Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan lehetne rendezni az...

Hogyan lehetne rendezni az anyósommal a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz a kapcsolatom a párom csaladjával. Én is ők is hibás vagyok nyilván nem lehet csak az egyik félre kenni. Lenne csomó minden amit meg kellene beszélnünk, de ők nem hajlandóak. Viszont Anyósom már közölte nem hajlandó beszélni a problémákról, viszont mindenért engem okol. Tudom hogy nem vagyok hibátlan nyílván volt csomó minden amit másként csinálhattam volna mit ahogy csináltam de szerintem nem csak én saram. Ki hogyan rendezné a problémákat ha lenne anyóssal? Sajnalom a páromat es nagyon nem szeretném két tűz kőzé állítani ezért szeretném valahogy rendezni a viszonyunkat.
2014. ápr. 22. 18:45
1 2
 11/13 anonim válasza:

"Sajnos nagyon nagy a szám de a legnagyobb problémám az, hogy nem tudom befogni egy ponton túl, ha már sokat nyeltem."


Ez nem baj, én is így vagyok vele, csak én az osztálytársaimmal! DE: igaza nem értek még annyira hozzá, de azt tudom hogy MEGALÁZKODNI NEM SZABAD NEM MEGY VELE SOKRA!


Mondja meg neki ha nem békül (4 szemközt) akkor eltiltja tőle a gyerekeket és többet a férje sem megy majd ettől talán észhez tér a házi sárkánya! Apóssal mi a szitu?

2014. ápr. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Anyóséknak meg kell érteni, hogy ti is felnőtt emberek vagytok most már saját családdal, és az életeteket ti magatok kormányozzátok és nem ők. Furcsa hogy ekkora távolság mellett is ilyen sok a konfliktusotok... Azonban egyet értek abban, hogy jobb lenne rendezni a viszonyt, mert most épp így van velük a párod, de ez változhat akármikor, hisz ők a szülei, és akkor meg nehogy te "maradj bajban". Üljetek össze négyen gyerekek és egyéb családtagok nélkül zavartalan környezetben és mond el nekik hogy szeretnéd rendezni a viszonyt, hogy normálisan éljetek. A gyerekeknek is az lenne a legjobb. Egyezzetek meg abban, hogy senki nem szól bele a másik életébe és gyereknevelésébe és amíg ez be van tartva addig mentek oda. A párodat is biztos bántja ez a helyzet, maximum nem mondja. Még.

Viszont ha sikerül rendezni a dolgokat akkor illene többet menni látogatóba. Már csak arra kell gondolni hogy nem csak a nagyszülőknek van szükségük az unokákra, hanem fordítva is!

2014. ápr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem éri meg rajtuk veszekedni.Ne tegyék tönkre a ti jó kapcsolatotokat.Párod mit szeretne?Menjetek gyakrabban?Vagy jó így neki?Vagy csak a kötelező ünnepeken?Egyedül miért nem megy?
2014. ápr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!