...



Másik eset, ha a párodnak szól, hogy rendezze le vele...(nálunk részben ez vált be, aztn én is szóltam, hogy akkor rendezkedjen, ha en is nála..)

2013. nov. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%

Tolvaj

Járt

2013. nov. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Tedd a legfelső fiókodba a vibrátort, a párod fiókjába meg valami szado-mazo szexlapot.
2013. nov. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
Honnan tudod?
2013. nov. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%

Anyósom soha!Egy tündéri asszony volt,a legjobb barátnőm szinte!Majd belebetegedtem a halálába!Az ő anyja volt egy sárkány!Volt h.kerestem valamit erre véletlenül rávágta,h.hol van(a szekrény legmélyén volt,tehát alapos házkutatáson vett rész,h.tudja!)

Volt,h.becérnáztam a szekrényt,hazamentünk a cérna a földön a szekrény elött!Röhögtünk férjemmel!Egy ideig!Aztán a férjem állt elő az ötlettel!És ezt elöttem már írták!Segédeszközök beszerzése!:-Daddig nem voltak ilyen dolgaink,de nem bántuk meg!Meglepő módon elkezdtük használni is;-)

Anyósomat beavattam,h.mit hová teszek szem elé,h.dédikének mi lesz a reakciója!Fergetegeset mulattunk!Anyósnak elkezdett hőbörögni,h.micsoda egy erkölcstelen féregben élünk,neveljük gyerekeinket!Én mekkora egy fehérmájú r.banc vagyok és csak előadom a jó anya,asszony szerepet!Anyós a kutakodása alatt ott volt,végig röhögte,az meg ezt nézdd,na és ezt!?háborgott,fuldoklott a vénasszony!Anyósom meg elmondta,h.besétált a csapdánkba!Erre belázadt és nem jött vagy fél évig a dédike!Utána lesütött szdmmel ült csak nálunk,még egy pohár vizet sem töltött magának!Olyan jól sikerült,h.innentől kezdve meg ki kellett szolgálnom amig nálunk volt!De nem bántam!:-D

2013. nov. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%
Ha biztosan kutat és biztosan ő kutat, akkor először megbeszélném a férjemmel, majd megbeszélném a mamával is. Ez a figyelmeztetés. A következő alkalomnál van a kirúgás a lakásból.
2013. nov. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%
Egérfogó a bugyik vagy apróságok közé,amik között turkál.Nem hiszem,hogy ha rendszeresen belenyúl a legváratlanabb helyeken,akkor nem hagyná abba egy idő után.
2013. nov. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%

1. Szóltam a páromnak,hogy intézz el.

-Nem jött be.

2.Elsütöttem én is anyós előtt ezt a betörős dolgot,mintha valaki turkálna.

-Nem vette észre magát.Nem jött be.

3. Levelet írtam neki,és a bugyijaim alá tettem a levelet,amiben nyomatékosan megkértem,hogy:

Drága Eszti néni! Ne tessék aggódni,mi mindent elmondunk magának. Ez a mi magánszféránk,szeretnénk,ha ezt becsületben tartaná. Szeretettel: A maga fiának az élete szerelme,vagyis ÉN!

Aztán másnap nem nem volt ott a levél.Igen ám,de aznap családi összejövetel volt. Huhú,nagy banzáj,jöttek a rokonok Bécsből meg minden. És akkor én: Eszti néni talált magának tangát a bugyijaim között?

Hú úg égett az öregasszonynak a feje:D Ne félj azóta nem nyúl semmihez.:D

2013. nov. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%

Ez addig csak bosszantó, amíg nem kezd el hiányozni valami értékes apróság, gyűrű, lánc, pénz stb.


Sajnos az ilyen helyzet alkalmas arra, hogy elkezdjenek egymásra gyanakodva nézni a házaspár egymásra, a nagymamára, dédire, bárkire, aki oda be tud jutni.


Ezért záros határidőn belül le kell zárni az ilyen ügyeket. Tisztába kell tenni, nyíltan megkérni, hogy senki ne lépjen be a magánszférátokba, amikor nem vagytok otthon.

2013. nov. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötletek hangzottak el előttem. A nagyszekrények teljesen kulcsolása is lehet egy megoldás. A legrégebbi szekrényeken is láttam már zárat, igy biztos, hogy régen is létezett ez a sajnálatos probléma.
2013. nov. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!