Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan győzzem meg az anyóst,...

Hogyan győzzem meg az anyóst, hogy adja oda a mosógépet?

Figyelt kérdés

Elromlott a mosógépe. Ki akarja dobni.

Még ki se tudja kötni a hálózatról, de szakembert akar hívni, mert szerinte én nem tudom kikötni. Mindegy, nem is ez zavar.


Tudni kell róla, hogy még a befőttes üvegeket is elteszi, bár sosem főz be és tonnás zsákokban tartja a hátsó kertben a szemetet hátha még jó lesz valamire. Mindegy.


Szóval nekem viszont kéne az a rossz mosógép.

A legkisebb az az, hogy még életre tudnám kelteni.. ezt nem is erőltetem! Még akkor sem ha igaz.


Viszont: Kéne belőle a szivattyú

Az inox forgódob. (manapság nagyon drága anyag)

A motor.

Az üvegtál (ablak)

Kellene a doboza, fém konyhabútor szekrénynek. (átfújnám feketére, tennék bele polcokat)


De nem tudom hogyan győzzem meg, hogy a gondjaimra bízza, említettem neki, hogy elkérném ha nem kell neki, az volt a válasza, hogy hülyeségeket beszélek az már semmire sem jó ki kell dobni.


Van egy mosogatógépe is ami "tönkrement" igazából annak csak annyi a baja, hogy nem melegít, (melegvízet kellene csak rákötni hideg helyett) Azt is szívesen elkérném, de azt meg sem merem kérdezni.


Mi legyen? Hogyan győzzem meg, vagy mi? :)

Komolyan. Amikor normálisan megkérdeztem leírtam mi volt a válasza!


:((



2014. ápr. 19. 15:13
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Egyébként hobbiból szoktam újrahasznosítani ilyen dolgokat. Nem kifejezetten keresek hozzá roncsokat, de nagyon szívesen felhasználnám a régi mosógépet!
2014. ápr. 19. 15:15
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Elmondod, hogy Te hasznát vennéd.

Néma gyermeknek anyja sem érti szavát.

2014. ápr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, elmondtam. az volt a válasza, hogy az már semmire se jó, ne szórakozzak kinevetett és elment.


Aranyos kis anyósom van ugye? :) Ahhoz képest kincsként gyűjtögeti a 20 éves szemetet, molyos ruhákat, törött üvegeket a sufniban.

2014. ápr. 19. 15:24
 4/24 anonim ***** válasza:
91%

Mivel a mosógép elég nagy, és költséges az elszállítása, egyszerűen mond azt, hogy

"anyuka, holnap elviszem a szeméttelepre a mosógépet, ne foglalja itt a helyet."

Hozzáteheted azt is, hogy

"vagy szóljak a szállítóknak? 10 ezerért elviszik.."

2014. ápr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%
Eltette magának háthajó lesz neki. Nem akarja oda adni akkor nem adja ennyi.
2014. ápr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

De nem teszi el igazából magának, maximum azt tudom elképzelni, hogy amikor hozzák az újat, elviteti, és akkor még be is számítják neki. Azt úgy megértem, de ha erről van szó, kifizetem neki azt az 5 ezer forintot....


Az a baj, hogy egy háztartásban élünk vele, (külön házrészben, de egy telken) így nem tudom eljátszani a szeméttelep trükköt. A barátnőm még azt is kifogásolta, hogy lehet, hogy az a problémája, hogy az udvaron szedném szét.

2014. ápr. 19. 15:34
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Kifizeted neki az árát - legalább is annyit, amennyit neked megér.
2014. ápr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
Ne éld bele magad AZ a mosógép soha nem lesz a tied fiam!!!
2014. ápr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
30%
Hát üsd pofán, akkor odaadja!
2014. ápr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Katinenei, megvenném azt a régi mosógépet. Mennyit tetszik kérni érte?
2014. ápr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!